X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2017
Odpowiedz

Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • hops Ekspertka
    Postów: 163 64

    Wysłany: 23 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahha :)
    Ja dzisiaj drugą noc z rzędu wstawalam w nocy siku i nie wiem czy ma to związek z ciąża (?? Tak szybko??) czy z rozpoczetym przeze mnie sezonem herbacianym..
    Przez całą noc czułam też takie dziwne rozpieranie w macicy.

    Morwa twój mąż z Pms to hicior :) hehe
    rudajola - a co ma nie dać :) idę i już! Mam w domu kota, jestem po 1 poronieniu więc należy mi się jak psu zupa. A może mi łaskawie usg zrobi i okaże się (jeśli w ogóle coś będzie widać) że mam 2 bąble? Hę? :) i 200% szczęścia dużo wcześniej..

    W ogóle to zimno mi non stop. Brrr..

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 września 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hops wrote:
    Hahahahha :)
    Ja dzisiaj drugą noc z rzędu wstawalam w nocy siku i nie wiem czy ma to związek z ciąża (?? Tak szybko??) czy z rozpoczetym przeze mnie sezonem herbacianym..
    Przez całą noc czułam też takie dziwne rozpieranie w macicy.

    Morwa twój mąż z Pms to hicior :) hehe
    rudajola - a co ma nie dać :) idę i już! Mam w domu kota, jestem po 1 poronieniu więc należy mi się jak psu zupa. A może mi łaskawie usg zrobi i okaże się (jeśli w ogóle coś będzie widać) że mam 2 bąble? Hę? :) i 200% szczęścia dużo wcześniej..

    W ogóle to zimno mi non stop. Brrr..
    Mi w 4t5d na usg bylo wiadc tylko pecherzyk ze jest, w dobrym miejscu zagniezdzony , na zarodka musialam poczekac , ale i choc tyle dobre ze juz cos wiesz :-) ja marzne od kilku dni okropnie i sie zastanawiam czy to jesien czy wlasnie dzidzia. Okaze sie wkrotce.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wynik bety i wynik jest <1,2 co wyklucza ciążę. Robiłam ją w 25 dc (był to prawdopodobnie 10dpo), ale czytam właśnie, że możliwe, że to jest za wcześnie, że beta może być wtedy ujemna. Miesiączkę powinnam dostać w poniedziałek.
    Objawy też mam różne, jakby wskazywały na ciążę. Uczucie gorąca utrzymujące się od około tygodnia, bóle podbrzusza, piersi oraz różne objawy z układu pokarmowego.
    Dzisiaj rano zrobiłam test, kreska prawie niewidoczna (nie wiem czy tam była, czy sama zobaczyłam to co chciałam).
    Bardziej trzymam się też tego co powiedziała mi lekarka, że mam rozpulchnioną macicę i wyczuwalny pęcherzyk. Wg niej była to wczoraj wczesna ciąża. Więc może, może..
    Czekam do poniedziałku! Dam znać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 15:36

  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 23 września 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe ze było za wcześnie na betę :)

    Mi odpukac nic nie dolega, oby tak dalej,jedynie jest mi ciągle zimno.

    Co do wstawiania na siku to raczej dolegliwość ostatniego trymestru

    PrzyszłaMamuńka lubi tę wiadomość

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co Kochane, test o którym pisałam, że zrobiłam rano, ale kreski prawie nie było widać.. wróciłam z pracy i jest tak bardzo widoczna, ale jeszcze nie gruba kreska. Więc chyba jestem w ciąży :) Najgorzej znosi się tą niepewność, tak, a może nie ;)

    Pozdrawiam Was serdecznie i będę informować :) Stresuję się, nie mam komu o tym powiedzieć, ukochany na delegacji, rodzicom za wcześnie i borykam się z tym sama ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha jestem 3 dni przed miesiączką :)

  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 24 września 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrzyszłaMamuńka wrote:
    Aha jestem 3 dni przed miesiączką :)
    Dlatego kreska jest cieniem, mi przed terminem nic jeszcze nie wyszło :) biel wizira. Powtórz w terminie :)

    PrzyszłaMamuńka lubi tę wiadomość

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • hops Ekspertka
    Postów: 163 64

    Wysłany: 24 września 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!
    byłąm na wizycie wczoraj i tak jak mówiłyście. Dopiero na początku października mam przyjść po skierowanie na badania.

    Przyszłą Mamunka- właśnie..jak Morwa napisała, zależy jakimi testami robisz. Ja np nie wierzę tym z allegro. Ani owulacyjne ani ciążowe u mnie nigdy nie pokazały drugiej kreski.Byłąm bliska rozpaczy bo myślałam że w ogóle nie mam owulacji, dopiero jak kupiłam owulacyjne z domowego labolatorium okazało się że jednak ją mam i to zazwyczaj kilka dni wcześniej niż myślałam.
    Poza tym gdybym ja zobaczyłą cień- pewnie już bym powtórzyłą betę.

    Ja właśnie spadam sadzić drzewka w ogródku bo na wiosnę to już raczej nie dam rady. Nie wiem jak u was ale u mnie we Wro pogoda dzisiaj całkiem całkiem ;)
    Miłego weekendu dziewczynki!

    Morwa, PrzyszłaMamuńka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, łącznie robiłam 9 testów.
    Nie pamiętam czy tu pisałam, ale pierwszy test zrobiłam w 7dpo wieczorem, wieczorem wynik był negatywny, ale rano pozytywny. Na 7 z tych 9 testów były dwie kreski, ale zawsze po kilku godzinach. Testy były różnych firm.
    Później miałam umówioną wcześniej wizytę u pani ginekolog i wg niej coś jest na rzeczy, skoro na tylu wyszło. Jak mnie zbadała stwierdziła, że to ciąża jej zdaniem i dała skierowanie na betę, która wyszła ujemna (<1,2). To było 2 dni temu, w czwartek i był to 25dc i 10dpo.
    Ostatni test robiłam wczoraj rano i wynik pozytywny po kilku godzinach, gdy wróciłam z pracy :)
    Testów mam jeszcze kilka i na pewno do poniedziałku jakiś zrobię :) Jestem bardzo zniecierpliwiona czy jestem w ciąży czy też nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Morwa, też o tym czytałam :) na chwilę obecną czekam, czekam.. i czekam ;) jeszcze tylko 2 dni i się okaże :)

  • hops Ekspertka
    Postów: 163 64

    Wysłany: 24 września 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to jesteśmy sasiadkami niemalże!

    PrzyszlaMamunka trzymam kciuki i czekam na info :) daj jutro znaka co i jak bo nie wierzę że do poniedziałku testu ani bety nie będzie :)

    PrzyszłaMamuńka, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj jeszcze miałam 2 testy pozytywne, prawie od razu, ale wieczorem wzięłam gorącą kąpiel i zaraz po dostałam okres. Dzisiaj rano już nie było 2 kreski. Nie wiem czy to wina gorącej kąpieli, ale widocznie tak miało być. Za wcześnie się ucieszyłam.

    Gorąco życzę Wam bezproblemowych 9 miesięcy i ślicznego dzidziusia :) Pozdrawiam serdecznie!

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrzyszłaMamuńka wrote:
    Dziewczyny, wczoraj jeszcze miałam 2 testy pozytywne, prawie od razu, ale wieczorem wzięłam gorącą kąpiel i zaraz po dostałam okres. Dzisiaj rano już nie było 2 kreski. Nie wiem czy to wina gorącej kąpieli, ale widocznie tak miało być. Za wcześnie się ucieszyłam.

    Gorąco życzę Wam bezproblemowych 9 miesięcy i ślicznego dzidziusia :) Pozdrawiam serdecznie!
    Bardzo mi przykro. Generalnie w ciazy nie mozna kapac sie w goracej wodzie to tak na przyszlosc.

    PrzyszłaMamuńka lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 26 dc i negatyw. Czekam do dnia planowanej @ jak nie bedzie to znow tescik.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 25 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrzyszłaMamuńka wrote:
    Dziewczyny, wczoraj jeszcze miałam 2 testy pozytywne, prawie od razu, ale wieczorem wzięłam gorącą kąpiel i zaraz po dostałam okres. Dzisiaj rano już nie było 2 kreski. Nie wiem czy to wina gorącej kąpieli, ale widocznie tak miało być. Za wcześnie się ucieszyłam.

    Gorąco życzę Wam bezproblemowych 9 miesięcy i ślicznego dzidziusia :) Pozdrawiam serdecznie!

    Kąpiel raczej nie miała wpływu. Być może to biochemiczne była, na pewno uda się w następnym cyklu :*

    PrzyszłaMamuńka lubi tę wiadomość

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 25 września 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny meldujcie jak się czujecie ?
    Ja mam dziwnie duży apetyt.. bolesne piersi, takie ciężkie. Poza tym odpukac tyle. Mam nadzieję ze tym razem mega mdłości mnie omina.

    hops lubi tę wiadomość

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • hops Ekspertka
    Postów: 163 64

    Wysłany: 26 września 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)
    ja się czuję superowo..czasem zastanawiam się czy ja nadal w ciąży jeszcze jestem..bo totalnie nic mi nie dolega już..no może jedynie moje drzemki popołudniowe to coś odmiennego ale tak to ZERO!
    Pogoda dzisiaj super :) Aż chce się żyć..
    Czy myślicie że nas to już tylko kilka zostanie na czerwcówkach czy jeszcze ktoś dołączy?

    Morwa, ty robisz cały czas tę betę że wiesz jak przyrasta?

    Rudajola-nie mów hop...na mdłości może jeszcze być za wcześnie..mogą się w 6 tyg pojawić.

    Justyna-kiedy masz planowany termin @?

    PrzyszłaMamunka- a może jest jeszcze szansa że w tym cyklu się uda i jednak do nas dołączysz?


    Ja się zastanawiam nad wyborem lekarza.Niestety nie mam swojego stałego więc jestem na etapie czytania opinii. Chciałabym urodzić przez cc choć w sumie przeciwskazan do sn nie mam i myślę jak to ogarnąć.

    trzymajcie się i dajcie znaka kiedy macie wizytę :)

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 26 września 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hops jutro powinna zawitac, brzuch mnievdxis @ nie boli tylko to spojenie az tak ze czuje bol jak chodze.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Czy mogę do Was dołączyć ? Termin mam co prawda na 30 maja no ale chciałabym dołączyć tutaj :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to Twoja pierwsza ciąża? :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ