X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy ktos nie ma na zbycu clexane 40 na zbyciu?
Odpowiedz

Czy ktos nie ma na zbycu clexane 40 na zbyciu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Okazało się ze jestem uczulona na fraxyparyne. Po dłuższym stosowaniu zaczelam dostawac w miejscu wklucia czerwone plamy ktore swedzialy. prowadzacy lekarz powiedzial zeby sie nie przejmowac ale poszlam do profesora ktory mi przepisal te leki na moje problemy i stwierdzi lze wymienimy na clenax 40... tylk oze zle mi wyliczyl i dal za malo o jedno opakowanie... czy ktos nie ma na zbyciu tego leku??? a moze ktos potrzebuje 3 opakowania fraxyparyny 0,4 bo mam na zbyciu???

    poooomocy
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 615

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ciąży zostały mi następujące leki:

    Neoparin 0,4ml, 2 opak. (pełne po 10 ampułkostrzykawek), 1 opak. (rozpoczęte, 5 ampułkostrzykawek), ważność do 01.2021, za cenę łączną 160 PLN
    Możliwa wysyłka. zapraszam do kontaktu na priv.

    Tańszy odpowiednik Clexane.
    Ja też po Frafiparine miałam swędzące, czerwone plamy lub guzki też swędzące.
    Zamieniłam na Clexane, a potem na neoparin, bo clexane był ciężko dostępny.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ