X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Druga ciąża - duża różnica między dziećmi
Odpowiedz

Druga ciąża - duża różnica między dziećmi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 października 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy są tu jakieś mamy które będą miały dużą różnicę między dziećmi ? Jeśli tak to zapraszam do rozmów 😊

    Ja mam syna 8 letniego i teraz jestem w wymarzonej ciąży która do tej pory jest dla mnie cudem 🥰 staraliśmy się 3,5 roku i w końcu się doczekałam ❤️
    Termin mam na 4.04.2020 ale przypuszczam,że jeszcze zalapie się na marzec.

    Bardzo się cieszę ale nie powiem mam też sporo myśli jak to będzie gdyż nie pamiętam już nic z takiego okresu jak synek był malutki 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 13:03

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj moja droga 😁😊 . Gratuluję kolejnego cudu pod sercem ❤😊 ja mam 5 dzieci i mój najstarszy synek ma prawie 15 lat , a jego brat ma 5 miesięcy no różnica wieku jest spora wręcz ogromna nom mam jeszcze córeczki co mają po 8 i 7 lat , Ania ma prawie 3 latka więc wesoło mam w domu 😊 .

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 22 października 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje takiej gromadki ☺️ i podziwiam hehe ja bym chciała mieć 3 ale mąż już raczej na 2 chce przestac 😛

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2020, 20:20

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 23 października 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay tak są również plusy tak dużej różnicy. Mój syn też sie nie może już doczekać wiem,że będzie chciał pomagac.
    Szacun za waszą decyzję 🙂

    _Stay lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ