X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2022
Odpowiedz

Czerwiec 2022

Oceń ten wątek:
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 18 listopada 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Ja tak samo , po 22 to dopiero zaczynałam się brać za porządki ,później jakiś film ,a teraz to bym chyba z zamkniętymi oczami to robiła 🤣

    Hahaha tak wtedy to się dopiero wieczór zaczynał 😂😂 czasem i trzecia kolacje jadłam o 1 w nocy, bo podczas przeglądania internetow dużo jedzenia się pokazywało 😂😂 a teraz głowa do poduszki i mnie nie ma 😆

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 18 listopada 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Hahaha tak wtedy to się dopiero wieczór zaczynał 😂😂 czasem i trzecia kolacje jadłam o 1 w nocy, bo podczas przeglądania internetow dużo jedzenia się pokazywało 😂😂 a teraz głowa do poduszki i mnie nie ma 😆[/QUOTE


    A najlepsze jest w tym wszystkim to,że ...człowiek po 20-stej usnie a o 7 po tylu godzinach spania budzę się bardziej zmęczona niż wieczorem 🤦
    I tak zaczęłam myślec ,że to chyba przez wędrówki na siku po trzy razy w nocy bo jednak sen się przerywa i zanim się usnie to też chwila mija 🤔
    Najbardziej uwielbiam sobotę i niedzielę kiedy to nie słyszę rano budzika 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 13:20


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 18 listopada 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    aannkka wrote:
    Hahaha tak wtedy to się dopiero wieczór zaczynał 😂😂 czasem i trzecia kolacje jadłam o 1 w nocy, bo podczas przeglądania internetow dużo jedzenia się pokazywało 😂😂 a teraz głowa do poduszki i mnie nie ma 😆[/QUOTE


    A najlepsze jest w tym wszystkim to,że ...człowiek po 20-stej usnie a o 7 po tylu godzinach spania budzę się bardziej zmęczona niż wieczorem 🤦
    I tak zaczęłam myślec ,że to chyba przez wędrówki na siku po trzy razy w nocy bo jednak sen się przerywa i zanim się usnie to też chwila mija 🤔
    Najbardziej uwielbiam sobotę i niedzielę kiedy to nie słyszę rano budzika 🤣🤣🤣

    O jaaa już masz wędrówki nocne? Współczuję ja mam chyba jakiś podwójny pęcherz, bo nawet na ostatnich podrygach ciąży wstawałam raz teraz wcale fakt faktem rano mam tak pełny pęcherz że ciężko mi jest zrobić więc trochę posrane to wszystko 😂😂 ale ja mam mocny sen tak jak moje dzieci jak zaśniemy to bomba może uderzać i nic 😂 rano jak dzwoni budzik o 7 żeby starszego do zerówki rzucić to cała nasza trójka jak zombie 😂 za to mój mąż o 6-7 100% życia 😆
    Co do weekendów ja też kocham jak wreszcie nie słyszę tej smutnej melodii budzika 🙈

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 18 listopada 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    O jaaa już masz wędrówki nocne? Współczuję ja mam chyba jakiś podwójny pęcherz, bo nawet na ostatnich podrygach ciąży wstawałam raz teraz wcale fakt faktem rano mam tak pełny pęcherz że ciężko mi jest zrobić więc trochę posrane to wszystko 😂😂 ale ja mam mocny sen tak jak moje dzieci jak zaśniemy to bomba może uderzać i nic 😂 rano jak dzwoni budzik o 7 żeby starszego do zerówki rzucić to cała nasza trójka jak zombie 😂 za to mój mąż o 6-7 100% życia 😆
    Co do weekendów ja też kocham jak wreszcie nie słyszę tej smutnej melodii budzika 🙈


    Ja wędrówki mam od ok 6 TC 🙊🙊🙊🙊
    Od tej pory nie przespałam w całości ani jednej nocy 🤣
    Tak u mnie mąż też wstaje i nowo narodzony a tu człowiek pół dnia dobudzić się nie może🤣🤣🤣


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 18 listopada 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Ja wędrówki mam od ok 6 TC 🙊🙊🙊🙊
    Od tej pory nie przespałam w całości ani jednej nocy 🤣
    Tak u mnie mąż też wstaje i nowo narodzony a tu człowiek pół dnia dobudzić się nie może🤣🤣🤣
    Osz kurde ale może to ćwiczenia praktyczne przed czerwcem 😂 będziesz już zahartowana 😂😂

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Oriaana Ekspertka
    Postów: 167 474

    Wysłany: 18 listopada 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    To niedaleko mnie ☺️ Ja jestem z Piły a kazali mi jechać do poznania na prematalne. Nawet mi nie wspomniała ze w okolicy gdzieś robią 🙄

    W Wałczu Stysiński , ale prywatnie .

    Dostałam się na wtorek do Poznania na Polną mam skierowanie na NFZ .
    Ciekawe czy mój lekarz zna się na ciąży bliźniaczej - zapytam go - jak nie to przeniosę się do Dr Gajewskiej - może będzie bardziej się znać , ale ona prywatnie - ze szpitala ją dobrze wspominam ..

    dhi49jcgge2ty5ys.png
    Eliza 🥰 18.08.2014 💋
    Kaja 🥰 05.02.2017 💋

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Osz kurde ale może to ćwiczenia praktyczne przed czerwcem 😂 będziesz już zahartowana 😂😂

    Kurde już bez tych ćwiczeń by się obeszło 🤣🤣
    Mam nadzieję,że drugie będzie takie grzeczne jak pierwsze 😆😆 od 2 MSC już całe noce przesypialismy 😃


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Kurde już bez tych ćwiczeń by się obeszło 🤣🤣
    Mam nadzieję,że drugie będzie takie grzeczne jak pierwsze 😆😆 od 2 MSC już całe noce przesypialismy 😃

    Tego Ci życzę serio! U mnie pierwsze to wolę o tym noworodkowym okresie zapomnieć 😆🙈, ale drugie serio było mega grzeczne czy statystycznie patrząc teraz muszę dostać znowu po dupie hahaha 😂

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oriaana wrote:
    W Wałczu Stysiński , ale prywatnie .

    Dostałam się na wtorek do Poznania na Polną mam skierowanie na NFZ .
    Ciekawe czy mój lekarz zna się na ciąży bliźniaczej - zapytam go - jak nie to przeniosę się do Dr Gajewskiej - może będzie bardziej się znać , ale ona prywatnie - ze szpitala ją dobrze wspominam ..

    Dr Gajewska przyjmowała mój pierwszy poród i waśnie teraz prowadzi moja ciąże. Cud kobieta 🥰 mnie wysłała do kliniki premedicare w Poznaniu na prenatalne. Może najlepiej ja zna. Miałam jechać prywatnie tam ale okazało się ze z moja wada serca kwalifikuje się na NFZ. Zawsze 400 zł do przodu… gdyby nie kobietka z rejestracji nawet bym nie wiedziała, pani doktor tez była zaskoczona 👍🏼

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może dziwne pytanie ale macie jakaś taka obawę, strach przed czymś w tej ciąży?
    Ja strasznie się denerwuje przed prenatalnym bo boje się wad. Boje się ze wyskoczy taka z która sobie nie damy rady 😣

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Tego Ci życzę serio! U mnie pierwsze to wolę o tym noworodkowym okresie zapomnieć 😆🙈, ale drugie serio było mega grzeczne czy statystycznie patrząc teraz muszę dostać znowu po dupie hahaha 😂

    Trzeba patrzeć na to inaczej , skoro pierwsze dało popalić ,drugie było grzeczne to trzeci maluch powinien być grzeczniejszy od drugiego i tego się trzymajmy 😃


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Dziewczyny może dziwne pytanie ale macie jakaś taka obawę, strach przed czymś w tej ciąży?
    Ja strasznie się denerwuje przed prenatalnym bo boje się wad. Boje się ze wyskoczy taka z która sobie nie damy rady 😣

    Ja też się tego boje...nie ma dnia abym o tym nie myślała nie wiem czemu sama ... Odetchniemy po prenatalnych. Ja już 30-stego mam nadzieję,że zacznę spać spokojnie i cieszyć się naprawdę ciąża i Tobie też tego życzę z całego serca ❤️❤️🤗

    Ale wiesz tak myślę,że to wszystko to mamy głowie przez media , ostatnio tylko o jednym słyszę i widzę w tv ..choć uspokaja się to spokoju nie będzie .
    I to pewnie jest powód ... Wady zdążają się bardzo rzadko , te ciężkie często organizm sam odrzuca na początku . Musimy być dobrej myśli ... Bo inaczej zwariujemy,choć wiem ,że to strasznie ciężkie bo sama wariuje..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 15:56

    Annie_ lubi tę wiadomość


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Ja też się tego boje...nie ma dnia abym o tym nie myślała nie wiem czemu sama ... Odetchniemy po prenatalnych. Ja już 30-stego mam nadzieję,że zacznę spać spokojnie i cieszyć się naprawdę ciąża i Tobie też tego życzę z całego serca ❤️❤️🤗

    Ale wiesz tak myślę,że to wszystko to mamy głowie przez media , ostatnio tylko o jednym słyszę i widzę w tv ..choć uspokaja się to spokoju nie będzie .
    I to pewnie jest powód ... Wady zdążają się bardzo rzadko , te ciężkie często organizm sam odrzuca na początku . Musimy być dobrej myśli ... Bo inaczej zwariujemy,choć wiem ,że to strasznie ciężkie bo sama wariuje..

    Ja mam już w poniedziałek prenatalne. Ale gdzie nie wejde (fb, Instagram itd.) to widzę tyle chorych dzieci. To sma… No nie da się nie myśleć 😭

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czytam Was na bieżąco, u mnie nic się nie zmieniło, czuje się dobrze, czasem lekkie mdłości. Nad kremami czy spodniami ciążowymi nawet nie myślałam, jakoś ciągle wydaje mi się to za wcześnie. O ciąży nikomu nie mówiliśmy i najwcześniej planujemy w czasie Świąt po prenatalnych. Też bardzo się boję nie tylko o samą ciąże, ale również o zdrowie maluszka i bardzo stresuje się cały czas tą niepewnością. Ale powoli suwaczki naliczają kolejne dni, więc tego się trzymajmy :)

    P.S. Witam nowe dziewczyny i gratuluję bliźniaków - szok! :)

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Ja mam już w poniedziałek prenatalne. Ale gdzie nie wejde (fb, Instagram itd.) to widzę tyle chorych dzieci. To sma… No nie da się nie myśleć 😭

    Nawet nie wiesz jak ja bym też chciała mieć ten termin co Ty ,u mnie to jeszcze tyle czasu ,że ojej .
    Tak , właśnie nawał jest tych informacji i co tak naprawdę bardzo rzadko zdarzają się tak ciężkie choroby to teraz one są wszędzie,każdy o tym mówi , co chwila jakiś nowy artykuł..
    Dlatego nam psychika chodzi i dla kobiet w ciąży to naprawdę ciężki czas w tym momencie, bo tak naprawdę co chwila jakieś bombardy wychodzą ...


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu wrote:
    Hej Dziewczyny, czytam Was na bieżąco, u mnie nic się nie zmieniło, czuje się dobrze, czasem lekkie mdłości. Nad kremami czy spodniami ciążowymi nawet nie myślałam, jakoś ciągle wydaje mi się to za wcześnie. O ciąży nikomu nie mówiliśmy i najwcześniej planujemy w czasie Świąt po prenatalnych. Też bardzo się boję nie tylko o samą ciąże, ale również o zdrowie maluszka i bardzo stresuje się cały czas tą niepewnością. Ale powoli suwaczki naliczają kolejne dni, więc tego się trzymajmy :)

    P.S. Witam nowe dziewczyny i gratuluję bliźniaków - szok! :)

    Jak tak patrzę na te suwaczki to czasami jestem w szoku. U Ciebie widzę 8+6. Ja jestem 11+5 a wg usg 12+4. To wydaje mi się taka duża różnica 🤭
    Akurat u mnie brzuch już jest spory dlatego z mężem uznaliśmy ze sztucznie nie będziemy ukrywać. Wiadomo ze nie rozpowiadam na prawo i lewo. Ale jak ktoś zobaczy ze znajomych to nie będę ukrywać 👍🏼

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole kurcze jak ten czas leci ...ja patrzę,a jutro mi wskakuje 200dni do porodu 🤭
    A dopiero było 260 😆
    Oj coś czuję ,że Nam baaardzo szybko poleci .
    Podobno pierwszy trymestr sie ciągnie ,a już kolejne to chwila moment 🙊


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Dziewczyny może dziwne pytanie ale macie jakaś taka obawę, strach przed czymś w tej ciąży?
    Ja strasznie się denerwuje przed prenatalnym bo boje się wad. Boje się ze wyskoczy taka z która sobie nie damy rady 😣
    Mnie ogólnie ta ciąża stresuje, te plamienia które były teraz odliczanie do wizyty potem prenatalne ciągle coś, ale myślę, że faktycznie po pierwszym trymestrze będzie można odetchnąć

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Trzeba patrzeć na to inaczej , skoro pierwsze dało popalić ,drugie było grzeczne to trzeci maluch powinien być grzeczniejszy od drugiego i tego się trzymajmy 😃
    Mówisz? 😂 To brzmi dobrze 😂

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 18 listopada 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Jak tak patrzę na te suwaczki to czasami jestem w szoku. U Ciebie widzę 8+6. Ja jestem 11+5 a wg usg 12+4. To wydaje mi się taka duża różnica 🤭
    Akurat u mnie brzuch już jest spory dlatego z mężem uznaliśmy ze sztucznie nie będziemy ukrywać. Wiadomo ze nie rozpowiadam na prawo i lewo. Ale jak ktoś zobaczy ze znajomych to nie będę ukrywać 👍🏼

    No właśnie to jest szok, część już zaczyna prenatalne a moje są za miesiąc 🙈

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ