X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Duphaston kupię
Odpowiedz

Duphaston kupię

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnetaA Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 24 listopada 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złożyłam ten temat poniewaz potrzebuje odkupic od kogos duphaston. Jestem w 11 tygodniu ciąży i niestety zarazilam sie od mojego partnera covidem. Lekarz przepisal mi sterydy bo mialam problemy z oddychaniem. Niestety spowodowaly one u mnie straszne nudnosci i bol zoladka. Dodatkowo dzisiaj zaczal bolec mnie brzuch tak jak na okres I zaczęłam krwawic. Na szczęście mam jeszcze jedno opakowanie duphastonu ale wiem ze ono na długo nie wystarczy. Na razie udało mi się zatrzymać krwawienie ale brzuch nadal boli. W zwiazku z tym ze mieszkam w Wielkiej Brytanii nie moge sobie zalatwic Duphastonu na miejscu poniewaz ten lek juz dawno zostal w tym kraju wycofany. Oczywiście rano bede dzwonić do ginekologa do Polski i poprosze o recepte ale nie wiem jak dlugo bede musiala czekac na teleporade dlatego postanowilam napisac tu na forum. Jesli ktoras z was ma Duphaston I moglaby mi go odsprzedac bede ogromnie wdzięczna

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ