X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:51


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi działa normalnie, a jakiej przeglądarki używasz?

    Krysti lubi tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam propozycje może załóżcie nowy wątek pod tytułem "CO MNIE BOLI I MI PRZESZKADZA- FOCHY W CIĄŻY I NIE TYLKO"
    każda jest inna, po co Wam te zgrzyty jak się nie podoba to trudno nie wszystkim się dogodzi trzeba się dostosować nie atakujcie się wzajemnie akurat to forum takie jest skoro za duzo Wam tematów to po co się w każdym udzielacie/??????????????? nie chcę byc złośliwa, wyluzujcie nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie a po co komuś coś zarzucać, a propo wyszukiwarki Lula mi tez tak samo działała jak Tobie a teraz juz nie...

    Makcza, Nalka, Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrozumcie, że coraz więcej forumowiczek przybywa i nie da się nad panującym bałaganem zapanować, niestety się nie da! chyba że będziecie każdą na dzięń dobry uświadamiać jake same stwarzacie zasady tego forum, ja tam staram się każdy temat z tych wielu różnych odwiedzać i jakoś daję rade, mimo że jest ich sporo i czasem to męczy chcę być sprawiedliwa i tolerancyjna dla tego społeczeństwa :)

    haybeauti, gosiunia lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:52


  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula_w wrote:
    Nie działa na firefoxie oraz na google chrome
    no mi tez na google chrome

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi na chrome działa..

  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie stwarzamy zasad!
    Chcemy ,aby forum było przejrzysty... czy to aż tak trudna rzecz.

    Już się nie wypowiadam bo brakuję mi słów. Nie będę synusia denerwować nie potrzebnie.

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku to forum było totalnym hyde parkiem. Potem przyszło kilka dziewczyn i stwierdziły, ze jest bałagan i trzeba pogrupowac tematy. Powstały wątki o kazdym trymestrze. Teraz tematy pogrupowaly sie jeszcze bardziej, na kazdy z miesięcy wg terminów porodow i komuś innemu to przeszkadza bo robi sie pierdolnik :) dopóki nie bedzie osób tym zarzadzających nie ma sensu brnać w ten temat bo niczego nie da sie wyegzekwować bez regulaminu, ktory każdy zaakaptuje oraz osób które bedą tego pilnowały :)
    Już jest tak, ze opisywane są porody w III trymestrze, potem w rozpakowanych mamach, wszędzie krążą te same zdjęcia i nawet nikt juz nie pamięta, ze został zalozony specjalny wątek o porodach "Nasze porody" https://ovufriend.pl/forum/w-ciazy/nasze-porody,396.html

    I wątek "Co nas wkurza" też jest, niestety zdechł jakiś czas temu ;) https://ovufriend.pl/forum/w-ciazy/co-nas-wkurza,41.html

    Makcza, Suzy Lee, rubi67 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dlatego piszę co jakiś czas do tych z OVU o jakiegoś moderatora... ale na razie chyba cisza... albo ja przeoczyłam maila na skrzynce którą rzadko odwiedzam i mam tylko od haseł i przychodzi tam z tysiac maili miesiecznie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i Mikusia... nikt nie pisał, że męczy go czytanie wszystkich tych wątków, bo mam mase wazniejszych spraw na głowie niż śledzenie wszystkiego co tu się pisze - po prostu ciężko znaleźć wątki, które Cie interesują, w ktorych piszesz, jeśli zaczęły tonąć w gąszczu tych rozdrobnionych.

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, luzujmy wszystkie, w ciąży nie ma sie co denerwować, Doszukując sie dobrych stron rozrastającyh sie wątków - jest coraz więcej osób korzystających z działu ciąża, jeśli wszyscy zgromadzimy sie w watkach trymestralnych straca swoją kameralność, lubie to ze kojarze już dane osoby, to co opisują, jakie są, jesli wszystkich wrzucimy do jednego worka to zrobi nam się moloch, trudno się bedzie połapac kto jest kim, a tak, dochodzi kilka osób co jakiś czas, którym ten układ odpowiada, udaje się je poznać i wciagnąc do wspólnej rozmowy. Bałagan - owszem pojawi się, ale koniec końców kazda z nas trafia do interesującego ją tematu. CZego nie da sie zmienic trzeba zaakceptować i znaleść dobrą, korzystną dla nas stronę. A teraz nerwy, kwasy... Moim zdaniem nie warto, bo wale nie musi to przynieść zmiany na lepsze:)

    wisnia11, kasiaks, Makcza, Ewelina88, gosiunia lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:51

    Lalita2710, иιєиσямαℓиα, Suzy Lee, m_f, juicca lubią tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę dziewczyny nie wiem po to te awantury. to jest forum i każdy ma prawo założyć własny wątek. Przecież wątki, które są aktywne pojawiają się zawsze na górze. więc nie widzę problemu dlaczego nie można by założyć jeszcze jednej zakładki ogólnej ARCHIWUM i tam przenosić wątki zamknięte i od dawna nie używane. Ja osobiście czytam i udzielam się w wątkach I trymestr i marcowe mamusie 2014, czasami w innych jak mnie coś zainteresuje albo mogę komuś pomóc odpowiadając na jego pytanie. Lubię wątek z marcówkami bo się już jakoś poznałyśmy i doradzamy sobie i opowiadamy co się u nas w tej chwili dzieje. i nie chodzi tu o to czy ja urodze w ten sam dzień co ania czy kasia... wiadomo że ciąża i jej objawy zmieniają się jak w kalejdoskopie i osobiście wolę pogadać z dziewczyną z mojego tygodnia niż czekać na odpowiedź od dziewczyny z końcówki ciąży.
    Przecież te wszystkie wątki styczniowe, kwietniowe i listopadowe 2014 można z końcem roku zamknąć i przenieść do archiwum a równie dobrze może zdarzyć się tak że dziewczyny będą chciały zostać w tych szczególnych wątkach i dalej pisać już o swoich pociechach urodzonych tego samego miesiąca. O tym nikt nie pomyślał.
    Jest prawdą że powstają niepotrzebne wątki typu marcowo-kwietniowe, czy grudniowo-styczniowe, skoro już są marcowe, kwietniowe, majowe itd. Dziewczyny jeśli macie termin na przełomie miesiąca to wybierzcie któryś i piszcie w jednym albo udzielajcie się w obu.

    I nie kłócić się proszę bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

    Mikusia2, Makcza, Nalka, RewolucjaSięDzieje, gosiunia lubią tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prostych rzeczy nie rozumiecie to twoja ostatnia prosta w ciazy przez ten Twój czas przybyło sporo dziewczyn i nie zapanujecie swoimi sugestiami nad wszystkimi bez sensu te Wasze wypowiedzi. tak jak napisałas powoli konczysz swoja ciazowa historie wiec bedziesz zagladac zadziej bo maluszek nawet nie da tyle wolnego czasu wiec nie rozumiwm co wam przeszkadza no nie rozumiem te forum nie jest wasze tylko wszystkich co sie tu udzielaja, a jest sporo dziewczyn i nie da sie upilonwac tego waszego pozadku. zamiast sie cieszyc ciaza i tym ze sporo zaciazylo i brac smiechem te duza ilosc tematow to wy marudzicie gorzej jak baby w ciazy... za duza roznica harakterów tylko czekalam az ktoras "wypali" z wlasnie takim pozadkiem no tylko czekalam na to... i sie nie mylilam nawet moj M powiedzial ost. zobaczysz jak nie moga zajsc w ciaze to sie bardziej szanuja a jak juz zaciaza to fochuja i tylko raz a zacznie cos jakiej przeszkadzac.
    wezcie usuncie ten temat czy dopiszcie zakaz czytania i udzielania sie bo trace przez was checi do zagladnia tutaj.

    aNiLewe, Lissa, Misia1980, gosiunia lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    Naprawdę dziewczyny nie wiem po to te awantury. to jest forum i każdy ma prawo założyć własny wątek. Przecież wątki, które są aktywne pojawiają się zawsze na górze. więc nie widzę problemu dlaczego nie można by założyć jeszcze jednej zakładki ogólnej ARCHIWUM i tam przenosić wątki zamknięte i od dawna nie używane. Ja osobiście czytam i udzielam się w wątkach I trymestr i marcowe mamusie 2014, czasami w innych jak mnie coś zainteresuje albo mogę komuś pomóc odpowiadając na jego pytanie. Lubię wątek z marcówkami bo się już jakoś poznałyśmy i doradzamy sobie i opowiadamy co się u nas w tej chwili dzieje. i nie chodzi tu o to czy ja urodze w ten sam dzień co ania czy kasia... wiadomo że ciąża i jej objawy zmieniają się jak w kalejdoskopie i osobiście wolę pogadać z dziewczyną z mojego tygodnia niż czekać na odpowiedź od dziewczyny z końcówki ciąży.
    Przecież te wszystkie wątki styczniowe, kwietniowe i listopadowe 2014 można z końcem roku zamknąć i przenieść do archiwum a równie dobrze może zdarzyć się tak że dziewczyny będą chciały zostać w tych szczególnych wątkach i dalej pisać już o swoich pociechach urodzonych tego samego miesiąca. O tym nikt nie pomyślał.
    Jest prawdą że powstają niepotrzebne wątki typu marcowo-kwietniowe, czy grudniowo-styczniowe, skoro już są marcowe, kwietniowe, majowe itd. Dziewczyny jeśli macie termin na przełomie miesiąca to wybierzcie któryś i piszcie w jednym albo udzielajcie się w obu.

    I nie kłócić się proszę bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
    oto pierwsza sensowna wypowiedź w tym temacie. BRAWA dla tej pani!
    ja mialam okazje napisac co mysle bo wczesniej jak mi ktos dogryzl to siedzialam cicho a teraz mysle sobie pierdziele mi mozna to ja tez moge.

    aNiLewe, Nalka lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na tym forum tez już trochę siedzę i jakoś nie przeszkadza mi to, że ktoś zakłąda nowy temat... to jego prawo!
    A Wy się czepiacie pierdół bo już nie macie czego... Czemu baby w ciąży są takie zmierzłe?
    na starających się nigdy nie było takiego problemu, że komuś przeszkadzał jakiś temat a tutaj wchodzę, pierwsze co widzę to fochy wielkie bo jedna szczęśliwa przyszła mama chce sobie założyć post to jest tragedia bo jak ona śmiała... ma iść na temat gdzie Wy jesteście... ale może ona nie chce z Wami rozmawiać tylko z kim innym! uszanujcie także innego człowieka... bo także ma prawo do założenia tematu!

    wisnia11, Mikusia2, Makcza, aNiLewe, Nalka, Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoku wrote:
    Na początku to forum było totalnym hyde parkiem. Potem przyszło kilka dziewczyn i stwierdziły, ze jest bałagan i trzeba pogrupowac tematy. Powstały wątki o kazdym trymestrze. Teraz tematy pogrupowaly sie jeszcze bardziej, na kazdy z miesięcy wg terminów porodow i komuś innemu to przeszkadza bo robi sie pierdolnik :) dopóki nie bedzie osób tym zarzadzających nie ma sensu brnać w ten temat bo niczego nie da sie wyegzekwować bez regulaminu, ktory każdy zaakaptuje oraz osób które bedą tego pilnowały :)
    Już jest tak, ze opisywane są porody w III trymestrze, potem w rozpakowanych mamach, wszędzie krążą te same zdjęcia i nawet nikt juz nie pamięta, ze został zalozony specjalny wątek o porodach "Nasze porody" https://ovufriend.pl/forum/w-ciazy/nasze-porody,396.html

    I wątek "Co nas wkurza" też jest, niestety zdechł jakiś czas temu ;) https://ovufriend.pl/forum/w-ciazy/co-nas-wkurza,41.html

    Yoku odpowiedź jest prosta, bo jest burdel wśród wątków niepotrzebnie produkowanych :)

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michaela wrote:
    Dziewczyny, luzujmy wszystkie, w ciąży nie ma sie co denerwować, Doszukując sie dobrych stron rozrastającyh sie wątków - jest coraz więcej osób korzystających z działu ciąża, jeśli wszyscy zgromadzimy sie w watkach trymestralnych straca swoją kameralność, lubie to ze kojarze już dane osoby, to co opisują, jakie są, jesli wszystkich wrzucimy do jednego worka to zrobi nam się moloch, trudno się bedzie połapac kto jest kim, a tak, dochodzi kilka osób co jakiś czas, którym ten układ odpowiada, udaje się je poznać i wciagnąc do wspólnej rozmowy. Bałagan - owszem pojawi się, ale koniec końców kazda z nas trafia do interesującego ją tematu. CZego nie da sie zmienic trzeba zaakceptować i znaleść dobrą, korzystną dla nas stronę. A teraz nerwy, kwasy... Moim zdaniem nie warto, bo wale nie musi to przynieść zmiany na lepsze:)

    tak Michela, po 10 mamusiek pogrupowanych w grupki "mamusie kwietniowe" ", mamusie lutowe", " mamusie majowe" i w kółko wałkowane te same tematy :)
    Dziewczyny jeśli chcecie sobie poplotkować w zamkniętej grupie, bo macie poród w tym samym miesiącu to załóżcie sobie grupę na facebooku. Ja bym się chciała tutaj czegoś sensownego dowiedzieć, a nie tylko sobie pogadać. Coraz trudniej mi cokolwiek znaleźć w gąszczu klonowanych tematów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 09:17

    yoku lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    niby macie racje, ALE!!!
    np. jest sobie I trymestr i jest tam wiele poruszonych różnych tematów i wiele do nadrobienia jak się nawet tylko 2 dni nie zagląda, np. ja wpisuję jakies pytanie czekam na odp a w tym jednym temacie I-wszego trymestru jest tyle różnych pytań i odp., że albo ktoś mi nie odp. bo za dużo i przeoczy moje pyt, które akurat dla mnie jest bardzo ważne, albo było o tym mówione kilka str wcześniej i musze się wracać szukać wertować itp. troche za duzo jak na jeden wątek.

    pewnie, po szukać, po co wertować, po co czytać lepiej zadać pytanie po raz setny albo założyć znowu ten sam wątek z pytaniem, tylko dlatego żeby od razu otrzymać odpowiedź

    yoku lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ