X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2022
Odpowiedz

Czerwiec 2022

Oceń ten wątek:
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosianka wrote:
    Dodaję zdjęcia tego laktatora Neno Mare. Kolor moim zdaniem nie jest jakiś oczojebny ani nic. Co prawda wyszedł na każdym zdjęciu trochę inaczej, zależy jakie światło. Coś pomiędzy najjaśniejszym, a najciemniejszym. Dla odniesienia położyłam Milkę, to widać, że ten kolor nie jest tak intensywny jak ten fiolet, ale na pewno nie jest taki super blady.
    Apropo na al.to jest znowu ta promocja na niego, więc chyba rzucają partiami po kilkadziesiąt sztuk.

    https://zapodaj.net/72d82f7aeb828.jpg.html https://zapodaj.net/42e09b2f16a1e.jpg.html https://zapodaj.net/808d7349402a1.jpg.html


    A no i jest naprawdę mały, lekki. Ta baza mnie zaskoczyła jaka mała, fajny taki gadżet bo dotykowy ekran ma i jest na USB C, działa też na kablu. Mąż był testerem to jak mu cycka zassało, to się zdziwił...🤣

    Ej fajny jest 😃
    Już wiem jaki zamówię jeśli będzie taka potrzeba 🙂
    Haha wyobrażam sobie jego minę , ja też dam mężowi do testowania - chce to zobaczyć na własne oczy 🤣🤣🤣
    Możesz podać link do niego ?
    Ja patrzyłam znowu Neno uno bądź Bella bo mają fajne ceny jak na elektryczne 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 12:19


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam właśnie neno uno. Raczej nie planuje ściągać mleka na zapas. A jak będzie potrzeba kpi to wtedy dopiero kupię podwójny 😊

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Ja kupiłam właśnie neno uno. Raczej nie planuje ściągać mleka na zapas. A jak będzie potrzeba kpi to wtedy dopiero kupię podwójny 😊

    No właśnie ja też ,nie mam pojęcia jak będzie z tą laktacja u mnie . W pierwszej ciąży jej nie było , nie orientowałam się czy to powiedziane że teraz też nie będzie ? Potrzebny by był aby żeby ją pobudzić może chociaż ten tydzień będę dokarmiała swoim mlekiem ... I myślę ciągle czy jest sens 😃 ale myślę, ze zamówię bliżej porodu i ewentualnie oddaj jeśli nie będzie mleka to nie będę robiła nic .moja mama nie miała ( a jest nas 4 ) także może i ja tak samo będę miała 🙈


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Gdynianka41 Ekspertka
    Postów: 151 72

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Wystąpił błąd u mnie z akceptacją zaproszenia albo nie umiem 😃, udało Wam się dołączyć ?


    No właśnie ja tez nie mogę

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Ja kupiłam właśnie neno uno. Raczej nie planuje ściągać mleka na zapas. A jak będzie potrzeba kpi to wtedy dopiero kupię podwójny 😊

    A ok jest on? Zasysa też ok?


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdynianka41 wrote:
    No właśnie ja tez nie mogę

    Zobacz tym drugim linkiem , u mnie udało się na drugim linku 🙂

    Gdynianka41 lubi tę wiadomość


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdynianka41 wrote:
    No właśnie ja tez nie mogę

    https://www.facebook.com/groups/3204446579794078/?ref=share


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Gosianka Ekspertka
    Postów: 226 95

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Ej fajny jest 😃
    Już wiem jaki zamówię jeśli będzie taka potrzeba 🙂
    Haha wyobrażam sobie jego minę , ja też dam mężowi do testowania - chce to zobaczyć na własne oczy 🤣🤣🤣
    Możesz podać link do niego ?
    Ja patrzyłam znowu Neno uno bądź Bella bo mają fajne ceny jak na elektryczne 🤔
    Wiesz co ten link jest aktywny tylko chwilowo, bo te produkty w promocji są zmieniane i na tym samym adresie, więc jak się skończy ta promocja i wskoczy inna, to możesz tam zobaczyć coś innego.
    Ogólnie strona to www.al.to i jak jest promocja to zawsze na stronie głównej jest ten produkt pokazany i teraz już jako ten 'Goracy strzał' jest jakiś opiekacz na kanapki, więc musiały się wyprzedać te laktatory już.

    thgfs65gnrco3vzr.png
  • Gdynianka41 Ekspertka
    Postów: 151 72

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Zobacz tym drugim linkiem , u mnie udało się na drugim linku 🙂
    Ok czekam chyba teraz na zatwierdzenie😉

  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    A ok jest on? Zasysa też ok?

    Powiem ci ze zajebisty jest 🙈 poprzednio miałam „przyjemność” obcować z medela za grube pieniądze to nie widzę żadnej różnicy między nimi. Wrecz ten jest taki cichutki. I pięknie wyglada. Kolor i te detale

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9517e2b09588b94bmed.jpg

    Mój brzuch w porównaniu do waszych to mam wrażenie ze już wisi 😂
    Dzisiaj się ogarnelam przed wizyta do lekarza to uznałam ze tez wrzucę swój 😉

    aannkka, Gosianka, Gdynianka41, paula876, legusta, Did, Limosa, Kasia86 lubią tę wiadomość

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosianka wrote:
    Wiesz co ten link jest aktywny tylko chwilowo, bo te produkty w promocji są zmieniane i na tym samym adresie, więc jak się skończy ta promocja i wskoczy inna, to możesz tam zobaczyć coś innego.
    Ogólnie strona to www.al.to i jak jest promocja to zawsze na stronie głównej jest ten produkt pokazany i teraz już jako ten 'Goracy strzał' jest jakiś opiekacz na kanapki, więc musiały się wyprzedać te laktatory już.

    Aaa wiesz co mi chodziło ,że ja nie mogłam go znaleźć 😃 bo na zdj jeden a na stronie są podwójne i myślałam ,że są jeszcze jakies inne 🙈🙈


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    9517e2b09588b94bmed.jpg

    Mój brzuch w porównaniu do waszych to mam wrażenie ze już wisi 😂
    Dzisiaj się ogarnelam przed wizyta do lekarza to uznałam ze tez wrzucę swój 😉

    Nieee fajny zgrabny jest 😃😃
    Daj znać po wizycie ile to szczęście urosło ,aż jestem ciekawa ile mój maluch waży a jestem zaraz za Tobą widzę . A wizyta dopiero za tydzień 🤣🙈

    Annie_ lubi tę wiadomość


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    No właśnie ja też ,nie mam pojęcia jak będzie z tą laktacja u mnie . W pierwszej ciąży jej nie było , nie orientowałam się czy to powiedziane że teraz też nie będzie ? Potrzebny by był aby żeby ją pobudzić może chociaż ten tydzień będę dokarmiała swoim mlekiem ... I myślę ciągle czy jest sens 😃 ale myślę, ze zamówię bliżej porodu i ewentualnie oddaj jeśli nie będzie mleka to nie będę robiła nic .moja mama nie miała ( a jest nas 4 ) także może i ja tak samo będę miała 🙈
    Ja pierwszego nie karmiłam tyle co siarę dostał, nie dało się go dostawić.. on był strasznie płaczliwym dzieckiem no straszny czas 😂 a drugi od razu jak się przyssał tak rok pił

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    9517e2b09588b94bmed.jpg

    Mój brzuch w porównaniu do waszych to mam wrażenie ze już wisi 😂
    Dzisiaj się ogarnelam przed wizyta do lekarza to uznałam ze tez wrzucę swój 😉
    Ej no zgrabny elegancki 😍👌

    Annie_ lubi tę wiadomość

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Ja pierwszego nie karmiłam tyle co siarę dostał, nie dało się go dostawić.. on był strasznie płaczliwym dzieckiem no straszny czas 😂 a drugi od razu jak się przyssał tak rok pił

    Czyli jednak są szanse 😃
    No więc czekam i zobaczymy moze coś tam będzie , przecież urosły dwa rozmiary tak jak w poprzedniej tylko co tam było wtedy jak mleka brak 🤣🤣
    Teraz kozę pusto nie będzie 🤣


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1007 386

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny a jak Wasze obrączki / pierścionki ? Ja dziś pierwszy raz zauważyłam,że moja jest ciasna ,choć widzę że koło południa było gorzej to miło wszystko byla luźna a teraz opięta 🙈
    Podejrzewam że trochę to sprawka moich kg ale i ciekawe czy nie zaczyna już puchnąć 🤔
    Dostałam też skierowanie na nerki aż ciekawe co tam wyjdzie .


    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔

    Po burzy zawsze wychodzi 🌞 , czekamy okruszku ❤️🌈
    88c5s65ghu1a5nbl.png
  • Gosianka Ekspertka
    Postów: 226 95

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Aaa wiesz co mi chodziło ,że ja nie mogłam go znaleźć 😃 bo na zdj jeden a na stronie są podwójne i myślałam ,że są jeszcze jakies inne 🙈🙈
    On ma wszystko podwójnie, tylko nie chciało mi się z folii wszystkiego wyjmować.
    Plusem też jest to, że są dwie butelki od razu ze smoczkami i zatyczkami, więc chyba nie będę nawet innej awaryjnej butli kupować.

    thgfs65gnrco3vzr.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Nieee fajny zgrabny jest 😃😃
    Daj znać po wizycie ile to szczęście urosło ,aż jestem ciekawa ile mój maluch waży a jestem zaraz za Tobą widzę . A wizyta dopiero za tydzień 🤣🙈

    Ja dzisiaj tylko do kardiologa. Wizytę u ginekologa mam kolejna za tydzień w piątek dopiero.
    Co do obraczki to mi ręce puchną jak mi jest gorąco i wieczorami. Wtedy to nie ma szans żeby jej ściągnąć. Ale rano jest w porządku. Ja ogólnie nie mam jej luźnej dlatego ona jakoś nigdy mi się nie przesuwała niewiadomo jak 😉

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Gosianka Ekspertka
    Postów: 226 95

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi często puchną ręce i nogi, przed ciążą już tak miewałam czasem. Raz mam obrączkę troszkę luźną, raz idealną, a czasem ledwo schodzi. A pierścionka to nie noszę odkąd siedzę w domu, bo mi jednak przeszkadza trochę, ale rozmiar ma ten sam, ostatnio mierzyłam czy dalej pasuje. 😅

    thgfs65gnrco3vzr.png
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ