X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne duży przyrost bety
Odpowiedz

duży przyrost bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarina_89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 maja 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Kilka dni temu dowiedziałam sie,ze jestem w ciaży. Beta przez 48 h przyrosła o 400 %.Czy, któras z was była w podobnej sytuacji? Czy wasi lekarze cos zasugerowali dlaczego taki duzy przyrost? Naczytalam sie w interneci strasznych rzeczy i boje sie czym to moze byc spowodowane...Pozdrawiam..

  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 26 maja 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie duże przyrosty i mam bliźniaków:) radzę za dużo nie czytać tylko poczekać na usg, ja dość szybko miałam widoczne 2 zarodki ;)

    Katarina_89 lubi tę wiadomość

  • Katarina_89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 maja 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie wiem, w praktyce jak sie wkrece w czytanie... to masakea!:) Jestem jeszcze przed terminem miesiaczki, wiec zeby na usg bylo cokolwiek widoczne pewnie musze poczekac ze 3 tyg. Blizniaki to bylaby niespodzianka!( w najblizszej rodzinie nie kojarze zebysmy mieli blizniaki )

  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 26 maja 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem doskonale:) Ja pojechałam na usg i powiedziałam lekarzowi że mogę mieć zaśniad bo mam gigantyczne przyrosty bety, doktorek spójrzal i mówi że on to widzi ładne dwa zarodki i ani śladu zaśniada;p Ja mialam to usg w 5+1 tyg.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ