X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne czy mogę być w ciąży?
Odpowiedz

czy mogę być w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Moja sytuacja wyglada tak. @ miałam dostać w niedzielę (wiem ze to tylko 2 dni). Lecz w pt rano na majtkach zauważyłam kilka nitek krwi juz skrzepniętej - pomyslałam ze @ przyszla wcześniej, zdarza sie. Przez cały dzień ani kropeczki krwi , choć latałam co chwile sprawdzić. W sobotę to samo rano nitki krwi z kremowym śluzem i do dzisiaj nic. Jedynie dużo przezroczysto -mlecznego śluzu. Boli mnie podbrzusze i czuje jakby ciepło, sutki podrażnione. Wczoraj z ciekawości zrobiłam test owulacyjny -gdzieś czytałam, ze wykrywają ciążę . Wyszedł na pewno pozytywny, owulacje miałamjuż w tym cyklu, czułam ją i śluz na to wskazywał. Po odczytaniu poleciałam po ciążowe, zrobiłam odrazu i nic, pomyslałam ze zrobię 2 rano. Z ciekawości zrobiłam 2 owulacyjny, znów pozytyw. Rano poleciałam o 5 zrobić test ciążowy wyszedł negatyw, @ nie widać. A teraz na testach widzę cień cienia cienia, ale to chyba moja sugestia. Co myślicie? Na betę nie pójdę, bo jestem przejściowo w Belgii. Przepraszam za chaos.

  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to być ciąża :) odczekaj kilka dni i powtórz test ciążowy :) Powodzenia :)

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, kolejny wątek do usunięcia.
    Tak, możesz być w ciąży, a równie dobrze możesz w niej nie być.
    Żadna z nas nie jest wróżką.
    Czekaj, tyle można Ci doradzić.

    olka24 lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po to jest forum, żeby się poradzić. Chciałam sie dowiedzieć czy któraś z dziewczyn tak miała. Pisalam w innym wątku, gdybym dostala jakikolwiek odzew nie zakladalabym nowego. Po co ten hejt?

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po to, że jest to kolejny wątek z serii "czy jestem w ciąży".
    Dziewczyno, czego się spodziewasz? Mamy wróżyć na podstawie objawów czy pozytywnego testu owulacyjnego?
    Potwierdzić ciążę może albo beta, albo ginekolog.
    Na betę nie pójdziesz, na ginekologa za wcześnie. Powtórz test jutro, za 2 dni, może to Ci da jakąś jasność.

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Aniap1984 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy moje pytanie jest na miejscu ale jestem zdesperowana i nie wiem co myśleć. Od dwóch lat staramy się o 3 dziecko. W tym momencie mam objawy ciązy tj. mdłości, czeste wizyty w toalecie, bole i mrowienie w piersiach. 1,5 tygodnia temu gin stwierdził powiększoną macice. W terminie @ pojawiło się krwawienie, normalne, obfite, jak zawsze. Testy ciążowe negatywne, jednak objawy jasne. Wynik bety za 6 dni, zwariuję do tego czasu,usg w przyszły czwartek tj.23.04. Co ja mam myśleć? Czy któraś tak miała i okazało się ze jednak ciąża?

    Aniap
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 13:44

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy wcale nie muszą oznaczać ciąży... Skoro miałaś normalne krwawienie, a testy są negatywne, to chyba nie ma sensu chodzić na bety i USG, tylko raczej brać się do roboty, bo Ci kolejny cykl przepadnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 11:09

    olka24, Bluberry lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu rozumiem cię, bo ja sama bym chciała bardzo fasolke. Też jestem niecierpliwa, tym bardziej, że @ jeszcze nie przyszła. Choć w głowie mam że niedługo nadejdzie bo już mnie mocniej podbrzusze bol. Starajmy się odprężyć i czekać co los przyniesie ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ