X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy są jakies szanse na ciaze?
Odpowiedz

Czy są jakies szanse na ciaze?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alexandraki Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl trwa okolo 30 dni. Kochalam sie z partnerem na okolo 5-6 dni przed owulacja (robilam testy owulacyjne i wlasnie pozytywny wyszedl mi 5 dni po wspolzyciu). Czy jest jakas szansa ze plemniki tyle przezyly i poczekaly na jajeczko? sprawdzalam wczoraj szyjke macicy i jest taka miekka i prawie zlewa sie ze scianka pochwy a wiekszosc dziewcyzn pisze ze w ciazy ich szyjka jest u gory i twarda. nie wiem tez czy to tak szybko by jakos zmiany wyszly?

    Alexandraki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jsstes ginekologiem ze potrafisz ocenic stan szyjki czy jak?

  • Alexandraki Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba jest cos takiego jak badanie szyjki prawda?

    Alexandraki
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to mało realne że plemniki przeżyły 5 dni. Musiałby być cud. Szyjka przed miesiączką ma być wysoko i twarda. Dopiero przed samym krwawieniem powinna zejśc w dół. Chociaż ja u siebie już takie cuda miałam że nie wierzę w badanie jej.

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiestam szanse sa.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry ja tam tak gleboko sama paluchow bym nie pchala by potem infekcji nie leczyc w ciazy lub nie
    wiem, ze kobitki sobie badaja szyjke, ale jak ma byc ciaza to 2 kreski na tescie i beta jesli ktos ma ochote na igle

    Penelope lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie nie ma szans.

  • Alexandraki Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chyba przestane obserwowac szyjke bo tylko sie przez to schizuje :(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Alexandraki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test owulacyjny wychodzil pozytywny w ciąży 14dpo nie chodzi o to ze plemniki wykrywa kobieto!! Hormon hcg miesza sie na początku z lh i dlatego tak jest a powiedz czekasz az beda plodne i wtedy sie kochasz? Masakra już widzialam takie wykresy na których tylko w te dni są serduszka nie robi to dobrze w związku.
    Ja badalam szyjke macicy byla nisko na początku i lekko otwarta a później srednia wysokość i zamknieta, jesli jest miekka to przed @ i z szyjka macicy roznie jest bo mozesz byc w ciazy i miec jak na @ to samo jak ze sluzem ponoc biały rozciagliwy a ja mam przezroczysty

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ