X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Druga ciąża- kompletny brak objawów
Odpowiedz

Druga ciąża- kompletny brak objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • moni1403 Ekspertka
    Postów: 197 136

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w 6t2d ciąży to moja druga ciąża ale zupełnie różni sie od poprzedniej..... w mojej pierwszej ciąży mdłości i nudności pojawiły sie 9 dni po zapłodnieniu trwaly niemal do końca ciąży....
    Czy któraś z was miała podobną sytuację jak ja? Teraz nie mam żadnych objawów .... troche poczytałam sobie i nie jestem zachwycona ..... ponoć to o niczym dobrym nie świadczy... pozdrawiam

    f2w3dqk3jx49b2s0.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego ma o niczym dobrym nie świadczyć? Każda ciąża jest inna, chciałabyś znowu czuć się fatalnie? Też jestem obecnie w drugiej ciąży - w pierwszej nie miałam żadnych objawów za to teraz od 7 tygodnia wręcz umierałam przez mdłości, skończyły się w 13 tygodniu i od tego czasu funkcjonuję normalnie - aktywnie.
    Ciesz się, że dobrze znosisz ciążę a nie doszukuj się problemów ;)

    Martika87 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja druga ciąża, a raczej trzecia, bo druga zakończona niepowodzeniem, jest zupełnie inna niż pierwsza.
    całkiem inne dolegliwości, inny kształt brzucha, inny rozkład wagi. także jestem typowym potwierdzeniem, że każda ciąża jest inna ;)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • LoLkA Przyjaciółka
    Postów: 92 56

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja druga ciaza i nie mam wogole zadnych objawow. W pierwszej co prawda czulam sie rewelacyjnie jednak piersi nawet dotknac nie moglam od poczatku az do 4 miesiaca. Teraz nic mnie nie boli . Poza tym ze mam apetyt i jem za 5 ale to tez mialam w poprzedniej ciazy. Tez czytalam ze zupelny brak objawow nie jest dobrym sygnalem, ze zbyt malo jakiegos hormonu itp. ale staram sie nie przejmowac. Za 2 tyg ide na usg i wtedy juz bede pewniejsza ze wszystko ok

    https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ecg4oqqc3.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pierwszej ciąży wymioty do prawie 20 tygodnia baaaaardzo częste, kilka razy dziennie, schudłam 3 kg. piersi bolały dość mocno. ogółem na prawde ciężka ciąża. teraz jestem w drugiej, wkroczyłam w 18 tydzien a ani razu nie wymiotowałam, piersi nie bolą, ogółem w ogóle nie czuje tej ciąży :) za to brzuch rośnie dużo szybciej. jestem przeszczesliwa z braku wymiotów :D a i z dzidzią wszystko dobrze :) każda ciąża jest inna, ciesz się dobrym samopoczuciem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 12:59

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ