X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne czy można???w ciąży
Odpowiedz

czy można???w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lenusia Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 30 tygodniu ciąży mam takiego smaka na energetyka ze oszaleje zaraz jak się go nie napije będę wyrodną matką jak się napiję??

  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coli też nie można a ja niepotrafie się powstrzymać i se łykne ;-) szklanke co drugi dzień bo nie wytrzymam ;-) więc chyba jak łyka weźmiesz to nic nie będzie,ewentualnie dziecko będzie aktywniejsze :p

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochotę na nalewkę i ser z niebieską pleśnią. Są produkty, których nie wolno spożywać w ciąży czy ma się na nie ochotę czy nie. Zresztą na energetykach masz napisane, ze nie jest to napój dla kobiet w ciąży.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cola akurat ma w sobie dużo kofeiny, nie jest polecana ale też nie jest jakaś super szkodliwa. Na mdłości pomaga bardzo. Natomiast energetyk, moim zdaniem, jest wykluczony. Ale każdy robi jak uważa. :)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • lenusia Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie się męczę tym że na coś tak bardzo mamy ochotę a nie mogę tego!!!

  • lenusia Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem obecnie w szpitalu więc już w ogóle nie za ciekawie :(

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale cię rozumiem, też się męczę, że nie dane mi jest spożycie sera pleśniowego. Skoro leżysz w szpitalu to znaczy, że coś się dzieje, a energetyk w takim wypadku może tylko zaszkodzić. Takie jest moje zdanie.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz komplikacje to lepiej nie ryzykuj niema co ;-) masz 10tyg do rozwiązania ;-) dasz rade ;-)

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • lenusia Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w szpitalu bo są komplikacje z niunią i z moim cisnieniem

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenusia, jak masz problemy z CIŚNIENIEM, to sorry, ale energetyk (czyli duża dawka cukru i kofeiny) to ostatnia rzecz, jaką powinnaś wypić :)

    Jak mam ochotę na coś takiego, to piję kwas chlebowy :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • lenusia Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie do końca wiem od samego początku co mi wolno a co nie
    zupełnie się pogubiłam od początku ciąży

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja gdzieś czytalam że cola nie tyle jest szkodliwa przez kofeinę ale przez chemię w niej zawartą . przed ciążą piłam codziennie . teraz staram się po nią nie sięgać ale niestety czasami pragnienie jest sliniejsze ,tylko na początku jakoś miałam do niej wstręt .
    mi na przykład położna powiedziała że mam uważać na majonez a najbardziej na ten podawany w restauracjach <nie wiem czemuakurat na ten> i do tego dodała nie na sery plesniowe i owoce morza . to chyba były najwazniejsze 3 rzeczy jakich kazała mi nie jesć .

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam chcicę na energetyka od samego początku ciąży, śmiało mogę to nazwać ciążową zachcianką, ale nie wzięłam kropelki do ust. Na każdej puszce każdego napoju energetycznego jest napisane, że nie jest dla kobiet w ciąży, dla mnie to jasny przekaz i, cóż, z pewnych rzeczy trzeba po prostu zrezygnować w tym stanie, nawet jak się bardzo chce.

    Uwierz mi, nie oszalejesz, jak nie napijesz się energetyka. Oszalejesz jak z Twoim dzieciakiem będzie coś nie tak.

    Powodzenia.

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majonezu nie można ze względu na obecność jajek, a z tym się wiązać moze salmonella.
    oprocz tego co w/w, kazali ograniczyć kostki rosolowe i zupki chińskie ze względu na glutaminian w wysokim stężeniu, alkoholu,unikac surowe mięso i nakazano bardzo dobrze myc owoce.

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ