X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodząc na te forum jak i na każde inne każdy ma prawo pisania nowego tematu.
    ALE PO CO?? W jakim celu?
    Rozumiem temat cukrzyca ciążowa wchodzi się w daną tematykę i dyskutuję o cukrzycy, itd

    Jesteśmy tu po to aby zadawać sobie pytania. Integrować się ,w szerokim gronie. A nie zamykać w małych tematach jak np majowe mamusie.

    Mamy podzielony I , II i III trymestr.

    Więc po co robić ,styczniowe mamusie wrześniowe majowe , a jak w czerwcu będą tylko 2 mamusie to co będą pisać w tym wątku 2 mamy??!!
    Ludzie nie dajmy się oszaleć.

    Chcecie zadać pytanie to piszcie w danym wątku w danym temacie ( tak jak podałam przykład cukrzyca ciążowa , albo jaki wózek wybrać ,czy rozpakowane mamy czyli te które urodziły ,czy też nasze brzuszki gdzie chwalimy się naszymi słodkimi brzucholami , czy zakupy dla naszych pociech)

    Albo jak dziewczyna na etapie 1 trymestru ma pytanie do osoby dłuższej stażem w jakieś sprawie niech napisze w II czy III trymestrze. Bo nikt nie będzie czytał 2 wątków.

    Myślę że wiele dziewczyn to denerwuję.
    A że ja mam nie wyparzony język.
    Napiszę!

    Albo się człowiek integruję ,albo niech się zamknie w swoich 4 ścianach.

    m_f, Miriam, Rika, wisnia11, juicca, polska_dziewczyna, Iwo123, vivien, iśka, maja2024, xcarolinex, иιєиσямαℓиα, Selena, Kropka, paula22, Suzy Lee, Rucia, DzejKej, justa24, yennefer, Sandraa, Kleopatra, Effcia28, anilorak, rubi67, Lilka, ;oniqa, Nadia, olka30, Eva0507, Limerikowo lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko dodam od siebie (bo osobiście to te wątki ani mnie ziębią, ani grzeją), że chętnym, które chcą wspólnie przeżywać ciążę od dwóch kreseczek do porodu w kręgu konkretnego miesiąca porodu zapraszam na forum:
    http://www.babyboom.pl/forum/przyszle-mamy-f64/

    Każdy miesiąc ma tam swoje podforum, wszystko ładnie można zorganizować, nic się nie miesza i nikogo w oczy nie kłuje, w poszczególnych podforach działają również grupy zamknięte, gdzie ze spokojem i z dala od wzroku ciekawskich obserwatorów można spokojnie poruszać intymne tematy, itp.

    Miriam, niunia, Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Lalite. Przez zakładanie NIEPOTRZEBNYCH nowych wątków robi się bałagan. Przez takie podejście do tematu zaśmiecamy forum - kto będzie prowadził wątek styczniowe mamusie 2014 kiedy mamusie się rozpakują ??? A takich wątków będzie 12 , bo tyleż miesięcy ma dany rok. Po drugie niedługo wątek I TRYMESTR też przestanie być prowadzony, bo kto do niego nowego dołączy, żeby go prowadzić dalej. To samo spotka wątek II i III Trymestr, bo wszyscy skupicie się w malutkich grupkach zamkniętych na dany miesiąc porodu. Mnożenie tematów i wątków , które umrą śmiercią naturalną. Pytanie czemu to ma służyć?? Czym różni się styczniowa mamusia od październikowej czy majowej?? Oprócz tego, że ma inny termin porodu i większy bądź mniejszy brzuch na danym etapie ciąży. Proszę to wziąć pod rozwagę przy zakładaniu kolejnych wątków tego typu.
    Każdy nowo założony wątek z nowym miesiącem rozwiązania będzie zgłaszany do usunięcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2013, 14:09

    Kropka, Suzy Lee, iśka, Miriam, m_f, pasia27, Lalita2710, juicca, DzejKej, yennefer, xcarolinex, anilorak, Limerikowo lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuję się rękami i nogami.

    To forum miało do tej pory taki, a nie inny porządek, było przejrzyście, nie wszystkie fora musza wyglądać tak samo. Dlatego wiele z nas zdecydowało się na TO forum, a nie inne, bo tu dla nas było wreszcie czytelnie i kulturalnie na tle pozostałych, a jeśli ktoś chce się rozdrabniać i ma potrzebę identyfikować się tylko z rodzącymi w tym samym czasie to niech poszuka już istniejących forów gdzie panuje taki a nie inny podział, jak pisała Asta.

    iśka, Miriam, иιєиσямαℓиα, pasia27, DzejKej, yennefer, anilorak, rubi67 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienormalna, 12 będzie na jeden rok, a co w następnych latach?

    Suzy Lee, DzejKej, anilorak lubią tę wiadomość

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im mniej tym lepiej, bo jak któraś będzie miała problem spyta w jednym wątku - a nie może dziewczyny ze stycznia, lutego, marca, kwietnia, maja, czerwca itp.
    Na pewno młodsze ciążowo dziewczyny podczytują te starsze stażem,by zdobywać wiedzę z wyprzedzeniem. A tak to nie wiadomo, czy podczytywać o miesiąc czy może pięć miesięcy wyżej.

    Suzy Lee, иιєиσямαℓиα, DzejKej, yennefer lubią tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję wymyślić jakiś system kar, a co najmniej opodatkować tych kompletnie nieprzystosowanych do życia w grupie i nieodpowiedzialnych ludzi, którzy zakładają nowe wątki na forum, które przecież jest czyjąś własnością.

    Lissa, Martynika, ivv, BiB, Misia1980, Nalka, Krysti, RewolucjaSięDzieje, Auro, gosiunia lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczuwam lekką ironię, czy tylko mi się wydaje.

    Kropka, Mikusia2, иιєиσямαℓиα, Selena, rubi67, monalisa lubią tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy najlepiej zadawac pytanie i zakladac od razu nowy watek.....eh ...maskara..

    Suzy Lee, иιєиσямαℓиα, Selena, anilorak lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Proponuję wymyślić jakiś system kar, a co najmniej opodatkować tych kompletnie nieprzystosowanych do życia w grupie i nieodpowiedzialnych ludzi, którzy zakładają nowe wątki na forum, które przecież jest czyjąś własnością.
    jeśli nawet jest czyjąś własnością to nie znaczy, że od razu trzeba je zaśmiecać.
    Dziewczyny popatrzcie na to przyszłościowo już jest 5 wątków na 2014 rok, za chwilę zrobi się 12.... potem 12 na 2015 itd. No i po co? Czemu to ma służyć? Pewnie najlepiej założyć swój własny wątek... i zaśmiecać w nieskończoność

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuchy tylko spokojnie, każdej z nas trochę progesteron podskoczył :)
    Powinnyśmy dbać o nasze forum by było przejrzyste ale i trzeba też zrozumieć drugą stronę. Znajdźmy jakiś kompromis.
    Jeszcze nie wiem jaki ale na pewno wspólnymi siłami coś wymyślimy:)

    Lalita2710, Mikusia2, Limerikowo lubią tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i może skupmy się na tym :)
    tak skromnie powiem

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie po to są wątki I, II , III trymestr żeby teraz je dzielić na kolejne miesiace w wątkach trymestrowych są dziewczyny z różnica 3 miesięcy dla mnie to jest spoko bo są w moim wieku ciazy starsze które zawsze chętnie udzielają porad i młodsze którye jak potrzebują porady to tez ja dostają od "starszych" koleżanek :) wystarczy wejść ładnie sie przedstawić i zacząć sie udzielać o i to moje zdanie :)

    иιєиσямαℓиα, Kropka, Suzy Lee, Selena, juicca, anilorak, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwi mnie, że to forum tak się rozrasta i nie ma żadnego admina lub moderatora. Jak tak dalej pójdzie to znając życie zasyfi się maksymalnie i trudno będzie z niego korzystać. I tego typu apele nic nie wskurają, niestety.

    Lalita2710, justa24, иιєиσямαℓиα, Miriam, Mikusia2, vivien, Suzy Lee, anilorak, rubi67 lubią tę wiadomość

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze najbardziej przeciwne noym watkom sa dziewczyny ktore juz od dawien dawna, moze i od poczatku sa na forum.

    przeciez forum to nie tylko czytanie o problemach itp. ja bym wolala przezywac z kims ten sam moment np. rodzace z 2014, co mi po 3458 watkach z trymestru 1, skoro ciekawi mnie jak hania, ania czy olga czuja sie z 8tygodniu, czy tak jak ja maja mdlosci, co mnie obchodzi czy 8 miesiecy temu ktos mial mdlosci, to NIE JEST PORADNIK dziewczyny, to jest FORUM!
    i chocby kazdy chcial miec wlasny watek to powinien.
    ci co nie chca to niech nie marnuja czasu i nie czytaja.
    bo ja odbieram to jak atak, w dodatku zeby byc na tym forum musialam zaplacic wiec chociaz troche wyrozumialosci dla innych.

    Mikusia2, Makcza, ivv, BiB, kambel, monalisa, Nalka, Ewelina88, Isia93, Januszkowa, RewolucjaSięDzieje, Agusia ;), mycha89, ap1526, Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcale nie musiałaś płacić za forum kochana tylko za pakiet który wyświetla ci się na twoim wykresie to po pierwsze a na I trymestrze jest twoja hania ania i oglga :) ponieważ jeżeli jest w tym twoim 8 tyg to jest pierwszy trymestr :) i nikt nie każe Ci czytać archiwum z 8 miesięcy do tyłu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2013, 20:36

    Kropka, Lilka, Suzy Lee, иιєиσямαℓиα, anilorak, rubi67 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja zaczynałam się udzielać na tym forum to było tylko kilka wątków, żadnego podziału na trymestry. Wszyscy wypowiadali się w tych wątkach, a jak ktoś miał KONKRETNY PROBLEM to zakładał nowy wątek - pod warunkiem, że w istniejących temat nie był przerabiany. Tak to zwykle wygląda na forach, że zanim coś się napisze, należałoby skorzystać z wyszukiwarki i sprawdzić. Tylko że to forum niestety nie ma admina, który by to kontrolował..

    aNiLewe, o ile mi wiadomo, nie trzeba płacić tylko po to, aby korzystać z forum. Też na początku nie miałam abonamentu i pisałam normalnie..

    Miriam, Mikusia2, иιєиσямαℓиα, Effcia28, monalisa, Krysti lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby macie racje, ALE!!!
    np. jest sobie I trymestr i jest tam wiele poruszonych różnych tematów i wiele do nadrobienia jak się nawet tylko 2 dni nie zagląda, np. ja wpisuję jakies pytanie czekam na odp a w tym jednym temacie I-wszego trymestru jest tyle różnych pytań i odp., że albo ktoś mi nie odp. bo za dużo i przeoczy moje pyt, które akurat dla mnie jest bardzo ważne, albo było o tym mówione kilka str wcześniej i musze się wracać szukać wertować itp. troche za duzo jak na jeden wątek. jak dla mnie dobrze jest jak jest a babeczek na forum przybywa, każda jest inna ma inne problemy inne wątpliwości i w zasadzie i tak się tego nie zmieni, wiadomo, że zrobi się bałagan, ale tak jak pisałam czasami w jeden wątek to za dużo, a tak wszystko ma swój temat, choć tych tematów jest na prawdę dużo... takie jest moje zdanie.

    monalisa, ap1526, gosiunia lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia, dlatego warto korzystać z wyszukiwarki ;) żeby nie musieć wertować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    widze ze najbardziej przeciwne noym watkom sa dziewczyny ktore juz od dawien dawna, moze i od poczatku sa na forum.

    przeciez forum to nie tylko czytanie o problemach itp. ja bym wolala przezywac z kims ten sam moment np. rodzace z 2014, co mi po 3458 watkach z trymestru 1, skoro ciekawi mnie jak hania, ania czy olga czuja sie z 8tygodniu, czy tak jak ja maja mdlosci, co mnie obchodzi czy 8 miesiecy temu ktos mial mdlosci, to NIE JEST PORADNIK dziewczyny, to jest FORUM!
    i chocby kazdy chcial miec wlasny watek to powinien.
    ci co nie chca to niech nie marnuja czasu i nie czytaja.
    bo ja odbieram to jak atak, w dodatku zeby byc na tym forum musialam zaplacic wiec chociaz troche wyrozumialosci dla innych.

    Jesteś w 4 tygodniu ciąży, napisałaś dotąd 12 postów i już czujesz się atakowana?
    Reczywiście to forum zmierza w ciekawą stronę ;)

    A'propos tego jak sie czuje Hania i Ania w 8 tygodniu, to jest jeszcze takie coś jak prywatne wiadomości :)
    Ja na przykład zeby wiedzieć jak czuje sie Anette, która rodziła wtedy kiedy ja, wysyłam jej wiadomość tu, albo na FB i wiem. Nie musimy rozstrząsać naszych spraw na forum :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2013, 21:06

    rubi67, Limerikowo lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ