X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dziewczyny jak dbacie o cerę?
Odpowiedz

Dziewczyny jak dbacie o cerę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 22 lutego 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dbacie o cerę? Co używacie? Nie chodzi mi o nazwy firm tylko ogólnie. Krem do twarzy na dzień/na noc, jakieś maseczki, serum, żel? Bez makijażu. Ogólnie pielęgnacja twarzy przez cały dzień

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3440 6981

    Wysłany: 22 lutego 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myje twarz dwuetapowo - najpierw płyn micelarny, potem żel/emulsja. Żelem myje wieczorem, bo bardziej intensywnie oczyszcza, emulsją rano, bo jest delikatniejsza dla bariery hydrolipidowej.
    Na to nakładam serum - wieczorem normalizujace z niacynamidem i kwasem laktobionowym, rano rozświetlające z witaminą C.
    No i na to krem nawilżający - przeważnie wieczorem wjeżdża coś mocno nawilżającego z ceramidami, kwasem hialuronowym itp., a rano koniecznie z filtrem 50.
    Maseczki od wielkiego zrywu, jak mnie najdzie, ale to bardziej w ramach przyjemności niż działania ;)

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 23 lutego 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka wskazówek:
    Mycie - Ważne jest, aby dokładnie myć twarz dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W tym celu można użyć łagodnego mydła lub żelu do mycia twarzy.

    Tonizowanie - Po umyciu twarzy, warto użyć toniku, aby przywrócić skórze równowagę pH i przygotować ją do dalszych produktów pielęgnacyjnych.

    Serum - Następnie, można użyć serum, które zawiera składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, witamina C, retinol, aby pomóc w poprawie kondycji skóry. Zerknij sobie do Cocolita https://www.cocolita.pl/serum-nawilzajace Mają spory wybór, znajdziesz tam na pewno coś dopasowanego do potrzeb Twojej skóry.

    Nawilżanie - Po nałożeniu serum, warto użyć kremu nawilżającego, który dostarczy skórze wilgoci i odżywienia. Na dzień warto wybrać krem z filtrem słonecznym, który ochroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV.

    Maseczki - Raz na jakiś czas, warto użyć maseczki, która pomaga w poprawie kondycji skóry. Można wybrać maseczki nawilżające, oczyszczające, liftingujące, w zależności od potrzeb skóry.

    Zdrowy styl życia - Ważne jest, aby dbać o swoje zdrowie ogólnie, ponieważ wpływa to na kondycję skóry. Warto zwrócić uwagę na zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną, sen i unikanie stresu.

    Higiena - Ważne jest, aby dbać o higienę skóry, nie dotykać jej brudnymi rękami, nie drapać, a także regularnie czyścić pędzle do makijażu i wymieniać poduszki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2023, 12:04

  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 23 lutego 2023, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam przy ciąży kosmetyki z firmy phdoctor. Maja dobry skład i są przebadane właśnie pod kątem stosowania u kobiet w ciąży

  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 23 lutego 2023, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam przy ciąży kosmetyki z firmy phdoctor. Maja dobry skład i są przebadane właśnie pod kątem stosowania u kobiet w ciąży

  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 23 lutego 2023, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam przy ciąży kosmetyki z firmy phdoctor. Maja dobry skład i są przebadane właśnie pod kątem stosowania u kobiet w ciąży

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 27 listopada 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż. Staroś nie radość i każdy z nas się zestarzeje ;) Wygląd zmienia się z wiekiem. Sama jestem zadowolona z wygladu swojej twarzy obecnie. Kiedyś miałam problem z dużą pucołowatością twarzy, z wiekiem rysy twarzy mi się wyostrzyły oraz mam o wiele szczuplejszą twarz :)
    Na co dzień staram się
    zdrowo odżywiać
    pić dużo wody
    nie stresować się, bo stres i tak nic nie da
    poza tym stawiam na kosmetyki nawilżające. Świetne składy ma polska firma Iossi https://iossi.eu/
    443acd2e4be783c61da2ce8588dbe8787049c32e.webp
    Warto jest przetestować na przykład ten zel do mycia twarzy:
    Szalwia_200ml_PL_1080x1080.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2023, 13:45

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ