X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki
Odpowiedz

Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justi_92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 lutego 2023, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyn, podczas USG połówkowego (20 TC + 2) stwierdzono, że łożysko znajduje się na ścianie tylnej i przedniej macicy całkowicie zasłaniając ujście wewnętrzne szyjki (jest duże jak to lekarz stwierdził podczas USG).Wiem, że jeśli nic się nie zmieni to czeka mnie leżenie w szpitalu i czekanie na cesarkę oraz możliwość wcześniejszego krwawienia. Aktualnie jestem 21tc +5 i nic się nie zmieniło. Czy któraś z Was miała też tak umiejscowione łożysko i się podniosło? czy zostało juz całkowicie przodujące do końca ciąży i kiedy nastąpiło rozwiązanie ciąży? Jestem trochę podłamana tym jakie konsekwencje za sobą niesie taka sytuacja...proszę powiedzcie jak to u Was było.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ