X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne czy mogą mnie zwolnić z pracy
Odpowiedz

czy mogą mnie zwolnić z pracy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pracuję 10 miesięcy zaszłam w ciaże 7 tydzień umowę mam do końca 2015 roku boje sie powiedzieć szeefowi!

  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie moze cie zwolnic. Nie martw sie. Szef moze byc zly, ale nie ma takiego prawa.
    Nie martw sie!

    beti34 lubi tę wiadomość

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję !Asiu.

  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosz

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jaką masz pracę, ale jeśli możesz to poczekaj do drugiego trymestru jeśli będziesz się dobrze czuć i nie musisz nic dźwigać. Szef też musi wiedzieć żeby znaleźć kogoś na Twoje zastępstwo.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pracę mam ciężką szwacz tapicer meblowy szef nie wie o mojej ciaży boję się powiedzieć wiem stara jestem i głupia męczę się w pracy jak wracam do domu to boli mnie brzuch biore luteine

  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mozesz pojsc na urlop??

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:37

  • dorcia8919 Autorytet
    Postów: 746 1512

    Wysłany: 6 marca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Twoim miejscu powiedziałabym, przecież to nie choroba. A gdy praca jest ciężka nie powinnaś narażać dziecka. A zwolnić Cię nie może, bo kobiety w ciąży mają ochronę.

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma prawa Cię zwolnić, ja bym się nie produkowała tylko szła na L4 ;)
    ZUS też nie powinien się czepiać skoro pracujesz od 10 miesięcy :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ