X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2017
Odpowiedz

Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 26 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część 321Hija :)

    A pewno będzie nas więcej, dopiero dziewczyny muszą wysikac coś na testach albo poserduchowac.nasze terminy to koniec maja/początek czerwca :) A gdzie jezzcze do końca czerwca :)

    Z mdlosciami wiem, bo w pierwszej ciąży mdłości miałam od ok 7-8 Tyg i cały pierwszy trymestr wspominam jako koszmar...

    Hops w szpitalu gdzie rodziła dziewczyny po sn smigaly jak szalone a po cc no cóż to operacja niestety i dobrowolnie bym się nie pisala :) ja rodziła sn niestety bez efektu po długiej akcji porodowej i pełnym rozwarciem na koniec cc, serio nic przyjemnego :(

    Ja lekarza wybrałam, niestety innego niż poprzednio, mój lekarz nie przyjmuje aktualnie, dopiero po nowym roku, poprzednio kierowalam się trochę opiniami choć zazwyczaj są skrajne,tym czy lekarz pracuje w szpitalu. Dziś wiem, że trafić na swojego lekarza jak akurat się rodzi jest b.ciężko.

    Ja wizytę mam 13 października, tyle czasu jeszcze :(

    Chwalilyscie się już komuś oprócz partnerów życiowych ? Ja czekam na wizytę

    Malwa86 lubi tę wiadomość

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 26 września 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki
    Dzis rano robilam test cos mnie podkusilo i wyszlybdwie kreski, lecialam od razu na bete i wynik 116.200 czyli 4tc. Na ta chwile kalkulator wyliczyl mi termin na 11.06.2017. Jestem po dwoch poronieniach, narazie biore luteine 2 ×1, kwqs foliowy i acard. Spac nie moge bo kombinuje jak to bedzie-oby wszystko dobrze. Moj gin kazal mi przyjsc jak tylko wyjdzie mi dodatni test po leki nq podtrzymanie a tylko jutro przyjmuje raz w tygodniu i oczywiście dzis znow nie moglam sie do nich dodzwonic. Nie wiem co robić, lekow sama nie zwieksze a najwczesniej za ttdzien pewnie bedzie w stanie nie przyjac bo jutro komplet zqwsze ma pelno ludzi. W sumie i tak w 4 tc nic nie bedzie widoczne.


    W ogole powiedzialyscie już swoim partnerom o bejbusiach? ??

    hops lubi tę wiadomość

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 27 września 2016, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie czerwcówki 2017 ! życzę Wam spokojnych ciąż, szybkich porodów i zdrowych dzidziusiów. Mój synek kończy dzisiaj 3 m-ce. Ale ten czas leci szybciutko. Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek! Czerwcówka 2016 ;-)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 września 2016, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało dołączam zobaczymy na jak długo ;)

    Morwa, hops, monika_89 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 września 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No przynajmniej do porodu :) czyli jeszcze z jakieś 8 miesięcy będziesz musiała się z nami tu pomęczyć ;)

    Nisia witaj :*:*
    Z miłą chęcią termin wstępny 9 czerwca ;)

    hops lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny mi też dzisiaj wyszła blada kreska wg ostatniej miesiączki termin wypada na 7.06 :)

    Morwa, hops lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • hops Ekspertka
    Postów: 163 64

    Wysłany: 27 września 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :)no w końcu się rozkręcamy z volumenem!!
    gratuluję nowym zaciążonym! fajnie że jest nas więcej..

    Justa jak tam? bom ciekawa :)

    rudajola ja jestem po 2 SN i dlatego że ten drugi przeżyłam ciężko, myślę nad CC. Może dlatego że nie znam nikogo po przejściach przy CC. No powiem że to jeszcze kwestia do przemyślenia..

    Głupek ze mnie ale strasznie mnie korci żeby betę jeszcze raz zrobić choć z drugiej strony Morwa masz rację ..jak jej się odechce to nie ma siły.To chyba przez to że nadal ZERO objawów i dolegliwości. Nawet cycki level LOW..

    Mój partner już wie,choć nie dowierza :) jak mówię o tym że następnego lata będzie bobas w domu to tak dziwnie patrzy z uśmiechem jakby miało UFo lądować.
    może wariat (jak ja)?

    p.s. jakiś zamysł na listę nas jest? bo jeszcze nas kilka więcej i się pogubię ;)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • hops Ekspertka
    Postów: 163 64

    Wysłany: 27 września 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja też się nie chwaliłam jeszcze nikomu, mam teraz zajawkę i wymyślam sobie w jaki sposób przekazać tą szczęśliwa wiadomość rodzicom męża i mojej mamie :) a przekazywać informacje będziemy dopiero na święta ;)

    Morwa, ja nie wiem...ale czy Ty się spodziewasz nie mieć jeszcze baloona z przodu na święta?!

  • myszaaaa1 Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 27 września 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwych i spokojnych ciąż życzę :-) Ale ten czas leci :-) pozdrawiam czerwcowka 2016 :-)

    1 ivf - styczen 2015 Polna Poznań 4 transfery :(
    2 ivf - sierpien 2015 Medart Poznań 1 transfer 8b i 8a 9dpt 28,51 11dpt 67,32 14dpt 192,86 27dpt serduszko ❤ jest synek :-) urodzony czerwiec 2016
    3 ivf ?? :-))
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 września 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jesteś <3 będziesz się wybierać na betę ,czy tylko robisz testy ?
    jutro ide do gina po skierowanie na badania bo mam niedoczynnośc tarczycy i endo powiedziała że jaki bede w 5-6 tyg mam do niej przyjśc ze świezymi wynikami a wieec jutro poprosze te o badanie bety

    Morwa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 września 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hops wrote:
    cześć dziewczynki :)no w końcu się rozkręcamy z volumenem!!
    gratuluję nowym zaciążonym! fajnie że jest nas więcej..

    Justa jak tam? bom ciekawa :)

    rudajola ja jestem po 2 SN i dlatego że ten drugi przeżyłam ciężko, myślę nad CC. Może dlatego że nie znam nikogo po przejściach przy CC. No powiem że to jeszcze kwestia do przemyślenia..

    Głupek ze mnie ale strasznie mnie korci żeby betę jeszcze raz zrobić choć z drugiej strony Morwa masz rację ..jak jej się odechce to nie ma siły.To chyba przez to że nadal ZERO objawów i dolegliwości. Nawet cycki level LOW..

    Mój partner już wie,choć nie dowierza :) jak mówię o tym że następnego lata będzie bobas w domu to tak dziwnie patrzy z uśmiechem jakby miało UFo lądować.
    może wariat (jak ja)?

    p.s. jakiś zamysł na listę nas jest? bo jeszcze nas kilka więcej i się pogubię ;)
    Hops jasne jak jesteś chętna to rób listę dziewuszek :D

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 września 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło, że już czerwiec 2017 :-) tak spogladalam kiedy się pojawi :-) ja jestem czerwcową mamą 2016. Termin miałam na 29.06 a cc w pierwszy dzień lata. Morwa, spokojnie ukryjesz brzuszek do BN. My po przejściach szybko powiedzieliśmy tylko moim rodzicom i siostrze. Teściowie i siostra męża dowiedzieli się w BN. Jak zaczął się 2 trymestr. A widać w luźnej sukience nie było. Musiałam celowo ja "przygladzic", żeby zarys niewielkiego brzuszka się pokazał. Mniej spostrzegawsze osoby to pod koniec stycznia na urodzinach mojego męża nie zauwazyly w luzniejszej sukience. Nie tak szybko będą brzuszki-okrągluszki spokojnie ;-)

    Życzę spokoju i oby komplet do czerwca dotrwał. Powodzenia :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra.
    Co ma byc to będzie.
    Zachęcona przez Morwę po cichu się witam ;)

    Morwa, s1985, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • facebookowaja Przyjaciółka
    Postów: 82 27

    Wysłany: 27 września 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane dołaczam i do Was ja :) wczoraj rano na tescie dwie kreseczki :) kolejny test tak samo :)

    Mona_M, Morwa lubią tę wiadomość

  • hops Ekspertka
    Postów: 163 64

    Wysłany: 27 września 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Hops jakbyś nie była zainteresowana zrobieniem listy to ja mogę zrobić ją w pierwszym poście na drugiej stronie :D


    Edit : lista jest wrzucona na tej drugiej stronie , jak jednak się zdecydujesz to ja tą usunę ;)

    Morwa no co ty!! Dzięki bardzo.. :) ja mam taki nieogar ostatnimi czasy w głowie,domu jak i pracy że co chwilę bym jakiegoś babola strzelala i pewnie kogoś pomijala albo o czymś zapominala. Chciałam tylko tak wspomnieć żeby którejś się bardziej zachciało ale broń Boże nie chciałam się nikim wyreczac.
    No ale wyszło super!

    Witajcie nowe czerwcowe mamuśki!!! Jupiii :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    facebookowaja, Mona Witajcie :*:* na kiedy wam wychodzi termin według OM ?
    05.06
    Ale owulka była później. No nic. Wpisz mnie na 5 ;D

    Morwa, ojejku, hops lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa pięknie ;)

    tomania2806 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 27 września 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowym ciezarowkom :)
    Morza fajnie ze zrobiłaś listę :)

    HOops w jakim wieku dzieciaczki masz ? Faktycznie jak poród ciężki to nie dziwię się myślom o cc, ale może z 3cim pójdzie raz dwa ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 19:15

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • grzeszna24 Autorytet
    Postów: 711 1188

    Wysłany: 27 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny :)

    Byłam zapisana na majówkach, ale po dzisiejszej wizycie i usg przepisuję się na 6 czerwca :)

    Jestem w 4 tygodniu, jest pęcherzyk ciążowy 0,66 cm i ciałko żółte <3

    Za 3 tygodnie wizyta, powinno być widać zarodek i serduszko <3

    ;oniqa, Morwa lubią tę wiadomość

    klz9io4pgexxrw8j.png
    20130831050117.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 27 września 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje dziewczyny :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ