X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dobry lekarz w Bydgoszczy. Pomocy.
Odpowiedz

Dobry lekarz w Bydgoszczy. Pomocy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Proszę o pomoc, kogo mogłabyście mi polecić do prowadzenia ciąży w Bydgoszczy?? Niestety nie mam rozeznania, a zależy mi na dobrym i miłym lekarzu.
    Poproszę o kontakt (NFZ jak i prywatni).

    Z góry dziękuję Wam za pomoc :)

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr sarnowska, bardzo dobry ginekolog położnik prywatnie Przyjmuje na seminaryjnej 8/6. Wiem ze kiedyś też na NFZ przyjmowała na wilczaku w tej nowej przychodni.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • MartaM Autorytet
    Postów: 506 839

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowanie polecam dr Mikołajczyka. Na NFZ chodzę do niego do Polikliniki przy Szpitalu Wojskowym. Z tego co wiem to pracuje na oddziale położniczym w MSWiA. Jestem jego pacjentką od lat i prowadzenie ciąży bardzo mi się podoba. Ma bardzo zdrowe podejście do ciąży i ciężarnej. Wizyta min co 4 tygodnie, na każdej wizycie usg, nawet dostałam skierowanie do poradni genetycznej na badania prenatalne (mimo że nie było podstaw, dr uważa że każda kobieta powinna mieć wykonane takie badanie). Nigdy nie było problemu by mąż był przy usg, wręcz przeciwnie sam dr dopytywał czy jest ze mną "właściciel" i czy chce wejść zobaczyć malucha.

    3jgx9jcg871bln7n.png

    l22nhdge2kkv4qrq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ