X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy można jeść żelatynę w ciąży?
Odpowiedz

Czy można jeść żelatynę w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy można jeść żelatynę wieprzowa w ciąży?

    klz9h371w1o7q62n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja wręcz musiałam na mocne kości ;)

    Wszystko można! Oprócz alkoholu i papierosów ;)

    klaudia382, Azzurra lubią tę wiadomość

  • Azzurra Autorytet
    Postów: 1116 959

    Wysłany: 24 maja 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Tak. Ja wręcz musiałam na mocne kości ;)

    Wszystko można! Oprócz alkoholu i papierosów ;)

    Aż mnie naszło na porządną galaretkę, mniam:-):-)

    c55f3e3ka2zssd9g.png
    km5szbmhhu8jucb0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ