X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy nosicie buty na obcasie?
Odpowiedz

Czy nosicie buty na obcasie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Czy nosicie buty na obcasie ? Ja mam taki problem ze nie mogę nosic butów na obcasie , bo stopa mi leci do przodu i wtedy przód stopy mnie ciśnie a tyl jest obtarty. Czy to jest kwestia buta ? Czy można kupic jakiejs wkładki żeby to skorygować ?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobny problem z jedną parą butów. Był to problem ze złym wyprofilowaniem buta. Pomogła mi połówkowa wkładka. Kupiłam w Rossmanie. Jeśli jednak problem powtarza się w różnych butach to może warto zbadać stopy. Są miejsca gdzie robią profilaktyczne badania i wskazują jakich wkładek używać;)

    A jesli nie, to polecam po prostu noszenie butów sportowych na co dzień... Osobiście bardzo lubię na przykład trampki białe converse:
    https://www.butomaniak.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Trampki-332.html

    Noszę je zarówno do spódnic jak i do spodni.
    pol_il_Trampki-CONVERSE-ONE-STAR-BASELINE-121645-19395.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2022, 09:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ