X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2022
Odpowiedz

Czerwiec 2022

Oceń ten wątek:
  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Limosa. Nie umiem tego zrobić z telefonu ale pisałam na grupie aby dziewczyny dodały nowy link

    h44eugpjsrlghhn9.png
  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was może mi wysłać link do grupy na Facebooku? Chciałam wrócić do Was, ale link z forum nie działa 😔
    . To ten co dodała Majeczka@

    h44eugpjsrlghhn9.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was może mi wysłać link do grupy na Facebooku? Chciałam wrócić do Was, ale link z forum nie działa 😔
    https://fb.me/g/eNNDIBppd/RYO4UtrZ
    Spróbuj może na tym. Teraz wygenerowałam

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Kathy Leonia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obecnie 33 tydzień ciąży. Dzidzia kopie jak szalona...

    jeśli macie ochotę poczytać o moich perypetiach ciążowych to zapraszam: https://kathyleonia88.blogspot.com/2022/04/2892-ciazowe-perypetie-cz-6-ruchy.html

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1345 553

    Wysłany: 7 maja 2022, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, przekopałam wszystkie wątki z Twoim udziałem, by znaleźć tę jedną informację.
    Gratulacje!!! Jesteś największą wojowniczką jaką znam!!! Aż mi się łza w oku zakręciła ze wzruszenia gdy przeczytałam, że Bartuś jest już z Tobą ❤️
    Dużo zdrowia dla maluszka i dla Ciebie - życzę lekkiego połogu!

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 7 maja 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Misiaa

    h44eugpjsrlghhn9.png
  • Marzensia Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny chciałam przekazać wam informacje
    1.06.2022 r godz 14.11 synek (2790 g 53 cm) i o godz 14.12 córeczka (2630 g 51 cm)
    Na świat przyszły moje dzieciątka
    💞 😊 😊 Pozdrawiam

‹‹ 199 200 201 202 203
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ