X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2022
Odpowiedz

Czerwiec 2022

Oceń ten wątek:
  • Gdynianka41 Ekspertka
    Postów: 151 72

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Ej dziewczyny a jak Wasze obrączki / pierścionki ? Ja dziś pierwszy raz zauważyłam,że moja jest ciasna ,choć widzę że koło południa było gorzej to miło wszystko byla luźna a teraz opięta 🙈
    Podejrzewam że trochę to sprawka moich kg ale i ciekawe czy nie zaczyna już puchnąć 🤔
    Dostałam też skierowanie na nerki aż ciekawe co tam wyjdzie .

    Ja już od tygodnia mam problem z ciasną obrączką. Zdjęłam i narazie nie ubieram. Bo ostatnio nie mogłam zdjąć...

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 15 marca 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ani obraczki ani pierscionka nie noszę już od miesiąca bo puchna i dretwieja mi dłonie..

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • paula876 Autorytet
    Postów: 257 310

    Wysłany: 15 marca 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Ej dziewczyny a jak Wasze obrączki / pierścionki ? Ja dziś pierwszy raz zauważyłam,że moja jest ciasna ,choć widzę że koło południa było gorzej to miło wszystko byla luźna a teraz opięta 🙈
    Podejrzewam że trochę to sprawka moich kg ale i ciekawe czy nie zaczyna już puchnąć 🤔
    Dostałam też skierowanie na nerki aż ciekawe co tam wyjdzie .

    Po całym dniu już robi się ciasna, dlatego ściągam jak wracam do domu ;) No i stopy niestety odrobine już puchną ale tak śmiesznie od góry, tylko podbicia.

    👩🏽‍💼 27l. 🙋🏽‍♂️35l. 👧🏼 4l.

    f2w3csqv213i3mbp.png
  • Tequilla Przyjaciółka
    Postów: 66 60

    Wysłany: 15 marca 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję się po wykonaniu dzisiaj rano testu obciążenia glukozą.
    Za Waszymi radami wzięłam cytrynową i nie było tak źle, chociaż najgorszy etap miałam ok. 35 minut od wypicia - chyba wtedy była najwyższa górka cukru.
    Nie wiedziałam czy mnie bardziej mdli czy też jest mi słabo. Przetrzymałam to jednak i przeszło jakość. Druga godzina to już całkiem spoko.
    Wyniki przyszły już dzisiaj i wydają się trochę niskie... ,
    I: 67,29,
    II: 132,67
    III: 108,50.
    To dobrze? Wiem że nie mogą by za wysokie, ale jak są niskie to jest ok?
    Jutro idę z nimi do lekarza to się dopytam, bo pewnie się doszukuję.

    Poniżej zdjęcia mojego brzuszka, który niestety nie za bardzo chce rosnąć, ale liczę że jeszcze może wystrzeli.
    Fizjoterapeutka mówi że to przez mocne mięśnie brzucha, ale ja już bym chciała żeby było widać coś więcej niż oponkę po zjedzeniu podwójnego burgera.
    207b449c30bd98d0med.jpg

    ewe90, Annie_, paula876, Limosa, Linadelpalina, Kasia86 lubią tę wiadomość

    p19uskjoo1yy2x93.png
  • Did Ekspertka
    Postów: 131 63

    Wysłany: 15 marca 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do grona skracających szyjek, dostałam leki, zobaczymy za tydzień, a początek kwietnia do szpitala na patologię.
    Tak coś czułam, że ten brzuch coś podejrzanie nisko. Mam nie martwić się, ale łatwo nie jest.

    Did
  • ewe90 Autorytet
    Postów: 326 265

    Wysłany: 15 marca 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tequilla przebiłaś nas wszystkie swoim brzuchem :D gdzie Ty masz to maleństwo? :D

    4AA - 03.2021 - 05.2021 [*] 9 tc.
    3AB -10.2021 - 06.2022 Córeczka ❤
    3AB - 01.2024 beta HCG <0,2
    2BB - 02.2024
  • ewe90 Autorytet
    Postów: 326 265

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Did wrote:
    Dołączam do grona skracających szyjek, dostałam leki, zobaczymy za tydzień, a początek kwietnia do szpitala na patologię.
    Tak coś czułam, że ten brzuch coś podejrzanie nisko. Mam nie martwić się, ale łatwo nie jest.
    Kurczę, ja mam jutro wizytę i już się boję... miałam się oszczędzać w tym miesiącu, ale słabo mi to wychodziło :/

    Trzymam Kciuki :*

    Did lubi tę wiadomość

    4AA - 03.2021 - 05.2021 [*] 9 tc.
    3AB -10.2021 - 06.2022 Córeczka ❤
    3AB - 01.2024 beta HCG <0,2
    2BB - 02.2024
  • Did Ekspertka
    Postów: 131 63

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosianka wrote:
    Dodaję zdjęcia tego laktatora Neno Mare. Kolor moim zdaniem nie jest jakiś oczojebny ani nic. Co prawda wyszedł na każdym zdjęciu trochę inaczej, zależy jakie światło. Coś pomiędzy najjaśniejszym, a najciemniejszym. Dla odniesienia położyłam Milkę, to widać, że ten kolor nie jest tak intensywny jak ten fiolet, ale na pewno nie jest taki super blady.
    Apropo na al.to jest znowu ta promocja na niego, więc chyba rzucają partiami po kilkadziesiąt sztuk.

    https://zapodaj.net/72d82f7aeb828.jpg.html https://zapodaj.net/42e09b2f16a1e.jpg.html https://zapodaj.net/808d7349402a1.jpg.html


    A no i jest naprawdę mały, lekki. Ta baza mnie zaskoczyła jaka mała, fajny taki gadżet bo dotykowy ekran ma i jest na USB C, działa też na kablu. Mąż był testerem to jak mu cycka zassało, to się zdziwił...🤣

    Dzięki wiekie, to poluje na niego dalej. Fajny seledynem. Tak jest na al.to za 299, a Ty dawałaś 199 ?

    Did
  • Tequilla Przyjaciółka
    Postów: 66 60

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 15:17

    p19uskjoo1yy2x93.png
  • Tequilla Przyjaciółka
    Postów: 66 60

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe90 wrote:
    gdzie Ty masz to maleństwo? :D
    Też się nad tym zastanawiam, tym bardziej, że mała nie jest jak na swój wiek...

    p19uskjoo1yy2x93.png
  • Did Ekspertka
    Postów: 131 63

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tequilla wrote:
    Hej, melduję się po wykonaniu dzisiaj rano testu obciążenia glukozą.
    Za Waszymi radami wzięłam cytrynową i nie było tak źle, chociaż najgorszy etap miałam ok. 35 minut od wypicia - chyba wtedy była najwyższa górka cukru.
    Nie wiedziałam czy mnie bardziej mdli czy też jest mi słabo. Przetrzymałam to jednak i przeszło jakość. Druga godzina to już całkiem spoko.
    Wyniki przyszły już dzisiaj i wydają się trochę niskie... ,
    I: 67,29,
    II: 132,67
    III: 108,50.
    To dobrze? Wiem że nie mogą by za wysokie, ale jak są niskie to jest ok?
    Jutro idę z nimi do lekarza to się dopytam, bo pewnie się doszukuję.

    Poniżej zdjęcia mojego brzuszka, który niestety nie za bardzo chce rosnąć, ale liczę że jeszcze może wystrzeli.
    Fizjoterapeutka mówi że to przez mocne mięśnie brzucha, ale ja już bym chciała żeby było widać coś więcej niż oponkę po zjedzeniu podwójnego burgera.
    207b449c30bd98d0med.jpg

    Jaki wygimnastykowany brzuszek 😍

    Did
  • Did Ekspertka
    Postów: 131 63

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe90 wrote:
    Kurczę, ja mam jutro wizytę i już się boję... miałam się oszczędzać w tym miesiącu, ale słabo mi to wychodziło :/

    Trzymam Kciuki :*


    Też trzymam kciuki. Poproszę tutaj już tylko o dobre wiadomości.

    Mnie lekarz zarzucił, że za dużo latam i to są właśnie efekty... więc odpuszczam trochę do terminu szpitala, a później zostanie już mało czasu i wieksza kluska do dźwigania, to siła rzeczy też pewne sprawy odpuszcze, najwyżej tylko pranie i prasowanie, reszta będzie czekać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 15:28

    Did
  • Did Ekspertka
    Postów: 131 63

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre z tym zassaniem 🤣

    Dla mnie jak go setki razy porównywałam z neno bella twin to po prostu przekonały mnie te dwa osobne wężyki nic nie ogranicza (w bella jest krzyżowy) i mocniejsza bateria bo reszta to te same fukncje, a bella też chodzi po 250 gdzies. Mare najtaniej teraz chodzi po 260 zł., jak już nie będzie tej promki 199 to kupie 60 zł drożej jeszcze chwilę poczekam, ale to czekanie to wiadomo czasem jak kończy się 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 15:29

    Did
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tequilla wrote:
    Hej, melduję się po wykonaniu dzisiaj rano testu obciążenia glukozą.
    Za Waszymi radami wzięłam cytrynową i nie było tak źle, chociaż najgorszy etap miałam ok. 35 minut od wypicia - chyba wtedy była najwyższa górka cukru.
    Nie wiedziałam czy mnie bardziej mdli czy też jest mi słabo. Przetrzymałam to jednak i przeszło jakość. Druga godzina to już całkiem spoko.
    Wyniki przyszły już dzisiaj i wydają się trochę niskie... ,
    I: 67,29,
    II: 132,67
    III: 108,50.
    To dobrze? Wiem że nie mogą by za wysokie, ale jak są niskie to jest ok?
    Jutro idę z nimi do lekarza to się dopytam, bo pewnie się doszukuję.

    Poniżej zdjęcia mojego brzuszka, który niestety nie za bardzo chce rosnąć, ale liczę że jeszcze może wystrzeli.
    Fizjoterapeutka mówi że to przez mocne mięśnie brzucha, ale ja już bym chciała żeby było widać coś więcej niż oponkę po zjedzeniu podwójnego burgera.
    207b449c30bd98d0med.jpg
    Nie wiem jak cukry, bo nie zna się na tym :D ale brzusio mikrusek 😍

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 15 marca 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Did wrote:
    Dołączam do grona skracających szyjek, dostałam leki, zobaczymy za tydzień, a początek kwietnia do szpitala na patologię.
    Tak coś czułam, że ten brzuch coś podejrzanie nisko. Mam nie martwić się, ale łatwo nie jest.
    O kurcze :( a ile ma szyjka?

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Did a jaka masz szyjke ze na patologie chce Cie polozyc ? Kurde co sie dzieje z tymi szyjkami..ja ostatnio mialam jakies 4cm ale ciekawe co bedzie w czwartek..

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tequila, co masz na myśli, że dziecko nie na swój wiek?

    Piękne brzuszki, te większe, i te mniejsze 😍

    Domi, ja jak zwykle inaczej niż reszta - tydzień temu zgubiłam obrączkę, bo kolejny raz mi się zsunęła 🙈 Na szczęście znalazłam, ale ile nerwów i jeżdżenia po mieście to moje... Już nie noszę, może jak się zrobi ciepłej, to mi napuchną palce i będę mogła założyć.

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Tequila, co masz na myśli, że dziecko nie na swój wiek?

    Piękne brzuszki, te większe, i te mniejsze 😍

    Domi, ja jak zwykle inaczej niż reszta - tydzień temu zgubiłam obrączkę, bo kolejny raz mi się zsunęła 🙈 Na szczęście znalazłam, ale ile nerwów i jeżdżenia po mieście to moje... Już nie noszę, może jak się zrobi ciepłej, to mi napuchną palce i będę mogła założyć.

    O matko ... To całe szczęście,że ja znalazłaś ! Mi moja spadała przed ciążą , teraz się trzyma 😂
    Pamiętam,że ze starszakiem to obrączkę dopiero mąż wziął przy przyjęciu do szpitala także udało mi się nosić do końca - ale ślub braliśmy jak byłam w 6msc ciąży no i od tego czasu ja ją zmniejszalam także myślę ,że nie donoszę jej do porodu 🤣


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Tequilla Przyjaciółka
    Postów: 66 60

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Tequila, co masz na myśli, że dziecko nie na swój wiek?

    W sensie że nie wygląda na swój wiek, ale jest 26 tydzień - to pewne.
    Od dwóch tygodni chodzę na szkołę rodzenia i tam wszystkie dziewczyny mają termin na czerwiec i każda wygląda inaczej, ale ja najmniejsza.
    Mąż do drugich prenatalnych to myślał że sobie tą ciąże uroiłam...

    p19uskjoo1yy2x93.png
  • Paati# Przyjaciółka
    Postów: 99 89

    Wysłany: 15 marca 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Did wrote:
    Dołączam do grona skracających szyjek, dostałam leki, zobaczymy za tydzień, a początek kwietnia do szpitala na patologię.
    Tak coś czułam, że ten brzuch coś podejrzanie nisko. Mam nie martwić się, ale łatwo nie jest.

    To chyba jakiś pechowy tydzień.. Ile ma szyjka, że chcą Cię położyć do szpitala i dlaczego dopiero w kwietniu? Może teraz by się udało podreperować jak u mnie.

    f2w343r8v2dpr3k5.png
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ