X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 25 maja 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sumi wrzucie jakieś wspólne foto na fb 😀

    Cccierpliwa lubi tę wiadomość

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4384 1865

    Wysłany: 25 maja 2023, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pokoje za daleko, bo by Sumi zmieniła zdanie o tych aniolkach;D Ula odstawia takie koncerty przy zasypianiu,że czekam aż ktoś zapuka czy wszystko ok;D
    Mikolaj i Igorek małe slodziaki;) oczęta mają cudne i bardzo podobni do siebie.
    Igor taki okruszek,że Ula przy nim wygląda jakby była pół roku starsza;D

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4384 1865

    Wysłany: 25 maja 2023, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lot samolotem długi, a dzieci dzielne. Prawie bez płaczu się obyło. Siedzimy ciągle w wodzie i temperatury nie czuć. Jest spoko. Chociaż urlop z dziećmi to nie urlop, to ciężka orka;D

  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4236 1254

    Wysłany: 26 maja 2023, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie jak to jest. U sąsiada zawsze trawa zieleńsza 😂

  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4190 758

    Wysłany: 26 maja 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe i jak wyniki Małego?

    OrT4p2.png
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4236 1254

    Wysłany: 26 maja 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze próbka nie pobrana bo nie było kupy w domu. cały tydzień był w żłobku. Dobrze by było jakby w poniedziałek po południu była kupa 😅 to następnego dnia rano bym zawiozła do laboratorium jakbym go wiozła do żłobka. W poniedziałek zostanie w domu bo ma bilans i jakieś zaległe szczepienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2023, 18:59

  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4236 1254

    Wysłany: 26 maja 2023, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I najważniejsze. Dziś dostałam laurkę od syna. Wachlarz z kwiatkami. Pewnie po to abym mogła nim studzić swoje emocje jak po raz setny powtarzam żeby nie biegał po kanapie 🙃

    Mama po przejściach lubi tę wiadomość

  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4190 758

    Wysłany: 27 maja 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe a jak się sprawowały crocsy na wczasach?
    Właśnie zamówiłam sandałki i chodaki , według Waszych wskazówek co do rozmiarówki.
    Najpierw cały czas w kurtkach, a teraz już prawdziwe lato, co za pogoda. A Lisa ani sandałów, ani krótkich spodenek 😅🙈

    OrT4p2.png
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4236 1254

    Wysłany: 27 maja 2023, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze. Mały latał w nich przy basenach gdzie było trochę wody. Moczył je. Nie wywalił się w nich przy mokrym. Jestem zadowolona z nich. Za to dostali obaj ochrzan jak polecieli chodzić przy basenach w skórzanych lasockich 😅

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 28 maja 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co dla naszych 2-latków na urodziny? Macie jakieś pomysły na prezent?

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4236 1254

    Wysłany: 28 maja 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie siostra wczoraj pytała co kupić. Dostanie rowerek biegowy. U drugiej siostry zamówiłam książeczki bo tez pytała. Jeżeli ktoś jeszcze zapyta co kupić to zamówię klocki takie najzwyklejsze co się ze sobą łącza bo teraz ma fazę na to. Jak nikt nie zapyta to kupie sama

  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4190 758

    Wysłany: 28 maja 2023, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa pozbierała pieniądze w Polsce, sama pokupię prezenty 😉 Już zamówiłam cruze, fioletowy oczywiście 😄 Mam zamiar poszukać jeszcze jakiś ochraniaczy na łokcie i kolana. Kask ma.
    Rozważamy kupno domku ze zjeżdżalnią i chustawką do ogrodu i jeszcze myślę by kupić pokrowiec letni na fotelik samochodowy.
    Nakupowałam książeczek, będę dawać jedną co jakiś czas 😊
    Potrzeb i pomysłów sporo 😅
    Babcia chciała kupić chodzącą lalkę, ale do samolotu by się nam nie zmieściła 😅🙈

    OrT4p2.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 28 maja 2023, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od chrzestnej i babci dostał Cruze ale narazie bez zainteresowania.
    A od chrzestnego jeszcze nie wiemy co chcemy 😅 ale chyba podstawie na jakiś większy zestaw LEGO.
    Polecacie coś konkretnego?

    U nas trochę szpital. Najpierw Ignacy zapalenie oskrzeli. Ale na szczęście już jest po antybiotyku i jutro wraca do żłobka.
    Potem rozłożyło męża i mnie. Ja też dostałam antybiotyk 🙄 a od wczoraj Kajtek kaszle. Byliśmy u pediatry i narazie mamy czyścić tylko nosek i raz dziennie zrobić inhalacje.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4190 758

    Wysłany: 29 maja 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś może ma na ogródku domek Smoby ze zjeżdżalnią?
    Na początku braliśmy pod uwagę tylko drewniane, ale właśnie znalazłam ten Smoby i jestem pod wrażeniem pochlebnych opinii na internecie.
    I znowu siedzę i analizuję, jak przed każdym zakupem 😅🙈

    OrT4p2.png
  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 29 maja 2023, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas cruzee tez jak narazie leży, mały czasem na nim usiądzie ale szału nie ma 🤷‍♀️

    Z prezentów to bardzo nam się sprawdziła tablica z ikei i skrzynka z narzędziami zabawkowymi z wiertarką.

    Jeszcze ma dostać kosz na zakupy z artykułami do kupowania. No i dostał tez kasę ale nie wiem co mu za nią kupić 🤷‍♀️

    U nas tez szpital. Ze mnie przeszło na męża i teraz tez bały kaszle. Także pracujemy dzisiaj sobie razem 🙈

  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4236 1254

    Wysłany: 29 maja 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pediatra dziś zaproponowała szczepienia nieobowiązkowe. Meningokoki C i kleszczowe zapalenie mózgu. Szczepilyscie? Nad tym kleszczowym się zastanawiam

  • KasiaC Autorytet
    Postów: 2303 1834

    Wysłany: 29 maja 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe ja szczepilam na oba.
    Meningokoki juz dawno jakos przy okazji innych szczepień.
    A odkleszczowe zapalenie mózgu miała 2 dawki - w marcu i kwietniu (podobno juz działają na ten sezon).
    I powtórka za rok.
    A pózniej bodajże co 5 lat.

    Polecam nadal plasterki elma - miałam wrażenie ze nie czuła wkłucia.

    age.png

    preg.png
  • Cyprysek89 Autorytet
    Postów: 1978 1633

    Wysłany: 29 maja 2023, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wjechały meningokoki C :) ale już dawno jesteśmy po :)

    A co do prezenty, zmieniliśmy Oli pokój to wystarczający prezent :) oczywiście będzie impreza, już w domu ale moja najbliższy rodzina to jedyne 19 osób 🙈

    l22ne6ydn4cyrozp.png
  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4190 758

    Wysłany: 29 maja 2023, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa dostała już dwie dawki przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu. Na ten sezon już jest chroniona. U nas rejon o wysokim ryzyku, więc zaszczepiłam.
    Teraz sprawdziłam meningokoki też ma wpisane, ale nie jestem pewna jakie to. Zapytam przy okazji bilansu.
    Dzisiaj byliśmy u znajomych, komar na komarze, a nasze preparaty w szufladzie🙈 bo u nas nie spotkałam jeszcze żadnego w tym sezonie.

    OrT4p2.png
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4236 1254

    Wysłany: 29 maja 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwer dopiero zakończył meningokoki B. Ciagle były odwlekane przez choroby. Dziś przy bilansie zakończył. Jak on był zdrowy to terminów nie było. A coś czuje ze za chwile może być mniej terminów bo nasza pediatra w zaawansowanej ciąży.
    Teraz na 4 lipca umówiłam i tak waham się na co najpierw. Pediatra mówiła, że druga dawka na kleszczowe chroni 2 dni czy 2 tyg po szczepieniu

‹‹ 2178 2179 2180 2181 2182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ