X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy ktoras z Was tak miała?
Odpowiedz

Czy ktoras z Was tak miała?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoras z Was miała Uczucie gorąca w podbrzuszu pare dni po owulacji w szczęśliwym cyklu? Bo tak na Ovu zastanawiamy sie.. a Wy chyba udzielicie nam najlepszej odpowiedzi, z gory dziekuje!

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat postu enigmatyczny,treść powtarzalna.Czy to nie Ty zakładałaś temat "objawy w szczęśliwym cyklu"? Tam można by zadać to pytanie,taka moja sugestia...

    Miriam lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja bym zaproponowała , zamiast zakładać osobny wątek , zapytać się o takie objawy dziewczyn z I trymestru na pewno uzyskasz b. dużo odpowiedzi ;) życzę powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 20:51

    szczessciara lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    Aniu ja bym zaproponowała , zamiast zakładać osobny wątek , zapytać się o takie objawy dziewczyn z I trymestru na pewno uzyskasz b. dużo odpowiedzi ;) życzę powodzenia
    dziekuje kochana udam sie tam, bo niektóre tu lubia pluc jadem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj tam odrazu pluć jedem chodzi o to zeby nie potrzebnie nie zasmiecac forum takimi tematami ktore popierwsze w temacie nie maja dokładnie opisanego pytania a nawet niczego co mogło by sugerować o co chodzi :) odp na to pytanie mozna uzyskać na wątku ktory już istnieje i nie widzę potrzeby zakładania kolejnego wątku bo robi sie taki bałagan ze pózniej trudno odnaleźć inne tematy bo forum jest zasypane wątkami ktore maja po góra kilka odp i to takich właśnie nie na temat często pustych dyskusji :)
    O to taka moja mała sugestia :)
    I ja niczym w niej nie pluje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 21:51

    Anoolka, saszka, Martynika, szczessciara lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu kochana , nikt na pewno nie pluje jadem , zarażamy wiruskami :) i zapraszamy na watki I II III trymestr ciąży

    Martynika, szczessciara lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ