X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dobre bidony na wodę
Odpowiedz

Dobre bidony na wodę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 12 września 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam bidonów na zimne napoje, które można myć w zmywarce i nie śmierdzą plastikiem. Bez rurki, szczelne. Wszystkie, które do tej pory mieliśmy mają nieakceptowalny dla mnie zapach...

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 12 września 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie tylko Contigo - dla mnie inne nie wchodzą w grę, z powodu zapachu tworzywa. Wiem co czujesz, sama przetestowałam wiele modeli dopóki nie natrafiłam na Contigo, przy nim zostanę na dłużej.

    Nie wiem tyolko czy dostaniesz w sklepach stacjonarnych, sama zamawiałam przez internet:
    https://kubekcontigo.pl/pol_m_Butelki-na-wode-1886.html

    Zresztą zobacz sobie promocje na ich stronie na bidony i kubki termiczne.
    pol_il_Butelka-Contigo-Ashland-720ml-Citron-White-29575_5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2022, 10:45

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ