X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy to może być ciąża bliźniacza- usg
Odpowiedz

Czy to może być ciąża bliźniacza- usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PatrycjaPatrycja Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od wczoraj nie daje mi spokoju obraz usg, na który spojrzałam jeszcze raz przy dziennym świetle. Mam wrażenie, że widzę dwa pęcherzyki. Choć lekarz nie wspomniał o ciąży mnogiej.
    Wiem, że wiecej dowiem się na kolejnej wizycie.
    Proszę Was tylko o opinie czy Waszym zdaniem faktycznie może być to ciąża bliźniacza?
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaPatrycja wrote:
    Dziewczyny, od wczoraj nie daje mi spokoju obraz usg, na który spojrzałam jeszcze raz przy dziennym świetle. Mam wrażenie, że widzę dwa pęcherzyki. Choć lekarz nie wspomniał o ciąży mnogiej.
    Wiem, że wiecej dowiem się na kolejnej wizycie.
    Proszę Was tylko o opinie czy Waszym zdaniem faktycznie może być to ciąża bliźniacza?
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


    Witaj 🙂.

    Może idź gdzieś prywatnie i się skonsultuj nie znam się na ciąży bliźniaczej .

    Powodzenia 💪 i zdrowo donoszonej ciąży 💕.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • PatrycjaPatrycja Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę prywatnie🙂 tylko to usg mnie zastanawia. Mam problem z dodaniem zdjęcia do tematu🙄

  • Emi3004 Znajoma
    Postów: 25 16

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na USG w dniu 4+6 było widać dwa pęcherzyki ciążowe z ciałkiem żółtym, a w 6+1 (wczoraj) już dwa zarodki :-)
    Na zdjęciu z pierwszego USG mam wyraźny jeden pęcherzyk, a ten drugi jest zamazany.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ