X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2017
Odpowiedz

Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • WeraAnna Ekspertka
    Postów: 183 197

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinqui, dzięki Twojemu wpisowi ostatnie 2 h spędziłam na przepięknej podróży do przeszłości- przejrzałam wpisy na forum i aż mi się nie chce wierzyć jak szybko to minęło. Napisałaś kiedyś "Także dziewczyny trudny czas szybko minie i będziemy wspominać te pulchne, niepyskujące jeszcze niemowlaki :-)" i faktycznie zleciało w mgnieniu oka. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
    P.S. macierzyństwo jest rzeczywiście cudem- po kilku latach nie pamięta się już jak było trudno, pamięta się to co piękne:)

    pingui lubi tę wiadomość

    preg.png
  • myszka 30 Autorytet
    Postów: 509 334

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze czasem tutaj zaglądam :) niestety jeszcze nie mogę powiedziec, że macierzyństwo jest cudem. Przy 2 chłopaków rok po roku mam czasami armagedon. Wiadomo pod pewnymi względami jest lepiej ale pojawiają się inne kwestie. I co gorsza od 3.5 roku sporadycznie przesypiam całe noce. Obecnie do mlodszego musze przynajmniej raz w nocy wstac. Także jeszcze długa droga przedemna zwłaszcza ze za mc pojawi się nowy członek rodziny :)

    relgi09kd6xm2d0n.png
    f2wl3e5e5qc78nw6.pngklz99vvjfs70t8uz.png
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, jak zaczynałyśmy byłam chyba jedyna z 3 bączkiem, a teraz coraz więcej 👍
    Myszka 30 teraz jesteś już tak doświadczona, że niewiele sytuacji Cię poruszy 😊

    atdci09ktbgklgiz.png
  • Kas1815 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Wiem, ze już ciąża 2017 dawno za Wami ale znalazłam jedynie tutaj temat który mnie od wczoraj interesuje.
    Otóż na ostatnich prenatalnych stosunek bpd/ofd wynosił za mało tj. 0.71. Wiem, że dwie dziewczyny z tego wątku miały to samo i chciałam się zapytać jak faktycznie skończyło się to u Waszych pociech ?
    Moja lekarka dopiero 07.09 :(
    Lekarka z prenatalnych nic na ten temat nie mówiła :(

‹‹ 925 926 927 928 929
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ