X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW
Odpowiedz

DO WSZYSTKICH!!! NIE POTRZEBNE GROMADZENIE SIĘ TEMATÓW

Oceń ten wątek:
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    Na belly to sie,taki sam balagan teraz,zrobil jak na ovu...masakra
    Taak, niestety się zgadzam. Niedługo się chyba nie odnajdę już tutaj. :( tj. nowe wątki jak najbardziej na tak ale zdublowane trochę przeszkadzają jak chce się coś odnaleźć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 17:18

    Miriam, pasia27 lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zgadzam :( Kurcze niedługo powstanie temat "mamusie spod znaku bliźniąt" albo "mamusie blondynki" itp :/ Rozumiem że ktoś ma problem i zakłada temat no ale po co zaśmiecać takimi bzdurnymi tematami?

    Miriam, pillow, pasia27 lubią tę wiadomość

  • Natalia J. Przyjaciółka
    Postów: 100 146

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dajcie sobie siana :) co wy szefowe jakieś czy co? Jak wam nie pasują miesięczne tematy, to po co tam chodzicie? :) ja nie korzystam wcale z miesięcznego tematu, ale nikomu niczego nie mozna zabronić :) poza tym, dlaczego ktoś ma chodzić na inne forum, skoro korzysta z tego, a może i płaci za członkostwo? Żyjemy w wolnym kraju a czasy, gdy przez okno wystawała głowa upiornej sąsiadki i pilnowała każdego sąsiada już dawno minęły, wiec może nie zaglądajmy nikomu do tego co nas nie interesuje a szukajmy tego co dla nas ważne? :)
    Jestesmy przecież na ogólnym, wiec piszemy ogólnie o wszystkim i o niczym.

    P.s. Nie zamierzam sie z nikim kłócić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 19:07

    Ewelina.Irl, ewelina_d, Krysti, ofcooo, Gosiak, Ewelina88, Marimiko, KasiaKwiatek, gosiunia lubią tę wiadomość

    e7835254a1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Miriam jaki zaśmiecacz ,czy wszyscy co nowy temat zakładają to juz zaśmiecają daj na luz to 21wiek każdy chce się dowiedzieć co tam chce .Nie traktuj w ten sposób ludzi bo to nie ładnie tak .I nie ukracaj mnie ze zrozumiałam po prostu nie chciało mi się tyłka zatruwac innym bo są ważniejsze tematy i jest ich sporo !i nie usunęłam tematu ze względu bo ktoś sobie tak napisał bo to nie mój charakter .gdybym chciała założyła bym tematów od groma ale nie mam pytań bo nie potrzeba mi odpowiedzi !


    Krysti z całym szacunkiem do Ciebie i Twojego tematu " trochę humoru :) " ale uważam ze taki temat to zaśmiecacz poprostu zaśmiecacz i nic innego :) poprostu tak uważam może gdybys była na forum troszkę dłużej i znała ten ład i porządek wiedziała byś o co chodzi kiedys to forum było jasne, przejrzyste itp juz nawet nie mowię o czasach gdy w ciazy było różowe jak ovu hehe to były czasy eh ;)

    A tak abstrahując założyłas temat trochę humoru bo chciałas uzyskać odp tak rozumuje po twoim poście

    gdybym chciała założyła bym tematów od groma ale nie mam pytań bo nie potrzeba mi odpowiedzi ![/QUOTE]

    Jakiej odpowiedzi oczekiwałas w tym temacie ?
    A może usunelas bo był brak odzewu ?
    Uważam ze takie tematy jak Twój zaśmiecają forum bo nic mądrego nie wnoszą a blokują wątki często potrzebne a nie każdy potrafi korzystać z wyszukiwarki na belly juz nie raz zakładając dublujących sie np wątek ;)


    A w poście nie napisałam kto był autorem tego tematu bo nie chciałam być nie miła ;) sama teraz napisałas ze to ty :)











    Pasiu cofam to co napisałam po narodzinach tez juz jest bałagan :D ale chyba najmniejszy :)

    Natalia J., pasia27 lubią tę wiadomość

  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ten Watek jest nie potrzebny . Mowiac ze inne zasmiecajac . A ten co tu robi ?
    Wiec troche luzu

    Natalia J., Krysti, Gosiak, Januszkowa, Ewelina88, Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam ---bo po prostu chciałaś się popisać swoim prymitywnym wpisem z czego gratuluje udało ci się ,bo gdybym ja po tym tematem nic nie napisala to zapewne byś nie napisala tak a więc proste i logiczne .""""ten temat to jeden wielki śmietnik ,i tez nie potrzebny bo na co zaśmiecać OvuFriend.

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana podniosłam temat gdy zobaczyłam twój nowy temat i temu nie zaprzeczysz data i godzina wiadomość "up" :)
    A popisywać nie mam sie czym :)
    Trochę luzu nie irytuj sie tak bo to nie zdrowe i dla Ciebie i dla Twojego Kropka ;)

    Anoolka, pasia27, Nalka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozumiem nie ma co się nakręcac kazdy wie co robi ja usunelam bo szkoda glowy zawracac komuś.I z tego względu usunelam ,i po drugie się nie irytuje bo jesli chodzi o mnie jestem osobą bardzo spokojną duchowo . I nie będe się tu wkrecac wiakieś idiotyzmy wyssane z palca .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 07:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia J. wrote:
    Jak wam nie pasują miesięczne tematy, to po co tam chodzicie? :)
    Akurat do miesięcznych tematów nic nie mam, bardziej mi chodziło o tematy takie jak
    'ciężarne 86" czy "mamusie 90". Jak tak każdy będzie dalej zakładał temat podpasowany pod swój rok urodzenia, miasto czy wieś to będzie masakra :P Ostatnio zauważyłam że przegapiłam kilka ciekawych tematów przez te kilka miesięcy mojego pobytu tutaj bo mi się nie chciało przekopywać tej całej listy niepotrzebnego chłamu :P Chcecie to się obrażajcie ale taka jest prawda. A tekst że nie chcesz się kłócić jakoś mnie nie przekonał, zwłaszcza że wypowiedź zaczęłaś od "dajcie se siana" :P
    Życzę miłej nocy i wykorzystywania swojej wyobraźni nie do bzdurnych tematów a do czegoś bardziej twórczego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 22:39

    Miriam, Krysti, pasia27 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 11:11

    Krysti, Agataa, Anielle, lwuska55592, KasiaKwiatek, gosiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak ja tez wole na Lipcówkach przebywac ,bo spotkalam duzo dziewczyn co tez w tym samym miesiącu zaszly w ciąze co ja ,i fajnie jest :) nic złego nie widze w tym ze są lipcówki czy śierpniówki czy rocznik 85 czy tam 86 .Jest miło i pogadać mozna miło i poznać super dziewczyny :)

    Gosiak, Ewelina88, gosiunia lubią tę wiadomość

  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Akurat do miesięcznych tematów nic nie mam, bardziej mi chodziło o tematy takie jak
    'ciężarne 86" czy "mamusie 90". Jak tak każdy będzie dalej zakładał temat podpasowany pod swój rok urodzenia, miasto czy wieś to będzie masakra :P Ostatnio zauważyłam że przegapiłam kilka ciekawych tematów przez te kilka miesięcy mojego pobytu tutaj bo mi się nie chciało przekopywać tej całej listy niepotrzebnego chłamu :P Chcecie to się obrażajcie ale taka jest prawda. A tekst że nie chcesz się kłócić jakoś mnie nie przekonał, zwłaszcza że wypowiedź zaczęłaś od "dajcie se siana" :P
    Życzę miłej nocy i wykorzystywania swojej wyobraźni nie do bzdurnych tematów a do czegoś bardziej twórczego :D
    No I co ze pojawil sie temat mamusie 90 ?? jest I bedzie . Jak Wam nie pasuje to nie wchodzcie tu wogole I po sprawie . Zeby takich samych watkow nie bylo a ja nie widze 2 takich samych watkow mamusie 90 !!!!! . A nie wam przeszkadza bo jest watek mamusie 90 ciezarne 86 bo dla mnie to sa dwa rozne watki .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 11:18

    Krysti, Ida, gosiunia lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponownie sobie napiszę, że nowe wątki są moim zdaniem ok. Nie podoba mi się natomiast dublowanie wątków, które już istnieją.

    Ewelina.Irl, Ida, Natalia J., gosiunia lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle,ze wlasnie ten watek zasmieca to forum. Nie ppdobaja Ci sie inne tematy? Nie wchodz, nie czytaj, omijaj! I tyle...
    Udzielam sie w jednym watku a zgrupa dziewczyn z ktorymi przejdziemy ta ciaze razem. Reszte omijam i niech sobie kazdy pisze co chce. A jak sie komus nie podoba to wcale nie musi BBF odwiedzac

    Ewelina88, kasss, Krysti, Ida, gosiunia lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uwielbiam ten portal właśnie za to, że jest stworzony wątek listopadówek :)cieszę się, że mogę z innymi dziewczynami podzielić się wątpliwościami i objawami które mnie niepokoją i zawsze się czegoś dowiem bo każda z nas ma termin na listopad i jesteśmy w podobnej sytuacji :)
    A jak się komuś to nie podoba to niech nie czyta i omija :)
    Gdyby nie ten wątek to pewnie już dawno by mnie na tym forum nie było.. Tak jak i wielu dziewczyn.. :)

    Gosiak, RewolucjaSięDzieje, Krysti, Ida, Dotty84, gosiunia lubią tę wiadomość

    201411191762.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moze zaraz wydacie nakaz "eksmisji" na dziewczyny ktore juz urodzily? Bo przeciez juz nie sa w ciazy.
    Smiech na sali... Wspolczuje nudnego zycia jezeli to sa Wasze najwieksze problemy. Misja zycia - porzadek na forum. Żal....

    Ewelina.Irl, maaartinka, Gosiak, Krysti, MonikaDM, Katarzyna87, gosiunia lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    I moze zaraz wydacie nakaz "eksmisji" na dziewczyny ktore juz urodzily? Bo przeciez juz nie sa w ciazy.
    Smiech na sali... Wspolczuje nudnego zycia jezeli to sa Wasze najwieksze problemy. Misja zycia - porzadek na forum. Żal....
    hehe padlam misia zycia :D
    No ale coz taka prawda przeszkadza nie wchodz - omijaj . A nie pisac watek ktory tak naprawde jest tu nie potrzebny !

    maaartinka, Madzik82, Krysti lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    I moze zaraz wydacie nakaz "eksmisji" na dziewczyny ktore juz urodzily? Bo przeciez juz nie sa w ciazy.
    Smiech na sali... Wspolczuje nudnego zycia jezeli to sa Wasze najwieksze problemy. Misja zycia - porzadek na forum. Żal....
    Nakaz eksmisji by się tu przydał ale na pewno nie tym co urodziły ;) I lepsza misja " porządek na forum" niż tworzenie tematów i modlenie się o to aby miały jak największą frekwencję, to jest dopiero żałosne :D

    I możecie wylewać sobie na mnie pomyje ale już beze mnie, bo szkoda mi czasu na taką jałową rozmowę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 13:42

  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka wrote:
    A ja uwielbiam ten portal właśnie za to, że jest stworzony wątek listopadówek :)cieszę się, że mogę z innymi dziewczynami podzielić się wątpliwościami i objawami które mnie niepokoją i zawsze się czegoś dowiem bo każda z nas ma termin na listopad i jesteśmy w podobnej sytuacji :)
    A jak się komuś to nie podoba to niech nie czyta i omija :)
    Gdyby nie ten wątek to pewnie już dawno by mnie na tym forum nie było.. Tak jak i wielu dziewczyn.. :)



    Listopadówek jest ponad 60 i 80% z nich czynnie się na tym wątku udziela:):):)
    Popieram:)

    Krysti, maaartinka, Dotty84, gosiunia lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek ociekający hormonem i kwasem - zdecydowanie jałowy:D

    Panie Rezyseze! do wyoutowania! ;)

    Ewelina88, Krysti, Ida, maaartinka, gosiunia lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ