X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dzieci rok po roku
Odpowiedz

Dzieci rok po roku

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam mamy, które mają dzieciaczki z małą różnicą wieku bądź drugie jest w drodze albo mają już jedno malutkie i dopiero planują bądź już się starają o drugie ;)
    Jak sobie radzić, jaki wózek wybrać itp.

    gosiunia, MagdaK. lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj aisa :-) Powiem Ci że ja mam córeczki rok po roku i to był jak dla mnie trudny okres , nie żałujemy tego że tak się stało (choć planowaliśmy ciążę za jakiś czas ) , nie miałam żadnego wsparcia , z nikąd pomocy , dobrze że mąż chociaż mnie tak na swój sposób wspierał , rodzinę mam daleko , ale jakoś sobie poradziłam choć było mi na prawdę ciężko ,teraz jak patrzę na moje małe Niunie to widzę jakie mam cudowne szczęście , może to i lepiej że tak wyszło jedna przy drugiej się odchowała i jedna po drugiej miała rzeczy itp z organizacją czasu też nie było problemu choć początki były trudne , my z początku mieliśmy wózek podwójny rok po roku jeden za drugim , a potem taką zwykły wózek mieliśmy tamten wózek niestety się zepsół a na prawdę był pomocny .. Najważniejsze jest według mnie dobra organizacja wsparcie męża ,najbliższej rodziny , najbliższych okolicznych ,znajomych ,przyjaciół , a można wszystko .

    aisa, Kaja, gosiunia, Agusia ;) lubią tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, widzę po suwaczku, że u Was to dosłownie rok po roku córeczki :)
    Gratuluje wspaniałych dzieci :)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 9 miesięczną córeczkę i drugie w drodze :)
    termin na 10 luty, mała według obliczeń akurat będzie miała 1 rok i 7 miesięcy :):)

    Summerka, Agusia ;), Est lubią tę wiadomość

  • OlaW84 Autorytet
    Postów: 366 410

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 9msc synka i termin porodu na 26lipca:) zaszlam w ciążę dwa tyg po połogu! Chyba szybciej się nie da;) na początku strach i okropny stres jak ja sobie dam radę. Ale aktualnie już nie mogę doczekać się nowej kryszynki. Wiem że będzie ciężko i też za bardzo wsparcia nie mam bo mama mieszka daleko a na teściowa nie mam co liczyć. Ale jakoś tak już jestem dobrej myśli i widzę dużo pozytywów tej sytuacji.

    wniddf9hsz1h0ghb.pngzrz63e5edfgcorsm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej OlaW84,no to się postarałaś ;). Ala ma niecałe 10 miesiący i planuje kolejne, zobaczymy kiedy się uda- liczę na lipiec, sierpień.

  • LoLkA Przyjaciółka
    Postów: 92 56

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ! Mam rocznego synka i termin na 22 listopad. Maly bedzie mial rowne 1,5 roku. Obie ciaze planowane choc wiem ze bedzie ciezko. Syn to prawdziwe HNB do tego jestesmy sami za granica ale jestem dobrej mysli ;)

    Summerka lubi tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ecg4oqqc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaW84 wrote:
    Ja mam 9msc synka i termin porodu na 26lipca:) zaszlam w ciążę dwa tyg po połogu! Chyba szybciej się nie da;) na początku strach i okropny stres jak ja sobie dam radę. Ale aktualnie już nie mogę doczekać się nowej kryszynki. Wiem że będzie ciężko i też za bardzo wsparcia nie mam bo mama mieszka daleko a na teściowa nie mam co liczyć. Ale jakoś tak już jestem dobrej myśli i widzę dużo pozytywów tej sytuacji.
    OlaW84 to niezłe "szczęście"miałaś :) Karmiłaś piersią?Szybko owulacja Ci wróciła ;)

  • OlaW84 Autorytet
    Postów: 366 410

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorąc pod uwagę moja hiperprolaktynemie i niedomoge lutealna przed ciążą nie wiedziałam ze po porodzie sama się naprawie i owulacja przyjdzie sama z siebie;) bo to mi się przez lata nie udawało. A tu taka niespodzianka. Karmilam piersią 5tyg bo mimo wielkiego zaparcia laktacja nie chciała się rozkręcić... No a ciąża liczy mi się od końca 6 tyg;)

    wniddf9hsz1h0ghb.pngzrz63e5edfgcorsm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey :) synek ma 1, 5 roku a córcia pojawi się w sierpniu/wrzesniu :) :)

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie corjka 5 lat syn 10msc i kolejne w drodze na luty ;)

    misia_k1, Agusia ;) lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dołacze sie... Czy ktoras z Was jest po cc? Ja mialam cc 27.10 i zaszlam 6 mscy po cieciu. Strasznie sie boje komplikacji itd

    szpilka lubi tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dołacze sie... Czy ktoras z Was jest po cc? Ja mialam cc 27.10 i zaszlam 6 mscy po cieciu. Strasznie sie boje komplikacji itd

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Maleczka Przyjaciółka
    Postów: 62 69

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:), to i ja się dołącze...I czuję ulgę, że nie ja jedna jestem w takiej sytuacji. Córeczkę urodziłam w grudniu 2014 a obecna ciąża również termin na grudzień;) Na początku popadłam niemal w depresję, byłam przerażona. O córkę staraliśmy się dłuższy czas, też miałam problemy z tarczycą, Hashimoto itd. do głowy by mi nie przyszło, że tak szybko zajdę w kolejną ciąże. Również nie mamy żadnej rodziny na miejscu i nie wiem jak damy sobie radę.
    Przeraża mnie też myśl o kolejnym porodzie i znowu wielki brzuch;)
    Pozdrawiam Was wszystkie:)

    f2w3rjjg8hesuicn.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam;) mam 11. Miesięczna córkę i drugie w drodze. U nas bedzie 18 mcy różnicy;)

    Obie ciąże planowane. To bul pierwszy cykl po porodzie;) chciałam jeszcze szybciej, ale miałam cc. Tez jestem tylko z mężem, bo rodzice i teściowie daleko, ale widm, ze damy radę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 12:48

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) nasza cóeczka ma 9 miesięcy a termin porodu mam na wrzesień, terminy mam niemal identyczne, więc jak planowo się urodzi to będzie idealnie rok między nimi :) według owulacji cały jeden dzień różnicy :D ja bardzo chciałam małą różnice między dziećmi, udało się od razu przy pierwszej owu, karmiąc jeszcze piersią. czasem się boje jak będzie ale nie ja pierwsza nie ostatnia :) wózek podwójny już czeka na maleństwo. i będzie druga córeczka, już mają kupione kilka ubranek takich samych tylko w innych rozmiarach :D

    Summerka, Kaja lubią tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, u nas druga ciąża absolutnie nie planowanq. Zaszlam w ciaze w 28 dniu cyklu. Planowalam druga dzidzie dosłownie za 2 lata - wyszlo inaczej. Rocznikowo będzie miedzy dziećmi 2 lata, w rzeczywistości jakies 19 mcy...jestem przerazona tym jak sobie poradzę. ..licze na męża jedynie, moi rodzice nie zyja, tesciowie mieszkaja pod nami ale tesciowa chyba nie jest zachwycona ciąża :/

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello również sie przyłączam :-)

    Asiu super wontek!!!!

    aisa lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola fajnie ,ze wam się udało ,a teściowa to nie rodzina ;-) wiec spoko oko i abyś spokojnie donosila ciążę

    Karola:) lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam jak wam sie udało zajść w 2 ciążę bez problemów to może i unas tak będzie hmmm no My naszego Łobuza mamy przez CLO i może tym razem uda sie bez brania tych leków jak Luteina,CLO i dostinex ehhh az strach sie bać

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ