X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Zapomniała ale w obydwu trwa dyskusja. I to jest właśnie zaśmiecanie no nie oszukujmy się.
    nie można tych 2 jednakowych tematów ze sobą połączyć w jakiś sposób??
    pytam bo się na tym nie znam. a to by była najlepsza opcja :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia powiedz, nie przeszkadza Ci to, ze na forum są kwietniowe mamusie, kwietniowo-majowe x 2, teraz pewnie będą majowe, później majowo-czerwcowe ... Po co to pytam się?
    Wątek o wózkach jest jak najbardziej uzasadniony, trwa tam tylko i wyłącznie dyskusja na temat wózków, a nie pieluch i chusteczek nawilżających. Temat dla mnie jak najbardziej przydatny. Wiele jest tematów tylko zadających pytanie danej założycielki, bez nadziei na rozwinięcie tematu.
    Jeżeli ktoś lubi ład i porządek to nie dziw się, że mu to przeszkadza, bo ma prawo przeszkadzać. Jeżeli któraś czuje się " zlewana " to ja na jej miejscu ponawiałabym pytanie aż do uzyskania odpowiedzi. Tylko niekiedy takie pytania można spokojnie wklepać sobie w goole i również uzyska się odpowiedź.

    Selena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można usunąć jeden może to założyciel np

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    nie można tych 2 jednakowych tematów ze sobą połączyć w jakiś sposób??
    pytam bo się na tym nie znam. a to by była najlepsza opcja :)

    Chyba nie, ale można napisać do Ovu, żeby ew. usunęli ten wątek gdzie nic się nie dzieje. Na staraczkach tak właśnie robimy, gdy występuje jakiś problem, lub chcemy zgłsić swoja sugestię i zawsze Nam odpisują. Zmiany w poczcie to też nasza sprawka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula_w wrote:
    Działa, ale jak sama to napisałaś "znajdz na stronie" a nie w całym temacie albo postach :) Czasami jest trudno przejrzeć po 200 stron z każdego trymestru sprawdzając czy ktoś tak miał jak ja. Piszę tutaj o swojej sytuacji.

    No tak, ale wyszukiwarka Ovu też nie wskaże ci dokładnej lokalizacji, strony czegoś czego szukasz. Dlatego jeżeli ja mam jakieś pytanie to wchodzę na dany interesujący mnie wątek i albo wertuję strony jeżeli jest ich wmiarę mało, albo pisze swoje pytanie z nadzieją na uzyskanie odpowiedzi.

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Mikusia powiedz, nie przeszkadza Ci to, ze na forum są kwietniowe mamusie, kwietniowo-majowe x 2, teraz pewnie będą majowe, później majowo-czerwcowe ... Po co to pytam się?
    Wątek o wózkach jest jak najbardziej uzasadniony, trwa tam tylko i wyłącznie dyskusja na temat wózków, a nie pieluch i chusteczek nawilżających. Temat dla mnie jak najbardziej przydatny. Wiele jest tematów tylko zadających pytanie danej założycielki, bez nadziei na rozwinięcie tematu.
    Jeżeli ktoś lubi ład i porządek to nie dziw się, że mu to przeszkadza, bo ma prawo przeszkadzać. Jeżeli któraś czuje się " zlewana " to ja na jej miejscu ponawiałabym pytanie aż do uzyskania odpowiedzi. Tylko niekiedy takie pytania można spokojnie wklepać sobie w goole i również uzyska się odpowiedź.
    troche przeszkadza..., ale nie zmienimy tego. dlatego jakos brne przez te tematy i doszukuje sie swego. swietne zdjecie maluszka

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Tylko niekiedy takie pytania można spokojnie wklepać sobie w goole i również uzyska się odpowiedź.
    Tak wujek google prawdę ci powie.

    temat wózków jest tak samo uzasadniony jak nowy temat dotyczący pieluch, ich jakości i dolegliwości jakie dzieci po nich mają. albo dany temat się rozwinie albo umrze śmiercią naturalną. nic na to nie poradzimy.

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    troche przeszkadza..., ale nie zmienimy tego. dlatego jakos brne przez te tematy i doszukuje sie swego. swietne zdjecie maluszka

    Dziękuję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziewczynom nie dziwie że chcą ład i porządek wyobraźcie sobie że jesteście już w 9 miesiącu i jest dziewięć albo i więcej wątków miesięcznych plus trymestry wątki tematyczne jak wózki będzie bałagan i w tedy co będzie jak którejś nie będzie działać wyszukiwarka żeby znaleźć jakieś porady np wózka, cukrzycy, tarczycy w ciąży czy czegokolwiek innego trzeba będzie przelecieć przez parę lub paręnaście stron forum. To jest dział ciąża a nie starania gdzie wątki miesięczne z miesiąca na miesiąc umierają śmiercią naturalną zwróćcie uwagę jaki bałagan zrobił się na starając się ogólnie gdzie były lipcówki sierpniówki, wrześniówki i mamusie 2014 na raz a tu będzie 9 miesięcy plus trymestry to już 12 plus tematyczne które według mnie są potrzebne No chyba że ja się nie znam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 10:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek tematyczny jak ten o wózku był potrzebny, poniewaz temat jest obszerny i wiecznie żywy, żeby odciążyć temat do swobodnych dyskusji został założony w osobnej formie, co warte podkreślenia: w konsultacji z innymi dziewczynami, czy uważają, że jest on potrzebny. Pomysł zrodził się po prostu w trakcie dyskusji.

    Tematy jak te o Betę, które umierają smiercią naturalną to były dotąd wyjątki od reguły, poruszane przez nowe lub starające się, wiadomo było że to zaraz padnie i można było przymknąć oko, ale te mnożące się miesiące nie mają końca i stąd reakcja. Fajnie, że forum się rozrasta, uwierzcie że nas to cieszy, wszystkie tu trzymały kciuki za inne starajce sie, skakały z radości jak się kolejnej udawało, ale dobrze by było, żeby został zachowany porządek, również w szacunku dla tych, którzy starają się tworzyć to miejsce na jakimś dobrym poziomie, a nie śmieciowym.

    Może nie ma w internecie forów, że w regulaminie zakazują zakładania wątków i ich dublowania, ale są moderatorzy, którzy je usuwają, bądź upominają, bądź w inny sposób to kontrolują. O moderatora już pisałam do OVU.

    I naprawde, Wiśnia i Mikusia macie chyba jakiegoś pecha, że nikt Wam nie odpowiada, bo nie spotkałam się z olewaniem pytań jak tu jestem przez pół roku na tym forum: tak w moim przypadku, jak i z tego co obserwuję tam gdzie piszę, myślę żadna z dotychczasowych dziewczyn nie została olana z pytaniem i przede wszystkim żadna chamsko nie domaga się odpowiedzi w pół godziny jak niektóre nowe np. teraz ostatnio dziewczyna na początku ciąży, co napisała w III trymestrze w środku niedzieli, kiedy mało kto był i ona zrobiła ferment jakiego dotąd tu nie widziałam i to na dokładkę po jednej odpowiedzi na jej pytanie, której sama nie zauważyła.

    I owszem dziewczyna pół roku dalej w zaawansowaniu ciąży, bądź w drugiej ciąży jest bardziej DOŚWIADCZONĄ od tej co jest na początku pierwszej ciąży i wie na ten temat więcej. Nie trzeba w utajony sposób obrażać Nienormalnej, że nie umie się wysławiać czy coś, bo to jest logiczne co napisała.

    Okey ja już kończę swoje wypowiedzi tutaj, zostały mi tu z dwa miesiące i kilka wizyt po porodzie, więc nie będę sobie dłużej psuła wizerunku tego fajnego miejsca tym tematem, a czy nadal będzie tak fajnym i konkretnym miejscem, z którego w szybki i przyjemny sposób można było się wiele dowiedzieć za rok, to już Wasza sprawa w takim razie, ale myślę że to straci dotychczasową wartość merytoryczną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 10:44

    Miriam, michaela, Rucia, Rika, Kropka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    Tak wujek google prawdę ci powie.

    temat wózków jest tak samo uzasadniony jak nowy temat dotyczący pieluch, ich jakości i dolegliwości jakie dzieci po nich mają. albo dany temat się rozwinie albo umrze śmiercią naturalną. nic na to nie poradzimy.

    Wisnia tematy sensowne są jak najbardziej OK ! Pieluchy, wózki, owszem. Bardzo bardzo ważny i interesujący temat. Sama dużo czytam na temat pieluch, a temat wózków pomógł mi podjąć decyzję o kupie wozidła dla synka. Ale litości jeżeli forumowiczka ma 3 pytania i zakłada 3 oddzielne wątki, to dla mnie jest to bez sensu. Po co się pytam?

    Suzy Lee, Miriam lubią tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee mnie nikt nie olał ale czytałam kilka pytań pozostających bez odpowiedzi.
    I wydaje mi się że nie domagałam się odpowiedzi a już napewno nie chamsko (wiem że pisałaś o innej dziewczynie)
    I na pewno nikogo nie obrażałam a już napewno nie w sposób utajony. Daleko mi do obrażania innych.
    Jeśli któraś poczuła się urażona moimi wypowiedziami to przepraszam.

    aaa napisałam w obu wątkach kwietniowo-majowych z prośbą do założycielki żeby jeden usunęła a dziewczyny które się tam wypowiadają przeniosły się do tego który zostanie.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Wisnia tematy sensowne są jak najbardziej OK ! Pieluchy, wózki, owszem. Bardzo bardzo ważny i interesujący temat. Sama dużo czytam na temat pieluch, a temat wózków pomógł mi podjąć decyzję o kupie wozidła dla synka. Ale litości jeżeli forumowiczka ma 3 pytania i zakłada 3 oddzielne wątki, to dla mnie jest to bez sensu. Po co się pytam?
    Z tym się zgodzę :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zadnej doswiadczonej jeszcze nie widziałam i nigdy takiej nie spotkałam każda ciąża jest inna i każde dziecko jest inne i często jestesmy zaskoczone.
    Rucia masz racje, ale jak chcecie to ominać. dobra powiedzmy ze jestesmy jednego zdania ze jest smietnik i nastepny krok to??? co???

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszym trymestrze pisałam kiedys o adapterach do pasów bezpieczenstwa dla kobiet w ciazy i bylam zaskoczona, że tyle dostałam odpowiedzi a potem pytałam o cos innego i nikt mi nie odp.

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia, nie miałam na myśli Twojej wypowiedzi, że kogoś w utajony sposób mogła urazić :)

    Mikusia nie czepiaj się już interpretacji słowa Doświadczona, bo myślę że też wiesz dobrze co miała na myśli Nienormalna: że po prostu taka kobieta/dziewczyna ma za sobą więcej wizyt u lekarza, więcej zdążyła przejść, dowiedzieć się tak w kwestiach medycznych, dolegliwości jak i prawnych i może znać odpowiedzi lub sugestie na pytania tej, która jest na początku swojej drogi (zwłąszcza te w kolejnej ciąży lub już po porodzie)

    W KAŻDYM RAZIE WRÓCIŁAM ZAKOŃCZYĆ TEN TEMAT WIEŚCIĄ, IŻ DOSTAŁAM OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ OD OVUFRIEND:


    !!!!!! MODERATOR POJAWI SIĘ NIEDŁUGO !!!!!!

    i to by było na tyle chyba co? :) Kończmy już tą dyskusję, zanim się przestaniemy lubić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 10:59

    Miriam, Lalita2710, Rucia, m_f, juicca, xcarolinex, Kropka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee wrote:

    W KAŻDYM RAZIE WRÓCIŁAM ZAKOŃCZYĆ TEN TEMAT WIEŚCIĄ, IŻ DOSTAŁAM OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ OD OVUFRIEND:


    !!!!!! MODERATOR POJAWI SIĘ NIEDŁUGO !!!!!!

    Super :D

    Miriam, Selena lubią tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee wrote:
    W KAŻDYM RAZIE WRÓCIŁAM ZAKOŃCZYĆ TEN TEMAT WIEŚCIĄ, IŻ DOSTAŁAM OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ OD OVUFRIEND:


    !!!!!! MODERATOR POJAWI SIĘ NIEDŁUGO !!!!!!

    i to by było na tyle chyba co? :) Kończmy już tą dyskusję, zanim się przestaniemy lubić.

    no i pięknie :)
    no chyba nie przestaniemy się lubić z tak błahego powodu :) przecież nić się nie stało :)

    Miriam, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:52


  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    prostych rzeczy nie rozumiecie to twoja ostatnia prosta w ciazy przez ten Twój czas przybyło sporo dziewczyn i nie zapanujecie swoimi sugestiami nad wszystkimi bez sensu te Wasze wypowiedzi. tak jak napisałas powoli konczysz swoja ciazowa historie wiec bedziesz zagladac zadziej bo maluszek nawet nie da tyle wolnego czasu wiec nie rozumiwm co wam przeszkadza no nie rozumiem te forum nie jest wasze tylko wszystkich co sie tu udzielaja, a jest sporo dziewczyn i nie da sie upilonwac tego waszego pozadku. zamiast sie cieszyc ciaza i tym ze sporo zaciazylo i brac smiechem te duza ilosc tematow to wy marudzicie gorzej jak baby w ciazy... za duza roznica harakterów tylko czekalam az ktoras "wypali" z wlasnie takim pozadkiem no tylko czekalam na to... i sie nie mylilam nawet moj M powiedzial ost. zobaczysz jak nie moga zajsc w ciaze to sie bardziej szanuja a jak juz zaciaza to fochuja i tylko raz a zacznie cos jakiej przeszkadzac.
    wezcie usuncie ten temat czy dopiszcie zakaz czytania i udzielania sie bo trace przez was checi do zagladnia tutaj.


    popieram,
    ja nie poczulam sie atakowana, nie spodobalo mi sie jak potraktowalyscie zalozycielke watku, dlatego napisalam co ja sadze na ten temat.
    jedno jest pewne, powinien byc regulamin, gdyby ten zabronil mi tworzyc nowe watki napewno bym na niego nie przystala i zmienila forum.

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ