X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Detektor tętna płodu- za i przeciw
Odpowiedz

Detektor tętna płodu- za i przeciw

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • alexxx Ekspertka
    Postów: 190 332

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) mam takie pytanie : jak często używacie detektora? Czy pytalyscie lekarza czy jest on bezpieczny dla dziecka? Ja jestem w 15 tc. Detektor mam on ponad tygodnia, że znalezieniem tętna nie mam problemu. Dzisiaj użyłam detektora 4 razy tak po 15 sec ze względu na bóle po bokach, po prostu się przestraszylam. Jeśli któraś z Was coś wie na temat detektora to proszę o pomoc

    2 lipca 2016r. Marcel
  • Virginia27 Koleżanka
    Postów: 55 5

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ;) Ja rowniez kupilam detektor i jestem bardzo zadowolona bo serduszko uslyszalam juz pod koniec 10 tygodnia :) troche sie obawialam po przeczytaniu niektorych wypowiedzi ze nie bede umiala znalesc serducha i ze bede sie denerwowala.
    Ale juz przed zakupem nastawilam sie na to ze jak nie znajde serca to poczekam spokojnie do 12 tygodnia.
    Serducho znalazlam, na necie poszukalam jak odruznic swoje serce od serca dziecka i nie bylo problemu, za drugim razem musialam troche poszukac ale juz bylam spokojna.
    Mnie bardzo ten detektor uspokoil bo na skan musialabym czekac dopiero 3 tyg a po tym jak zmniejszyly mis sie mdlosci i piersi przestaly byc takie wrazliwe troche sie juz denerwowalam czy wszystko ok, tym bardziej ze wczesniejsza ciaze poronilam i serce przestalo bic w ok 8 tyg a ja do prawie 11 nic nie przeczuwalam.

    Takze polecam bo fajnie od czasu do czasu posluchac serduszko maluszka, wiadomo ze co ma byc to bedzie i zaden detektor nie pomoze ale przynajmniej bedziemy spokojniejsze od badania do badania :)
    Ja kupilam sonoline B fetal doppler i moge go polecic ;)

  • Ana. Autorytet
    Postów: 508 306

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie... Jak odróżnić tętno własne od Maleństwa i być pewnym, że to co znajdę jest nie moje tylko Maluszka? Wiem, szybsze.. Ale jakie może być moje a jakie dzieckowe?
    Pokazuje mi wartości 30, 70-85, 120-135 - w różnych miejscach..


    Co wy na to?

    n59y3e5elyx39qbm.png
    m3sx9jcghh12782r.png

    6+2 - 0.5cm, <3
    8+2 - 1.8cm, <3
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecka tętno jest powyżej 120. Gdybyś Ty takie miała to do lekarza byś biegła :P


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam detektor AngelSounds i bardzo sobie chwale. nie mam problemów ze znalezieniem tętna. Na pewno uspokaja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 11:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z czystym sercem gorąco polecam każdej przyszłej mamie , byłam po poronieniu i chodziłam , z tym detektorem jak szalona kupiłam nawet specjalistyczny żel ginowi nic nie mówiłam pomyślałby że oszalałam B-)..

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 18 maja 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem po poronieniu i teraz mam detektor sonline B i jestem bardzo zadowolona. Tętno znalazłam już w 10 tygdoniu. Bardzo mnie to uspokaja.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Hope2018 Autorytet
    Postów: 364 210

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki!

    czyli jakie sprzęty polecacie?
    widzę tu Angel Sound i Sonoline?
    wady zalety ww. produktów?
    jakieś inne sprzęty?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ