X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    widze ze najbardziej przeciwne noym watkom sa dziewczyny ktore juz od dawien dawna, moze i od poczatku sa na forum.

    przeciez forum to nie tylko czytanie o problemach itp. ja bym wolala przezywac z kims ten sam moment np. rodzace z 2014, co mi po 3458 watkach z trymestru 1, skoro ciekawi mnie jak hania, ania czy olga czuja sie z 8tygodniu, czy tak jak ja maja mdlosci, co mnie obchodzi czy 8 miesiecy temu ktos mial mdlosci, to NIE JEST PORADNIK dziewczyny, to jest FORUM!
    i chocby kazdy chcial miec wlasny watek to powinien.
    ci co nie chca to niech nie marnuja czasu i nie czytaja.
    bo ja odbieram to jak atak, w dodatku zeby byc na tym forum musialam zaplacic wiec chociaz troche wyrozumialosci dla innych.


    a jak dzieje się coś niepokojącego, to oda razu wiadomo, gdzie szukać pomocy?! W I,II i III trymestrze, bo tam są te okropne, czepialskie dziewczyny, które od dawna są na forum i trochę bardziej są doświadczone. No ale cóż, na przyszłość proponuję zapytać się Hani czy Ani albo może Olgi, bo w końcu są na tym samym etapie ciąży i na pewno też miały ten problem.

    Jeżeli jesteście aż takie leniwe, że nie chce się szukać i czytać to przynajmniej można było założyć wątek I Trymestr 2014 i nie produkować wątków na każdy miesiąc, a w każdym grupka AŻ 10 kobiet w ciąży , które połączyła wspólna rzecz - miesiąc porodu. Litości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 09:31

    yoku, Miriam, Selena, Ancia77, Rucia lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak JASNE a jak zadaje pytanie w watku gdzie jest duzo tematow w jednym to nie raz po dwa 3 razy sie pytam i nic ani be ani me bo za duzo paplania w jednym temacie i nie zdaza albo doczytac mojego pyt albo gadaj o czyms innym i odnosze wrazenie ze moje jest zbedne, wlasnie ze NIE bede wertowac bo przez te wertowanie jest za duzo klopotow niz te kilka czy kilkanascie tematow wiecej

    gosiunia lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Yoku odpowiedź jest prosta, bo jest burdel wśród wątków niepotrzebnie produkowanych :)

    Kochana, ja doskonale rozumiem dlaczego tak jest i dlaczego to niektórym przeszkadza bo jestem zdania, ze każde forum powinno mieć moderatora dlatego, zeby bałaganu nie było ale tez dlatego zeby nie zdarzały sie chamskie odzywki czy bezkarne ublizanie innym, a to sie też tu dzieje.

    Piszecie, ze na staraczkach było tak miło i przyjemnie a tutaj skaczą sobie dziewczyny do oczu. A czy każde forum ciazowe musi byc kółkiem wzajemnej adoracji? Czy nie mozna merytorycznie o czymś podyskutowac, cos zaproponować, o cos poprosić? Czy ciężarne muszą sobie tylko "pyszczki lizać" zeby "malenstw nie denerwować".
    Kurcze, ciężarna to taki sam człowiek jak inny, tylko hormony ma bardziej wybujałe. Dlaczego ma sie stawiać w roli "inkubatora" na 9 m-cy, ktory musi uważać zeby przypadkiem nie zdenerwowac innych "inkubatorow"?
    Od normalnych dyskusji nic sie Wam ani Waszym dzieciom nie stanie. W tym wątku nikt nikogo personalnie nie atakuje tylko szuka rozwiązań na zachowanie porządku. To, ze są tu ciężarne nie oznacza, ze z racji bycia w ciazy wszystko im wolno.


    Miriam, Rika, m_f, Kropka, yennefer lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poruszony był temat niedziałającej wyszukiwarki. Jeżeli taki problem występuje, to na klawiaturze jest taka kombinacja klawiszy Ctrl + F wyświetla nam się okienko " znajdź na stronie " i wtedy można bez problemu wpisać szukany temat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 09:54

    Miriam, Selena lubią tę wiadomość

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    tak Michela, po 10 mamusiek pogrupowanych w grupki "mamusie kwietniowe" ", mamusie lutowe", " mamusie majowe" i w kółko wałkowane te same tematy :)
    Dziewczyny jeśli chcecie sobie poplotkować w zamkniętej grupie, bo macie poród w tym samym miesiącu to załóżcie sobie grupę na facebooku. Ja bym się chciała tutaj czegoś sensownego dowiedzieć, a nie tylko sobie pogadać. Coraz trudniej mi cokolwiek znaleźć w gąszczu klonowanych tematów
    ej, no ja w ogóle do marcowych, kwietniowych itd nie zagladam, i wszystko znajduje. Kurcze, nie wiem, dla mnie to nie jest az taki problem zeby sie denerwowac. Uwazam podobnie, DLA MNIE to nie ma sensu, i ciesze sie ze sa w jednym watku starsze o pare tygodni stazem dziewczyny, ale jak to juz mam w zwyczaju jesli czegos nie zmienie to dopatruje sie dobrych stron i z tej druuuugiej strony, temat wagi wałkowałam w 2 trymestrze juz 3 razy, podobnie temat plamien celulitu, bo dochodza nowe dziewcczyny, dla których to akurat na tym etapie jest wazne, moze w grupie jednego miesiaca cuezarówki przewałkuja to raz i juz.

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie często się wypowiadam na wątku ciażowym, ale popieram założycielkę. Strasznie dużo tematów się dubluje, zrobił się totalny misz-masz.

    2 razy na pierwszej stronie widzę wątek " KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014 " i w obydwu trwa dyskusja. Wiele jest takich przykładów.

    Może warto zgłosić do władz Ovu, żeby stworzyli moderatora który czuwałby nad porządkiem ovufriendowego forum :)

    Selena, Miriam, Suzy Lee lubią tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα dlaczego siejesz taki ferment. Każdy ma prawo do założenia swojego wątku mi uszanuj to. Każda z nas jest inna i ma fioła na punkcie swojej ciąży. Ja nie widzę bałaganu wśród wątków. Jest ich poprostu więcej. Bardziej przykre jest rzeczywiście to że któraś dziewczyna zadaje ważne dla niej pytanie i jest brzydko mówiąc zlewana.

    Skończmy już ten temat. Nie znalazłam w internecie żadnego forum gdzie w regulaminie byłby zakaz zakładania nowych tematów.

    Szanujmy się nawzajem.

    Mikusia2, Makcza, aNiLewe, Nalka, gosiunia lubią tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nienormalna. ty też załozyłaś nowy wątek JAKI WÓZEK WYBRAĆ bo uznałaś ze taki watek powinien byc osobny udzielilaś się do zasmiecania forum jak My wszystkie skoro ci tak pasuja trymestry to nie mogłaś tam zapytać, sama sobie na to odpowiedz. inne dziewczyny zakladaja nowe tematy bo tez uwazaja ze dla nich akurat to jest wazne, a ja juz w 3 tematach widzialam wzmianki o wozkach i same sobie mącicie w glowach. dajcie spokoj! ale Was wzielo! szok!

    Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za moderatorem i jasnym regulaminem forum.

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    иιєиσямαℓиα dlaczego siejesz taki ferment. Każdy ma prawo do założenia swojego wątku mi uszanuj to. Każda z nas jest inna i ma fioła na punkcie swojej ciąży. Ja nie widzę bałaganu wśród wątków. Jest ich poprostu więcej. Bardziej przykre jest rzeczywiście to że któraś dziewczyna zadaje ważne dla niej pytanie i jest brzydko mówiąc zlewana.

    Skończmy już ten temat. Nie znalazłam w internecie żadnego forum gdzie w regulaminie byłby zakaz zakładania nowych tematów.

    Szanujmy się nawzajem.

    Ja nie raz tak się czułam właśnie---Bardziej przykre jest rzeczywiście to że któraś dziewczyna zadaje ważne dla niej pytanie i jest brzydko mówiąc zlewana.

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat wątek o wózku jest bardzo dobry!!! :))) Jest to wątek tematyczny czyli o czymś : wózek , czy cukrzyca ciążowa. Temat i np wpisuję szukam że chcę zapytać o cukrzycy... i wchodzę w ten wątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 10:02

    Rucia, Suzy Lee, Miriam, m_f lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    a jak dzieje się coś niepokojącego, to oda razu wiadomo, gdzie szukać pomocy?! W I,II i III trymestrze, bo tam są te okropne, czepialskie dziewczyny, które od dawna są na forum i trochę bardziej są doświadczone. No ale cóż, na przyszłość proponuję zapytać się Hani czy Ani albo może Olgi, bo w końcu są na tym samym etapie ciąży i na pewno też miały ten problem.

    Jeżeli jesteście aż takie leniwe, że nie chce się szukać i czytać to przynajmniej można było założyć wątek I Trymestr 2014 i nie produkować wątków na każdy miesiąc, a w każdym grupka AŻ 10 kobiet w ciąży , które połączyła wspólna rzecz - miesiąc porodu. Litości

    słowo DOŚWIADCZONE jest w tej wypowiedzi dla mnie najlepsze...

    Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Akurat wątek o wózku jest bardzo dobry!!! :)))
    no widzisz myslisz tak jak te wszystkie które ci forum zasmieciły. hehe. a to ze akurat kwietniowo-majowe mamusie sa dwa razy to znaczy ze byl jakis problem z komputerem i wskoczylo dwa razy a biedna zalozycielka zapomniala usunac i Wam juz żle...

    aNiLewe, Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    no widzisz myslisz tak jak te wszystkie które ci forum zasmieciły. hehe. a to ze akurat kwietniowo-majowe mamusie sa dwa razy to znaczy ze byl jakis problem z komputerem i wskoczylo dwa razy a biedna zalozycielka zapomniala usunac i Wam juz żle...

    Zapomniała ale w obydwu trwa dyskusja. I to jest właśnie zaśmiecanie no nie oszukujmy się.

  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:52

    Mikusia2 lubi tę wiadomość


  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast cieszyć się że forum się rozrasta, wy się kłócicie niepotrzebnie. robicie wielkie halo wokół podziału na miesiące. Jest wiele tematów po 3, 7, 18 odpowiedzi które już od dawna nie są odwiedzane i równie dobrze mogłyby by być zadane w temacie I, II czy III trymesrt. pytania o Bete są chyba 2 osobne tematy (mogły by być w I trymestrze) ale autorka chciała oddzielić swoje pytanie i dzięki bogu. Osobny temat o wózkach mógłby się zawierać w zakupach dla maluszków, itd., itd.

    Powtarzam po raz ostatni! Każdy ma prawo do założenia swojego tematu. :)
    Dziękuję i pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

    Mikusia2, Makcza, gosiunia lubią tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula_w wrote:
    Działa, ale jak sama to napisałaś "znajdz na stronie" a nie w całym temacie albo postach :) Czasami jest trudno przejrzeć po 200 stron z każdego trymestru sprawdzając czy ktoś tak miał jak ja. Piszę tutaj o swojej sytuacji.

    A co do zakładania wątków, w tamtym roku ovufriend nie był tak popularny, teraz coraz więcej dziewczyn z niego korzysta i zachodzi w ciąże. Ciężarówek nam przybywa, i co wiąże sie z tym bedą nadal zakładane nowe wątki, bo każdy ma do tego prawo. Prawde mówiąc to faktycznie przydałby się tutaj jakiś moderator i czytelny regulamin forum.
    do puki nie bedzie moderatora i regulaminy bedzie chaos i tyle bo tak jak napisalas mam te samo zdanie watkow przybywa bo forum staje sie bardziej popularne

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stare ovu wróć 0recourse.gif

    Suzy Lee, yennefer, rubi67 lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    stare ovu wróć 0recourse.gif
    ???

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ