X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy mialyscie plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Czy mialyscie plamienie implantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży plamienie implantacyjne trwało 3 dni, w 18 dniu cyklu się pojawiło, kolor jasny różowy z dużą ilością śluzu myślałam wtedy, że to upławy, od razu pojawiły się bóle miesiączkowe po 5 dniach czyli w 22dniu cyklu test apteczny pozytywny słaba druga kreska. W obecnej ciąży nie miałam żadnego plamienia 31 dzień cyklu test zrobiony przypadkowo 2 krechy grube.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 21:29

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ