X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy którejś z Was udało sie zajść w ciąże mimo negatywnych testów owulacyjnych?
Odpowiedz

Czy którejś z Was udało sie zajść w ciąże mimo negatywnych testów owulacyjnych?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Krysia85 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że tutaj pytam, ale tutaj są dziewczyny które starania mają już sobą :)

    Ja testuje, ale już kolejny cykl (po poronieniu) testy negatywne.

    Pozdrawiam
    Kryska

    Krysia85
  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia,no ja na przykład. Moja gin mi wybiła te testy z głowy.. mówi, że kłamią jak z nut. I tak ja robiłam CLEARBLUE, i szłam z tym testem do niej, a ona do mnie, eeee, do owu jeszcze z 5 dni... niech pani przestanie w końcu te testy robić...

    No ja mowie- no ale buźka uśmiechnieta i wogole..
    no a ona mi jajeczko pokazuje, i mówi- malutkie jeszcze, narazie nic nie będzie.

    Rób monitoring owulacji. Będziesz miała czarno na białym.

    U mnie ani razu się testy owu nie sprawdziły ;)

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • Krysia85 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia, bardzo dziekuje za odpowiedz, pocieszyłaś mnie. Pojde w poniedziałek do gina i moze bedzie wiedział czy ovu była czy nie

    Krysia85
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!!ja przez około pół roku robiłam testy i nigdy nie miałam pozytywnego wyniku.

    Krysia85 lubi tę wiadomość

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem przykladem , ze te test to kasa w bloto wyrzucona . W tym cyklu zrobilam ich 15 chyba i kazdy negatywny . A okazalo sie , ze jednak byl zloty strzal :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ