X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Nakaz eksmisji by się tu przydał ale na pewno nie tym co urodziły ;) I lepsza misja " porządek na forum" niż tworzenie tematów i modlenie się o to aby miały jak największą frekwencję, to jest dopiero żałosne :D

    I możecie wylewać sobie na mnie pomyje ale już beze mnie, bo szkoda mi czasu na taką jałową rozmowę :P
    A ten watek jest tu potrzebny . !????????? On tu zasmmieca forum .Bo piszecie ze jest duzo innych nie potrzebnych a do jasnej cholery co ten tu robi jest tu nie POTRZEBNY !!!
    Wiec chcecie robic porzadki a same zasmiecacie !
    Dowidzenia !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 14:37

    Krysti, maaartinka, MonikaDM, Kajaoli, KasiaKwiatek, gosiunia lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już dawno się tak nie uśmiałam jak tutaj naprawde...

    popieram jedynie ze dublowanie watków jest bezsensu bo takie watki maja często po jedenej dwie strony i umierają smiercia naturalną...

    na forum jestem prawie od poczatku wiele tu widziałam ale moderatora raczej tu nie będzie przynajmniej na razie ;)

    a co do tematycznych watków takie jak konkretne miesiace no cóż ja jestem za udzielam sie an lutówkach bo to Dziewczyny które idą równo ze mną przeżywamy wszystko na bieżąco a jak potrzebuje czegoś z "przyszłości" to mam kilka już mamusiek i finiszujacych cieżarówek które pytam o to i o tamto...

    ale zawsze jest inaczej w swoim gronie więc jedyna uwaga o nie dublowanie wątków i będzie git...

    i uspokujcie hormony kobitki bo szkoda nerwa :P

    Miriam, Ida, kasia_1988, maaartinka, Ewelina88, MonikaDM, mycha89, Limerikowo, Robotka1, gosiunia lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Freda ! Podniosłam wątek nie po to by wywołać burze lecz po to by nie powstawały zdublowane tematy lub tematy nie wynoszące nic mądrego! Przejrzałam kilka wątków miesięcznych i na niektórych wybuchła panika ze ktos je usunie ! Nie nikt nie ma zamiaru usuwać wątków miesięcznych ! To jest tylko prośba i nie zakładanie dublujących sie worków i korzystania z wyszukiwarki belly! I tak na przyszłość warto sprawdzić czy wątek taki nie jest juz gdzieś założony i podnieść go do góry bo poprostu został przesunięty kilka stron dalej często w tych starszych wątkach znajdziecie odp na wasze pytania

    Amen. !

    Fedra, Natalia J., Nalka, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    C

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 11:12

    Krysti, lwuska55592, Natalia J., Fedra, ap1526, gosiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem strasznie zdziwiona takim podejsciem do danej sytuacji tu na forum ,i raczej lubię poczytać co inni piszą o swoich dolegliwosciach itp dla mnie nie ma nic złego w tym że tematy są zakladane gdyby ten co założyl te forum chcial to by pomyślał wczesniej o zablokowaniu nowo powstających tematów ,ale tego nie zrobił to czyli chciał by forum się poszerzało i grono przyjaciólek OF też .Wspierajmy się jednoczmy ,zobaczcie ile zła się w Świecie dzieje i módlmy się o pokój na ukrainie zeby wojny nie bylo .A nie zabraniać czy gadać ze ktoś zaśmieca OF .Do przesady ,opanujta się .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 20:37

  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdziwy problem i słabość belly to brak administratorów/moderatorów na forum. Może o tym podyskutujemy?

    Limerikowo, Krysti, Natalia J. lubią tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 2 października 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy na belly musi byc taki bajzel jak na ovu?

    Kobiety uzywajcie wyszukiwarki na poziomy bety i progesteronu

    glowa mala

    Miriam, evas lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ