X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dziewczyny help! Co jest?
Odpowiedz

Dziewczyny help! Co jest?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paaulinaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lutego 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh bylam tu jedna z pierwszych mam kiedy powstało to forum, teraz potrzebuję pomocy.
    Szczerze to nie planuję ciązy... I wolalabym w niej nie być. Ale jak sie ytodzi dziecko to pokocham jak swoje
    OM 3.01
    2.02 zorientowalam się, że już powinnam dostać okres (mam 26-28 a był 31 dzień). Zrobilam niezwłocznie 2 testy. Na jednym bardzo blada kreska ledwo widoczna, na drugim wyraźniejsza ale jaśniejsza od kontrolnej. Z miejsca pojechalam na USG- nic nie widać. Zatoka Douglasa bez plynu, 2 torbiele widoczne na jajnikach jak przed miesiączką. Zrobiłam bhcg (31dzień) wynik 94 ale laboratorium ma swoje normy, wg których powinno być dużo wiecej (min 500). Po 2 dniach zrobiłam znowu bhcg wynik 89- wiec spadła.
    Teoretycznie ciąży nie będzie ALE istnieje możliwosc urodzenia chorego dziecka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2022, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbyt niska beta i brak przyrosty. Raczej wątpię zeby to była ciąża. Czasami niektóre zmiany na jajnikach lubią dawać pozytywna betę.

  • Paaulinaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lutego 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to na pewno lepsze rozwiązanie niż cierpienie chorego dziecka. Nie wiem czemu ale mam tak przerażajace myśli o chorym dziecku, że strach mnie paraliżuje.

  • Paaulinaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lutego 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeszcze jedno... NIGDY nie spóźnia mi się miesiączka. Najpóźniej pojawia sie w 28 dniu. A tu jednak jej nie ma

  • Mokka Autorytet
    Postów: 845 896

    Wysłany: 5 lutego 2022, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro beta spada, to wydaje mi się, że była to ciąża biochemiczna. Czyli nie doszło w pełni do zagnieżdżenia zarodka. Możesz powtórzyć dla swojego spokoju betę za 2dni.
    Ja miałam taką sytuację, że beta była max 102, potem zaczęła spadać. Po kilku dniach dostałam normalnie okresu.

    38 lat 👩, 38 lat 👨

    1 ciąża - Synek 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻 - 1 jajowód niedrożny)

    2 ciąża - Synek 09.2022 (starania w sumie 3 lata, usunięcie 1 jajowodu, 3x IVF - nieudane... , i nagle... naturals!!!)

    3 ciąża - (31.07.23 - II kreski!!! naturals!), Synek

    ❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Paaulinaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lutego 2022, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. To najbardziej prawdopodobne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ