X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne dystorsja barkowa
Odpowiedz

dystorsja barkowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarina_89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!Dziewczyny może, któras z Was byla/jest w podobnej sytuacji.Jestem juz na samej koncowce ciazy i na usg obwód brzuszka dziecka AC (jest w 95centylu) oraz o okolo 3-3,5 cm szerszy od obwodu głowki HC...z tego co mowił dr jest to wynik na pograniczu bezpieczenstwa porodu sn, gdyz moze grozic dystocja barkowa. Bardzo chciałam rodzic sn, jednak sama jestem drobna, mam kiepskie wymiary miednicy(wszystkie wyniki ponizej normy) a dziecko ma podejrzenie makrosomi plodu.Jednak ew decyzja o cc ma nastapic w trakcie proby sn....przeraza mnie ta dystocja...Moze u was tez bylo takie podejrzenie?Podobne wyniki?Jak rodziłyscie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2022, 13:06

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ