X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne dr Wiecheć a pomyłka płci w 13 tc?
Odpowiedz

dr Wiecheć a pomyłka płci w 13 tc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy była któraś z Was na usg u dr Wiechecia, podał płeć dziecka, a później okazało się, że jednak płeć jest inna? :) Zastanawiam się, bo dr dopiero na koniec badania "z głupa" zapytany, z zaskoczeniem odp że chłopiec, i nie wiem na ile wierzyć, bo mój gin widział jednak dziewczynkę chwilę przed tym badaniem :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Marilen ja nie na temat ale widze,ze udalo sie zajsc w ciazy;) gratuluje! Bylam na majowym testowaniu na ovu i stad Ciebie pamietam ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Hej! Marilen ja nie na temat ale widze,ze udalo sie zajsc w ciazy;) gratuluje! Bylam na majowym testowaniu na ovu i stad Ciebie pamietam ;D

    Hej kochana, tak tak, udało się, ale wiele przejść było. Między innymi utrata bliźniaka i Zespół Hiperstymulacji. Do dzisiaj zastrzyki w brzuch, opakowanie dupka na 3 dni itd. Ale póki co dobrze się mamy, ja, synuś ( podobno) i moje mdłości :P Męczą nadal mimo że to już 17 tydz wg usg. O zgrozo! A Wy jak się macie? :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Hej kochana, tak tak, udało się, ale wiele przejść było. Między innymi utrata bliźniaka i Zespół Hiperstymulacji. Do dzisiaj zastrzyki w brzuch, opakowanie dupka na 3 dni itd. Ale póki co dobrze się mamy, ja, synuś ( podobno) i moje mdłości :P Męczą nadal mimo że to już 17 tydz wg usg. O zgrozo! A Wy jak się macie? :)
    Juz napewno bedzie dobrze!:D synek super! U nas jak widzisz 3 dziewczyna haha a celowalismy w chlopca podczas staran wtedy ;) Ja w tej ciazy do 23tygodnia chyba zle sie czulam..teraz tylko miednica daje sie we znaki i wiezadla. Odliczam do porodu.. poki co u nas wszystko dobrze. Marilen napewno doczekamy zdrowych Bobasow na tym swiecie ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny, czy była któraś z Was na usg u dr Wiechecia, podał płeć dziecka, a później okazało się, że jednak płeć jest inna? :) Zastanawiam się, bo dr dopiero na koniec badania "z głupa" zapytany, z zaskoczeniem odp że chłopiec, i nie wiem na ile wierzyć, bo mój gin widział jednak dziewczynkę chwilę przed tym badaniem :)

    Może jeszcze tu bywasz... i co się wtedy okazało z płcia dziecka? Mnie tez dr Wiechec wypatrzyl chlopca, a tak marzę o córce. I czy mozna mu ufac w kwestii wykluczenia wad wrodzonych?

  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 14 maja 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia85 wrote:
    Może jeszcze tu bywasz... i co się wtedy okazało z płcia dziecka? Mnie tez dr Wiechec wypatrzyl chlopca, a tak marzę o córce. I czy mozna mu ufac w kwestii wykluczenia wad wrodzonych?

    Trafiłam do doc. Wiechecia z podejrzeniem wad u dziecka. On je wykluczył i miał racje bo mam zdrowego syna. Dzięki niemu zrezygnowałam z amniopunkcji. W całej tej trudnej sytuacji doc Wiecheć zachował się niesamowicie, miał dla mnie dużo czasu i cierpliwości. Każdemu będę go polecać. Byłam u niego na wszystkich usg genetycznych. I każde było tak samo dokładane. Z racji sytuacji konsultowałam się z kilkoma lekarzami - każdy z nich powiedział ze doc Wiecheć to jeden z najlepszych specjalistów w kraju jeśli nie w Europie. I ze jeśli on powiedział ze jest dobrze to będzie dobrze :) mieli racje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2021, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny, czy była któraś z Was na usg u dr Wiechecia, podał płeć dziecka, a później okazało się, że jednak płeć jest inna? :) Zastanawiam się, bo dr dopiero na koniec badania "z głupa" zapytany, z zaskoczeniem odp że chłopiec, i nie wiem na ile wierzyć, bo mój gin widział jednak dziewczynkę chwilę przed tym badaniem :)
    Bywasz tu jeszcze? Czy dr Wiechec sie pomylil czy nie?

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 17 maja 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2023, 17:07

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ