BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Dziewczyny pomożemy ? :-)
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Małe marzenia
Koleżanka
Postów: 61
2

Wysłany: 27 września 2021, 11:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nawet nie wiecie jak ciężko iść razem przez życie gdy marzeniem jest nowe życie, ale nie wiem kiedy tak się stanie bo te 6 lat wspólnego czekania mamy i ciągle nowe przeszkody na drodze napotykamy.Czekanie, badania, diagnoza to wszystko Nas przerasta, 3 pełne procedury, 7 transferów to długie oczekiwania i ciągle w miejscu stoimy, bo ciąży żadnej nie mamy. To wszystko tak boli, czas goni a my wciąż nie mamy kasy by znowu spróbowac. Dlaczego tak się dzieje kto nam odpowie? Sami nie wiemy co dalej . Dlatego Bardzo Państwa o pomoc prosimy może ta mała cegiełka pomoże i znowu zaczniemy działać się starać ? Rodzina to siła .... 6 czerwca 2015 roku wzięliśmy ślub, bardzo pragnęliśmy aby nasza rodzina szybko się powiększyła , nie czekaliśmy i zaczęliśmy starania, niestety po wielu miesiącach niepowodzeń przyszedł czas na badania i wtedy usłyszeliśmy wyrok NIEPŁODNOŚĆ . Mamy tylko 26 lat i nie palimy nie pijemy żyjemy normalnie i nie możemy mieć dzieci? Dlaczego my? Udaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności i dowiedzieliśmy się że że możemy mieć dziecko nasz największy skarb dzięki metodzie in vitro. W 2016 roku wzięliśmy kredyt aby móc podejść do pierwsze procedury, niestety zakończonej porażką. W 2017 roku odkładając każdy grosz zdecydowaliśmy się podejść do kolejnej procedury w innej klinice i niestety też porażka, W 2018 roku pojawił się program badań klinicznych w których wzięliśmy udział i pomimo zmiany leków i historii leczenia też mimo iż był to 7 transfer ciąży nie uzyskaliśmy. W tym roku kończymy 31 lat 5 lat walki mocno dało nam w kość psychicznie i finansowo. Ale mamy jeszcze dwa zamrożone zarodki dwie szanse na ciąże niestety ograniczają nasz fundusze, zatem zwracam się do WAS czy mogą Państwo wesprzeć nas finansowo w naszej walce o nasz mały cud? Dziękuję i Pozdrawiam mogę prosić o udostępnienie https://pomagam.pl/w3ad7rw8?fbclid=IwAR34DnkOqLaQKDWhF_mEccoj_56IUP-8SDb1wsUwDnkScV4dq42vrx5Z6k4


Hatka
Debiutantka
Postów: 10
0

Wysłany: 28 października 2021, 14:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Na pewno pomogę tyle ile jestem wstanie :)Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)