X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza a tak pozatym to mam nadzieje że szybko przeniesiesz się ze staraczek na ciężarówki

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie ani ogólne tematy po 2000 stron nie mają sensu, ani zakładanie 10 tematów o tym samym (przytoczone zioła)
    Dziewczyny macie rację, ale co z tego? Inne dziewczyny nadal będą zakładać dwudziesty temat "czy miałam owulację", pytać: "czy też tak macie?" i wpisywać kolejne posty w tematach, które mają 35672 stron. Fora mają to do siebie, że robi się bałagan, od porządków jest moderator.
    Nie możemy oczekiwać od wszystkich samodyscypliny i dbania o przejrzystość w trosce o przyszłe użytkowniczki. Na tym powinno Ovu zależeć... Co mamy póki co? Wyszukiwarka nie działa, moderatora nie ma.
    Na staraczkach jest bajzel, bo tam się każdy najwięcej udziela. Łatwiej jest założyć nowy temat, niż przejrzeć kilkanaście stron, by sprawdzić czy dany temat już był.
    Sama ostatnio szukałam informacji o luteinie i wkurzałam się, bo musiałam przeklikać 12 stron, gdzie słowo "luteina" powtarzało się kilkakrotnie. Szkoda, że nie da się tego zrobić sprawniej...

    sebza, ap1526 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, 5 wątków dotyczących tego samego nie ma sensu. Nikt tego nie neguje, ale żadna z nas nie może sobie uzurpować prawa do oceniania, czy ktoś ma pisać tylko na wątku trymestralnym, czy miesięcznym ( a o to tutaj też się zacięta dyskusja toczyła) Jasne, o wszystko można zapytać na wątkach trymestralnych (ja bym nie miała jakiegoś z tym problemu jakbym była w ciąży i sama, jak już wspomniałam będę się udzielać na trymestralnych) ale w życiu nie powiem, że dziewczyny z wątków miesięcznych zaśmiecają forum, bo na nich piszą, a powinny na trymestralnych. Jedyne czego nie powinno robić się na forum to łamać regulaminu, pisać można w wątkach, w jakich się chce i tworzyć nowe (zgodne z regulaminem oczywiście) też można.

    Nie zgodzę się też z (jednak trochę pogardliwym) stwierdzeniem, że my jakieś nawyki na staraczkach łapiemy. Uwierzcie, że każda z nas by chciała być w innym miejscu i nie jesteśmy tam po to, żeby zaśmiecać forum, a później zakłócać Wasz porządek w dziale ciążowym. Generalizowanie ani nie jest w modzie ani nie jest zasadne.

    I jasne, ludzie bywają leniwi i zamiast szukać zakładają nowe wątki, ale po pierwsze już ustaliłyśmy, że wyszukiwarka nie działa i tym by się trzeba było zająć, a po drugie to (powtórzę się) jeśli wątek umrze śmiercią naturalną, to nie będzie się wyświetlał pomiędzy tymi, na których się najbardziej udzielamy, tylko gdzieś na szarym końcu.
    Wszystkie się zgadzamy co do tego, że wątki niepotrzebne powinny być usuwane, tylko nie wszystkie mamy takie samo rozumienie co to jest "niepotrzebny wątek". Dla mnie to ten zdublowany, nieaktywny" ale na pewno nie ten, w którym udzielają się forumowiczki, bez względu jak absurdalną nazwę posiada, jak idiotyczny dla kogoś by się nie wydał. Gdyby każda z nas miała decydować, który wątek jest potrzebny, a który nie, to na forum nie zostałby żaden…
    Dziękuję Miriam, także bym chciała dołączyć. Póki co jednak, moje miejsce to dział "starając się z pomocą medyczną" i mam nadzieję, że nikt nigdy nie podniesie apelu, że mój wątek jest niepotrzebny…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2013, 23:05

    Martynika, wisnia11, Makcza, gosiunia lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza, w tym miesiącu się spinamy, zachodzimy w tę $%*&*^##* ciążę i zrobimy na dziale ciążowym taką jatkę i rozpiździel, że inne ciężarówki kapci nie znajdą, a co! :-P

    Makcza, gosiunia lubią tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sounds like a plan… Challenge accepted! Aczkolwiek robimy teraz off topic, a to zapewne też jest niezgodne z regulaminem :D

    Makcza lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza kochana sama spędziłam 5 miesięcy na staraczkach po poronieniu w 12 tyg i wiem że wolałybyście być gdzie indziej bo sama starałam się o pierwsza ciąże 24 miesiące a o kolejną 5 cykli

    Piszesz tak "Nie zgodzę się też z (jednak trochę pogardliwym) stwierdzeniem, że my jakieś nawyki na staraczkach łapiemy. Uwierzcie, że każda z nas by chciała być w innym miejscu i nie jesteśmy tam po to, żeby zaśmiecać forum, a później zakłócać Wasz porządek w dziale ciążowym. Generalizowanie ani nie jest w modzie ani nie jest zasadne."

    Lillenka tak "Na staraczkach jest bajzel, bo tam się każdy najwięcej udziela. Łatwiej jest założyć nowy temat, niż przejrzeć kilkanaście stron, by sprawdzić czy dany temat już był."

    Ja nie chciałam urazić nikogo chodziło mi o to że na staraczkach powstają nowe tematy często bez przejrzenia kilku stron czy dany temat już był a to zajmuję chwilkę nawet bez wyszukiwarki mi jakoś udało się znaleźć w ciągu niecałych 10 min 4 podobne na 5 stronach nikt nie mówi żeby przeszukiwać 150 stron i ten nawyk zakładania nowych wątków z lenistwa przechodzi tu bo tak jest ....

    Jak na razie jest tu 5 stron ale jak tak dalej pójdzie to będzie parędziesiąt jak na staraczkach i wtedy będzie tak jak tego pragniecie :)

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja piszę o "starając się z pomocą medyczną" (gdzie są 3 strony tematów a i tak kilka się dubluje) a Lillenka zapewne o dziale ogólnym.
    I to jednak za daleko posunięty wniosek, że ja bym chciała, żeby było 50 stron tematów. Mnie to ni ziębi ni grzeje, bo udzielam się w jednym temacie, który mnie dotyczy, a inne po postu ignrouję, ale nie zaapeluję, żeby ktoś nie zakładał swojego tematu, albo pisał w innym tylko dlatego, że mi się nie podoba ten temat. A jakbym się mocno zastanowiła, to pewnie by mi się bardzo dużo nie spodobało. Tylko nie taka jest moja rola, ani każdej z nas.
    Chętnie natomiast zaapeluję o rozsądny regulamin i moderatora, który będzie robił porządek z tematami i wątkami. No ale nie można oczekiwać, że skasuje wątek mam miesięcznych i zaleci im przeniesienie na wątek trymestralny.

    :)

    Martynika lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie najbardziej podoba się dział 'Starając się po 35 roku życia' - przejrzyście, jasno i czytelnie. Można? Można.

    W pozostałych działach widzę, że tego nie osiągniemy. Moderator jest niezbędny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2013, 23:33

    Miriam, pasia27 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aher zgadzam się w 100%

    Sebza ale widzę że udzielałaś się również na ogólnym dla starających więc powinnaś wiedzieć o co nam chodzi z tym zaśmiecaniem.

    Chodzi o to żeby forum było przejrzyste i żeby nam się łatwo było po nim poruszać . . . Z resztą mam nadzieje że szybko do nas dołączysz i zobaczysz o co nam chodzi :) Bo na starających się z pomocą medyczna jest większy porządek niż tu :P a jak tak dalej pójdzie to tu będzie jak na starających się tzn starając się ogólnie :) co krok to powielający się wątek


    A tymczasem uciekam się ogarnąć i spać życzę kolorowych snów a starającym się szybkiego zafasolkowania

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, tak, udzielałam się, ale i bez tego wiem, o czym piszesz…. teraz, natomiast, jeśli wróciłabyś do pierwszych stron tego tematu, to zobaczyłabyś, że nie pisałyście o tym, żeby nie dublować tematów, tylko o tym, żeby mamy miesięczne pisały na wątkach trymestralnych i że każdy temat miesięczny będzie zgłaszany do usunięcia, co jest dla mnie absurdem i nonsensem. Wątek zaczął się od tego, że zaśmiecanie forum, to tworzenie wątków miesięcznych, a nie zdublowanych. Ale niestety żaden moderator nie skasuję wątku miesięcznego, może usunąć jednak wątek niepotrzebny, który już istnieje na forum czy nieaktywny i wnioskuję, że wszystkie co do tego się zgadzamy.

    Martynika, wisnia11, ap1526, gosiunia lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to mój pierwszy post na ten temat

    Wysłany: 26 sierpnia, 18:43
    Cytuj | Edytuj | Zgłoś
    W sumie nie po to są wątki I, II , III trymestr żeby teraz je dzielić na kolejne miesiace w wątkach trymestrowych są dziewczyny z różnica 3 miesięcy dla mnie to jest spoko bo są w moim wieku ciazy starsze które zawsze chętnie udzielają porad i młodsze którye jak potrzebują porady to tez ja dostają od "starszych" koleżanek :) wystarczy wejść ładnie sie przedstawić i zacząć sie udzielać o i to moje zdanie :)

    иιєиσямαℓиα, Kropka, Suzy Lee, Selena, juicca, anilorak, Limerikowo lubią tę wiadomość
    Lily [*] 02.03.2013 8 tydzień strata w 12 tyg.
    Wysłany: 27 sierpnia, 10:25
    Cytuj | Edytuj | Zgłoś
    Ja się dziewczynom nie dziwie że chcą ład i porządek wyobraźcie sobie że jesteście już w 9 miesiącu i jest dziewięć albo i więcej wątków miesięcznych plus trymestry wątki tematyczne jak wózki będzie bałagan i w tedy co będzie jak którejś nie będzie działać wyszukiwarka żeby znaleźć jakieś porady np wózka, cukrzycy, tarczycy w ciąży czy czegokolwiek innego trzeba będzie przelecieć przez parę lub paręnaście stron forum. To jest dział ciąża a nie starania gdzie wątki miesięczne z miesiąca na miesiąc umierają śmiercią naturalną zwróćcie uwagę jaki bałagan zrobił się na starając się ogólnie gdzie były lipcówki sierpniówki, wrześniówki i mamusie 2014 na raz a tu będzie 9 miesięcy plus trymestry to już 12 plus tematyczne które według mnie są potrzebne No chyba że ja się nie znam

    Wiadomość wyedytowana przez autora 27 sierpnia, 10:28
    Lily [*] 02.03.2013 8 tydzień strata w 12 tyg.

    a poza tym zaczeło się od dublowania wątku kwietniowo-majowe bo były 2 takie same :) i w obu trwała dyskusja

    o to wypowiedz Lality która założyła wątek o gromadzeniu się tematów

    Wysłany: 27 sierpnia, 22:11
    Cytuj | Już to lubisz (2) | Zgłoś
    Zachowujecie się jak dzieci kuźwa ludzie.
    Chodziło o to żeby po prostu się integrować RAZEM na jednym temacie ( jakoś wcześniej tak było że każda każdą gadała dyskutowała itd) a teraz jest jakieś zamykanie się w grupkach jakby co inni trędowaci byli ??!!! Izolowanie się.
    Chodziło o porządek na forum i wspólne celebrowanie bo każda nas jes przyszłą mamą !!!!!!
    I nie ma lepszych gorszych...

    Tak jak napisałyśmy wcześniej nie chodzi o to że ktoś jest zły bo otwiera temat. Ale róbmy to z głową ,żeby nie podwajać tematów.


    Czasem myślę że jestem w przedszkolu
    I nikomu nic nie można powiedzieć i rozmawiać jak cywilizowany ludzie
    później ucichło nikt nic nie mówił o wątkach miesięcznych dyskusja wróciła gdy


    więc tak naprawdę chodzi nam o ład i porządek a nie o zmuszanie do udzielania się na trymestrach

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 11 listopada 2013, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam te posty, wczoraj przeczytałam cały wątek. Widziałam tam też inne wypowiedzi. Nie będę przeklejać, każdy może do tego wrócić, zresztą nie taki był cel moich tutaj wypowiedzi.
    Starałam się dość jasno napisać swoje stanowisko, więc nie będę się powtarzać, bo nie ma sensu mnożenie postów o takiej samej treści.
    I chociaż sama nie założyłabym wątku, który już istnieje, na staraczkach nie zakładałabym wątku, że mnie prawy cycuś swędzi z lewej strony, ale nie jestem tyranem i nie powiem, że wątki miesięczne muszą być skasowane, bo są wątki trymestralne (chociaż sama preferowałabym trymestralne), albo muszą być skasowane, bo według mnie to zaśmieca forum i sprawia , że jest nieprzejrzyste. A już na pewno nie ośmieliłabym się napisać, że trzeba je skasować, bo nie będzie komu prowadzić wątków trymestralnych, a i takie wpisy tu czytałam :)
    Jeśli jakiś umrze, to powinien być skasowany, bez względu na to, czy będzie trymestralny czy miesięczny, a od tego specjalistą powinien być moderator. Powinien być też specjalistą od wyłapywania tematów "prawy cycuś mnie swędzi z lewej strony" i kasowania ich, zatem …

    Oooooooo moderatorzeeeeee, gdzie jesteeeś???

    BTW: jeśli już apelujemy o przejrzystość na forum, to dbajmy o przejrzystość także naszych postów. Zatem jak cytujemy, to używajmy BB codów. Będzie bardziej czytelnie :)
    Z góry dziękuję, pozdrawiam.

    Dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 00:39

    Martynika, gosiunia lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wymagałam od nikogo kasowania wątków.
    Chciałam napisać moje i czyjeś spostrzeżenie na temat tematów.
    Że robi się śmietnik i po prostu szkoda że ktoś nie chce się integrować wspólnie i tworzy new tematy...

    Ja nie siedziałam na staraczkach , gdy zaszłam w ciąże wkroczyłam w świat forum z milionami zapytań w danym trynestrze.
    I to miło jak weszłam na forum 1 trymestr pow hej jestem nowa mam pytanie... i dostałam odp.
    Przeglądalam tematy (max do 3 strony ) znalazlam te konkretne a ost szukalam jakiegos starego i chyba na 7 stronie byl...

    Wybaczcie że chciałam dobrze.

    Myśle że nie ma co dyskutować , mnie już sie niechce... rozleniwiłam się... pozatym
    Mam neta w telefonie ,a to męczące pisać.



    OFF TOP!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 13:55

    Miriam lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 11 listopada 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza zgłoś swoją kandydaturę na moderatora. Uważam że jesteś na razie najlepszą kandydatką na to stanowisko. Nie będziesz usuwać "niepotrzebnych wątków" a te dublujące się przecież można przekleić do jednego o podobnym temacie.

    p.s. ja osobiście wole pisać w kameralnej grupie miesięcznych mamusiek. nie dlatego że nie chce się integrować z innymi tylko wole pisać z dziewczynami o podobnym wieku ciążowym. Jak będę miała problem to zadam pytanie "starszym ciążowo" koleżankom. jak ktoś poprosi o pomoc to w miarę swoich możliwości i z książką w ręku postaram się pomóc.
    tak walczyłyście żeby nie było wątków miesięczych (mówię kwietniowo-majowym) bo są bez sensu. jeden umarł śmiercią naturalną, drugi się pięknie rozwinął :) przeszkadza to komuś? nie :)

    Pozdrawiamy serdecznie
    wiśnia i synek ;)

    Kocur, Krysti, gosiunia lubią tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 12 listopada 2013, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wiśnia za uznanie, ale myślę, że moja kandydatura nie zostałaby przyjęta z zadowoleniem :)

    Lalita, nie zawsze jest tak, że to co jest dobre dla jednej osoby, bądź kilku, będzie tak samo dobre dla większości. Forum nie jest miejscem gdzie każdy może wprowadzać swój pogląd na porządek. A to, co można było przeczytać na pierwszych stronach tego wątku było dosyć przerażające. Kilka osób chciało wprowadzić swoje zasady, przez siebie ustalone i jedynie słuszne. A to nie tak. Nie tak funkcjonują fora. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że osoby, które tak bardzo bulwersowały się na to, że mamy z wątków miesięcznych zaśmiecają forum zbędnymi tematami, w tych zbędnych tematach się udzielały :) Doprawdy, to dla mnie ciekawe zjawisko.

    Pozdrawiam.

    Martynika, lusia22, wisnia11, Krysti, gosiunia lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up ;)

    Krysti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tematów im wiecej tym lepiej kazda znajdzie to co chce moim zdaniem .Więc na co produkowac sie nad tym tematem skoro w nim nic ciekawego ! Prymitywne trochę

    szczessciara, gosiunia lubią tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na belly to sie,taki sam balagan teraz,zrobil jak na ovu...masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 15:13

    Miriam, Anoolka lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety :( porządek jedynie na po narodzinach ;)

    Postanowiłam podnieść temat wyżej gdy zobaczyłam wątek "trochę humoru" o zgrozo kolejny zaśmiecacz ale widzę ze został usunięty ;) hee hee chyba autorka zrozumiała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 15:26

    pillow, Anoolka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam jaki zaśmiecacz ,czy wszyscy co nowy temat zakładają to juz zaśmiecają daj na luz to 21wiek każdy chce się dowiedzieć co tam chce .Nie traktuj w ten sposób ludzi bo to nie ładnie tak .I nie ukracaj mnie ze zrozumiałam po prostu nie chciało mi się tyłka zatruwac innym bo są ważniejsze tematy i jest ich sporo !i nie usunęłam tematu ze względu bo ktoś sobie tak napisał bo to nie mój charakter .gdybym chciała założyła bym tematów od groma ale nie mam pytań bo nie potrzeba mi odpowiedzi !

    gosiunia lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ