X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dwie kreski na teście i co dalej?
Odpowiedz

Dwie kreski na teście i co dalej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiegoś czasu myśleliśmy o dzidziusiu myślałam że to trochę potrwa w końcu rzadko się zdarza, że ktoś zachodzi w ciążę już przy pierwszym cyklu.. Zakładałam, że do tego czasu trochę pomyśle jeszcze poczytam i będę miała jakąś wiedzę.. Ale jednak los spłatał figla.. Nie dostałam @ a test wskazał dwie kreseczki. Może to wiele z was zdziwi, ale mam straszny mętlik w głowie i jestem chyba trochę przerażona tym wszystkim..
    Powiedzcie mi kochane co mam robić dalej? Czy powinnam zrobić jakieś badania? Czy już się umówić do ginekolog? Co mogę a czego nie? Czy wy też byłyście w takim szoku?

    201411191762.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!

    Jest wiele wątków dotyczących Twoich wątpliwości. Polecam poczytać zbiorczy temat I trymestr:

    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr,14.html

    Możesz też dołączyć do jednego z wątków "miesięcznych" - piszą tam dziewczyny, które mają termin w tym samym miesiącu, w Twoim przypadku pewnie w grudniu:

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/grudniowe-mamuski-2014,2574.html

    Jest temat pt. "co nam wolno a co nie":

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/co-nam-wolno-a-co-nie,50.html

    oraz wiele innych wątków dotyczących badań, diety, kosmetyków i właściwie wszystkiego, czego chciałabyś się dowiedzieć. Warto zapoznać się z forum, zanim założy się, bądź co bądź, prywatny wątek :)

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź :) oczywiście, że czytałam te wszystkie wątki i wogóle dużo po internecie szperałam i często niestety są bardzo rozbieżne zdania.. Na szczęście już za tydzień mam wizytę u gin i wszystkiego dokładnie się dowiem :) a myślicie, że to tak głupio przygotować sobie karteczkę z pytaniami? :) nie chciałabym o czymś zapomnieć..

    201411191762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie przyszykuj sobie karteczkę z pytaniami. Jest to nawet zalecane, zeby nie zapomnieć i żebyś mogła się wszystkiego, co Cię interesuje dowiedzieć od swojego lekarza.

    nanetka20014 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ