X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dużo wód płodowych,wysoki wskaźnik AFI
Odpowiedz

Dużo wód płodowych,wysoki wskaźnik AFI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Na badaniu połówkowym lekarz stwiedził że mam sporo wód owodniowych, ich ilość mieści się w normie ( w górnych granicach )
    AFI = 18,5 a norma : 5-20

    Zastanawiam się czy któraś tak miała/ma? Nie wiem czy to powód do zmartwień i czy da się z tym coś zrobić?

    nxbhnwz.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli ostatnio o tym pisała, wejdź na ten link:
    https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/za-duzo-wod-plodowych,3524.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 19:48

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ