X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    na starających się nigdy nie było takiego problemu, że komuś przeszkadzał jakiś temat a tutaj wchodzę, pierwsze co widzę to fochy wielkie bo jedna szczęśliwa przyszła mama chce sobie założyć post...!

    tez sie pierwszy raz z tym spotykam a bywalam na forach swojego miasta, slubnych, dla starajacych sie i nigdzie nie bylo takiej atmosfery

    Mikusia2, Limerikowo, gosiunia lubią tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachowujecie się jak dzieci kuźwa ludzie.
    Chodziło o to żeby po prostu się integrować RAZEM na jednym temacie ( jakoś wcześniej tak było że każda każdą gadała dyskutowała itd) a teraz jest jakieś zamykanie się w grupkach jakby co inni trędowaci byli ??!!! Izolowanie się.
    Chodziło o porządek na forum i wspólne celebrowanie bo każda nas jes przyszłą mamą !!!!!!
    I nie ma lepszych gorszych...

    Tak jak napisałyśmy wcześniej nie chodzi o to że ktoś jest zły bo otwiera temat. Ale róbmy to z głową ,żeby nie podwajać tematów.


    Czasem myślę że jestem w przedszkolu
    I nikomu nic nie można powiedzieć i rozmawiać jak cywilizowany ludzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 22:15

    Kropka, Miriam lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem podział na trzy trymestry na forum był bardzo trafionym pomysłem, bo można było podyskutować, dowiedzieć się czegoś, czy podzielić się jakąś poradą z dziewczynami w podobnym wieku ciąży. Ja mam termin na grudzień i pomimo braku wątku "mamusie grudniowe 2013" i tak wiem kto w tym czasie będzie ze mną rodzić. Zresztą póki nie pojawi się moderator, który będzie pilnował porządku na forum, to walka z wiatrakami i szkoda na to dyskusji.

    Kropka, Miriam, Nina lubią tę wiadomość

    zfxga33.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO WŁAŚNIE i jakoś umiałyśmy się zintegrować w jednym wątku!!

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie wiele racji dziewczyny, ale wybaczcie mi szczerosc - nie chce mi sie na siłe integrowac z nikim kto tego nie chce. Jesli nowe mamy maja ochote byc w małej grupce i na nowo zbierac te same informacje które juz były zebrane, i które moxzna im w piec minut przekazac,to mnie to ani grzeje ani ziebi:) Was znajde zawsze

    Mikusia2, Lalita2710, rubi67, aNiLewe, Lilka, Nina, gosiunia lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 Moze zglos sie do admina tej strony i dostaniesz prace jako moderatorka? Niestety wlasnie tego brakuje temu forum - moderatora! Zreszta nie tylko to jest nie do konca dograne. Ale uwazam tez, ze nie ma sie co klocic o zakladane watki. Te ktore nie beda potrzebne umra smiercia naturalna i tyle.

    Lalita2710, aNiLewe lubią tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! A moze tak tak chill out !!!!
    Piszemy w tych tematach które nas interesują .
    jeżeli Kasia zakłąda nowy watek "Uszy mnie bolą co to znaczy " ;-) a mnie ten watek nie interesuje i go po prostu
    ignoruje i nie czytam .
    Naprawde zaskoczył mnie ten wpis! W staraczkach jest tych tematow bardzo duzo i rowniez zakladane wydawalo by sie nam mniej jub bardziej potrzebne ale dla dziewczyn zakladajacych okazuje sie niezbedny i nikt nie robil tam problemów.
    Nie rozumiem o co tu chodzi , prawdopodobnie wiekszosci z nas tu nie bedzie po narodzinach , moze przez jakis zcas a pozniej sila woli przestaniemy tu zagladac.
    Ja zagladam tu codziennie i sobie czytam pisze , widze nowe tematy jak chce to wejde jak nie to nie i naprawde mam to gdzies ze nowe dziewczyny zakladaja tematy ktore byc moze sa powielane a one nie potrafily znalezc, pozwolcie im na to a nie robcie focha tak jakby to forum nalezalo do "autorytetów" .

    Dziekuje za uwage :-)
    I spokojnej ciązy ciężaróweczki .
    Swoja droga i tak wydaje mi sie ze po tym poscie ze "strachu " zmniejszy sie ilosc tematow ;-)

    michaela, Makcza, wisnia11, aNiLewe, Mikusia2, Matylda36, gosiunia lubią tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamknijmy już ten wątek, tymczasem
    Spokojnej ciąży i powodzenia przy rozwiązaniu :)
    Pozdrawiam

    Mikusia2, Limerikowo, gosiunia lubią tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 4 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BOŻE gdzie jest ten obiecany admin....

    szczessciara, michaela, Miriam, Ana27, Kropka, juicca lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie rozumiem po co dziewczyny na czerwcowych i lipcowych robią własne listy terminów prodów na dany miesiąc skoro aktualna lista ma swój osobny wątek ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2013, 15:07

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem w tym, że te wątki wcale nie są takie małe... ovufriend robi się coraz bardziej popularne, użytkowniczek jest coraz więcej. Mam, które będą rodzić w czerwcu jest na ich wątku już 38, a nie 2 jak napisałaś w pierwszym poście...

    A ponieważ jest nas w tym temacie prawie czterdzieści, to łatwiej w tej czterdziestce wymieniać się opiniami i zawierać budujące znajomości, niż w okrutnie rozrośniętym wątku I trymestru. Poza tym, gdy mam jakieś pytanie do dziewczyn, które są w bardziej zaawansowanej ciąży bardzo chętnie zajrzę na wątek marcowych/lutowych (itd.) mam, które z dużą uprzejmością odpowiadają na pytania młodszych koleżanek.

    W nieco bardziej zawężonym temacie łatwiej się poruszać i wymieniać opinie wśród osób, które są na zbliżonym etapie ciąży. Bo między 5tc, a 11tc jest spora różnica i w samopoczuciu i w tym, jakie akurat badania robimy, jakie mamy przejścia, a to wciąż I trymestr.

    Dlatego, reasumując, uważam, że takie wątki są potrzebne i wcale nie oznaczają alienacji, jak już powiedziałam, w "obcych" wątkach czuję się miło.

    Admin kasując owe wątki nadużyłby swojego prawa i uważam, że bardzo słuszne jest to, iż trzyma się od tego z daleka.

    Zdrówka życzę :).

    aNiLewe, Margotka87, sebza, Fipsik, gosiunia lubią tę wiadomość

  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 4 listopada 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pisząc pierwszy temat napisałam przykład : ,, a jak w czerwcu będą tylko 2 mamusie to co będą pisać w tym wątku 2 mamy??!!'' co by było ,gdyby... mie podawałam konkretnych liczb ,bo nie one są tu najważniejsze.
    Ktoś pisał o forum ,które się rozkrajało na kilka tysiący małych wątków:
    http://www.babyboom.pl/forum/przyszle-mamy-f64/

    Jeśli ktoś jest komunikatywny... nie ma potrzeby się zamykać w 1 wątku...!!!

    Bo za niedługo będą pojawiać się tematy typu mam biegunkę w 1 trymestrze , co z biegunka w III trymestrze.. ,albo mam grzyba Drożdża , co oznacza grzyby drożdżaki...

    Robi się burdel takimi typu tematami. Forum powinno być czyste i przejrzysty.

    Tematy typu , I ,II ,III trymestr ,
    Pielęgnacja maluszka od pierwszych dni życia
    Ciąża w Wielkiej Brytanii
    lista obecnych ciężarówek
    Rozpakowane mamy i ich skarby :-)
    Nasze brzuszki i dziecaczki
    Zakupy dla naszych maluszkow.
    Cukrzyca ciążowa itd....
    To są przykłady konkretnych tematów


    Mam rozumieć że w innych wątkach są wredne kobiety i nie odpowiadają...
    A jaką masz pewność że w wątku marcowo/.... mamusiek będzie taka która będzie mogła odpowiedzieć na twój problem...

    Ciąża trwa 9 miesięcy ,a nie wieczność ,logiczne że wszystko szybko leci... i czas się przesuwa. Kobiety na forum się zmieniają.

    Każda ciąża jest inna, jedna będzie miała coś na etapie jednego tygodnia ,druga ten sam objaw później lub wcale.


    ADMIN NIE ISTNIEJĘ WIĘC NIE MOŻE WERYFIKOWAĆ NIC....


    Moje pisanie nie jest po to żeby komuś dosrać ,zgnoić go czy cokolwiek.
    Tylko żeby sobie nawzajem pomagać ,spędzać fajny czas. Żeby forum było przejrzyste. I żeby się do niego wracało. Jak niektóre z dziewczyn po urodzeniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2013, 17:07

    Miriam, michaela, szczessciara, Ana27, Kropka, rubi67, Nina, Ancia77, Suzy Lee lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Lalitę!
    Martyninka zrozum, masz rację,że 5tc a 11tc to nie jest ten sam tydzien, ale uwierz, jeśli bedziesz mieć wątliwości np. co badań prenatalnych, albo jak najlepiej przejść przez badanie glukozy to dziewczynny z tego sameg tygodnia ciąży co Ty nic Ci specjalnie nie doradzą bo same nie będą wiedzieć jeszcze bo bbedzie to przed nimi. Dziewczyny z tego samego tyogodnia ciazy mogą się wzajemnnie wspierać, owszem:) Moogą się wymieniać inf na teemat swoich dolegliwosci czy watpliwosci ale czy dowiedzą się od siebie wzajmnie jak sobie radzić z danym problemem jeśli tego jeszcze nie przeżyły??
    Chodzi o to, że dobrym rozwiązaniem jest forum, na którym młoda mama może nie tylko opowiedzieć o swojej ciazy, swoich watpliwosciach ale tez dowiedzieć się od doświadczonych kobiet jak sobie radza w niekorych sytuacjach, itp itd.

    Miriam, Suzy Lee lubią tę wiadomość

    zsxuot7.png
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i też fajnie poczytać co się dzieje troszeczkę z wyprzedzeniem. Jak dziewczyny z danego trymestru będą się dzielić doświadczeniami np. z badania glukozy, taka mama co jest na początku II trymestru, już kilka tyg. przed swoim badaniem, będzie wiedziała wszystko. A tak każda z osobnych miesięcy będzie się oddzielnie pytać tych bardziej zaawansowanych.
    Nas na III trymestrze jest dużo, ale się znamy i nie ma problemu z wyrażaniem opinii.
    Poza tym miałabym problem, czy pytać się marcowych, kwietniowych a może czerwcowych mamusiek? A może zadać pytanie na każdym z miesięcy. Paranoja!!!

    Miriam, Suzy Lee lubią tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście nie lubię dołączać do tematów, które mają już 3114 stron i są prowadzone od lat bo:
    - nie przeczytam tego wszystkiego choćbym wylądowała na bezrobociu
    - nie czuję klimatu dziewczyn, które tam się już dawno zaaklimatyzowały
    - nie chcę powtarzać tych samych pytań, które były już na stronie 10, 71, 324 i 567 :)

    natomiast chętnie dołączę do ludzi, którzy są na tym samym etapie co ja, dopiero się poznają i można łatwo wejść w rozmowę...

    A tak w ogóle to o co chodzi? :) wyszukiwanie problemów i tyle - każdy ma prawo korzystać z forum i jak chce niech sobie zakłada i 26 tematów. Rolą administratora jest to wszystko porządkować, szczególnie, że spora część z nas płaci za to gruba kasę... a tematy nie używane od dłuższego czasu powinny być usuwane i tyle.

    caffe, aNiLewe, Martynika, Fipsik, gosiunia lubią tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że skoro to jest FORUM i nie ma co się zamykać w jednym wątku.Ja jestem w 3 trymestrze ale zaglądam czasem i na 1 i na 2 i jak dziewczyny mają wątpliwości to staram się pomagać;););) Jeśli dziewczyny chcą mieć zamknięte forum np tylko czerwcowe to można rozmawiać w wiad pryw albo na fb.Ja tam nie mam problemów żeby zadać pytanie na dotychczasowych wątkach

    Miriam, gosiunia lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam i obie mamy do tego prawo :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ive a ile ty masz lat 15...? zachowujesz się jak nie powiem co pisząc tekst typu :

    ,,A tak w ogóle to o co chodzi? :) wyszukiwanie problemów i tyle - każdy ma prawo korzystać z forum i jak chce niech sobie zakłada i 26 tematów. Rolą administratora jest to wszystko porządkować, szczególnie, że spora część z nas płaci za to gruba kasę... a tematy nie używane od dłuższego czasu powinny być usuwane i tyle."

    Myślisz że kasa jest najważniejsza? że jak płacisz to wymagasz...

    Wiecie co dziewczyny to jak walka z rozbuchanymi dziećmi...

    Brak słów

    Miriam, pasia27 lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 listopada 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ma prawo do tego forum, aczkolwiek ja wolę przesiadywać na trymestrach , nie powiem czytam wątki miesieczne ale udzielam się na trymestralnych...

    Fajnie było by Was poznać Nowe dziewczyny na ovu ;) naprawdę ZAPRASZAMY DO WATKÓW TRYMESTRALNYCH , Z MIŁA CHĘCIĄ odpowiemy Wam na pytania itp ;)mimo ze moga sie te pytania powtarzać

    Pozatym żeby korzystać na forum nie trzeba płacic abonamentu


    Pozdrawiam i Zapraszam Ja i na pewno reszta dziewczyn z wyższych tygodni ciąży :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2013, 19:05

    Miriam, anilorak, Suzy Lee lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • fler Autorytet
    Postów: 261 412

    Wysłany: 4 listopada 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie ale jak miałabym określić który temat jest śmieciowy to właśnie TEN.

    Skoro przeszkadzają wam nowe wątki to otwórzcie sobie w przeglądarce tematy na które wchodzicie i na resztę nawet patrzeć nie musicie.

    Mi nie odpowiadają wątki w których jest 5000 stron i w ciągu jednego dnia mam zaległości 20 stron czytania i gdzieś tam będzie odpowiedz na moje pytanie.
    Nie mam ochoty czytać jak jakaś ola pół roku temu przeżywała początek ciąży bo teraz kiedy piszę do niej na prv nie pamięta jak to było albo ma inne problemy wolę pogadać z dziewczyną która jest w tym samym miesiącu.
    Co do listy - założyłam ją w czerwcowych mamach, dzięki temu wiemy ile nas jest w naszej małej społeczności i skoro nam to odpowiada to dlaczego ktoś miałby zamknąć nasz temat. Nie odpowiada ci to o czym piszemy nie czytaj - proste.
    Rozumiem 10 tematów na forum gdzie w sumie jest jakieś 100 osób ale na tym forum moim zdaniem jest przynajmniej 3 razy tyle przyszłych mam i wyobraźcie sobie że w jednym temacie jednego dnia napisze każda z nas to ile mamy stron do przeczytania?

    zmykam do czerwcowych mam i na ten wątek już nie wracam.

    ivv, caffe, aNiLewe, Martynika, Margotka87, Nalka, Fipsik, gosiunia lubią tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ