X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3876 1185

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina finalnie piętrowy Uppababy vista v2 - wchodzi dopiero na rynek PL. Przekonało mnie to ze szybko mozna z niego zrobić wózek pojedynczy (Igor pewnie niedługo wyrosnie), no i ja duzo jezdze po sklepach wózkiem. Jest lekki, ładnie sie składa, bardzo dobrze wykonany, super materiały, duży kosz na zakupy a zajmuje mało miejsca. Dużo jest konfiguracji które można z nim zrobić :)

    Syrenka łoooooł!!! Podziwiam cie, 3 tygodnie bez Starego, nie oszalejesz?
    Zazdroszcze mu, serio. Mam nadzieje że Ci sie za to odwdzięczy :D
    Mam nadzieje ze przez te 3 tyg ominą was choroby - kiedy wyjeżdża?

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • espoir Autorytet
    Postów: 4290 5416

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka love you ❤️ jesteś najbardziej niezdecydowana osobą jaką znam 🙈 ale już Ci kiedyś pisałam, że jesteś w tym urocza 😃😘

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sumi znam tą firmę :) moje dwie koleżanki mają pojedyncze od nich i są w sumie zadowolone :)

    Syrenka zazdroszczę mega...ale twojemu mężowi:p też bym chciała żeby mnie ktoś wysłał do Meksyku 🌴

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4387 1866

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Espoir, to nie jest urocze. Przy poważnych decyzjach toczę ogromną wojnę między tym,co mi podpowiada serce i rozum. To uciążliwe. I dla mnie i najbliższych.
    Ja naprawdę bym chciała jeszcze jedno dziecko. Ale się bardzo boję wszystkiego, co się z tym wiąże. Już mamy prawie ogarnięte życie z naszymi, a chcemy się znowu cofać.
    Ja mężowi też zazdroszczę. Bardzo się boję, jak to będzie, ale to jego szansa. Nie mogę go zatrzymać. On ma większe wątpliwości niż ja. Sama go namawiałam,że ma na mnie nie patrzeć. Jak wróci, to przez tydzień co najmniej dzieci tylko jego, a przy najbliższej okazji uciekam oczyścić umysl;) myślę,że zwyczajnie wezmę zwolnienie z pracy, bo nie widzę ogarniania dzieci na szybko, potem praca i znowu dzieci, wszystko w biegu, bez żadnego odpoczynku.
    U nas w żłobku dziś dużo dzieci, choroby jakby się skończyły i oby tak zostało. Bo tego się serio boję najbardziej.

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4387 1866

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sumi, fajnie,że znalazłaś dobry wózek. Bo to najfajniej zapakować dzieci i pół dnia wędrować, zaraz powinna być do tego pogoda. A jak wózek wygodny, to się nie zajedziesz przynajmniej.

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4387 1866

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrze pogodę w Meksyku. W dzień 30 st, w nocy 10, niezły rozstrzal;D ma chlop fajnie. Wygrzeje się, świata trochę zobaczy i jeszcze mu za to zaplaca;D

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez F po całym łóżku wędruje.

    Karola, wiem, wiem. Ja gym dała tylko dlatego ze to moja fobia.

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka zazdro dla męża ! :)

  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4237 1254

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka było powiedzieć „jedź. O nic się nie martw. Na szczęście twoi rodzice są blisko to mi pomogą”. 🤪🙃
    To jest super okazja dla męża. Ciężko nie skorzystać. Jak wróci to sobie odbijesz 😉 a tutaj możesz żale wylewać. Poklepiemy po ramieniu. Połączymy się w bólu. Nikt tak dobrze nie zrozumie sytuacji jak obecne tu towarzystwo 😉

    2 tyg temu panie w żłobku zwracały mi uwagę ze małemu jest zimno chociaż jest tam ciepło. Powiedziałam, że jak zaleje body to zeby zakładały czyste z krótkim rękawem i na to bluzkę. Bo tak chodzi. A one puszczają go w samej bluzce z długim rękawem na gole ciało. Ale to, to nic. Dziś mi mówi ze jemu może być za zimno spać w sam pampersie 😳 mówię ze on ma piżamę. Pani dobrze wiedziała jaka bo nawet kolor podała. Kazałam zeby jej poszukały bo w domu nie mam a na jutro przyniosę nową. I jak ten dzieciak ma być zdrowy jak te kładą go spać w samym pampersie i na to koc. A później zdziwione ze mu zimno i nie może się nagrzać. No zesz. Przecież jak nie ma piżamy to może iść spać w ubraniach w których przyszedł. Zresztą, ma tam wielki worek ubrań na zmianę to mogły coś wziąć z niego. Ręce mi opadły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2023, 18:23

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe szok 🙄🙄
    U nas właśnie dzieci śpią w ubraniach których przyszły, bez przebierania w piżamki itd.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4237 1254

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim tez tak było. W tym chcieli piżamkę wiec zaniosłam. Specjalnie kupowałam w HM leginsy żeby miał jako spodnie od piżamy. Do tego czarna koszulka.

  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4191 758

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, nie tylko nasz żłobek jest beznadziejny 😅🙈 Jakieś nienormalne, w samym pampersie. Lisa się kładzie w żłobku w tych uwalonych ciuchach po obiedzie, nikt jej nie przebiera. Dobrze, że koc dałam ciemny 😅

    Dzisiaj była odebrana jako ostatnia, zastałam ją z przedszkolakami. Widocznie inni rodzice dostosowali się i odebrali maluchy wcześniej. Wkurzuli mnie taką "prośbą", bo co innego jakby zanaczyli ,że jest taka wyjatkowa sytuacja i że ten tydzień mogą odliczyć od rachunku to byśmy może pokombinowali z mężem z wolnym, ale skoro oni chamsko kasują za wszystko, nawet to czego nie dostajemy, to niech teraz oni kombinują. Lisa ma opłaconą opiekę i tego wymagamy.
    Sumi to jest państwowy żłobek, z dość sporą opłatą. U nas nie ma prywatnych, przynajmniej nie w naszej okolicy.

    OrT4p2.png
  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4191 758

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu Zoe wrote:
    Syrenka było powiedzieć „jedź. O nic się nie martw. Na szczęście twoi rodzice są blisko to mi pomogą”. 🤪🙃

    Dobre 🤣👍

    OrT4p2.png
  • Cyprysek89 Autorytet
    Postów: 1978 1633

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z mężem chyba dzisiaj ustaliliśmy, że pod koniec roku zaczniemy starania o rodzeństwo dla Oli 🙂 zobaczymy jak nam pójdzie 🙈 z Olą łatwo nie było a peselu nie oszukasz 🙈

    l22ne6ydn4cyrozp.png
  • Ann11 Ekspertka
    Postów: 535 61

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka mężowi zazdroszczę a Tobie już zaczynam współczuć. Wykup sobie po wszystkim jakiś weekend w spa albo od razu na oddziale zamkniętym 😂

    Zoe jestem w szoku, nie mam pojęcia gdzie niektórzy mają mózg. Jak można położyć dziecko spać w samym pampersie😵 jakby nie mogły położyć go poprostu w ubranku...

    Cyprysek to super 🙂 kryzys z małżem zażegnany? Bo mój właśnie zarzucił focha, w sumie to od miesiąca albo i lepiej co jakiś czas ma fochy.

  • Cyprysek89 Autorytet
    Postów: 1978 1633

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn. nie do końca, może strzele sobie w kolano ale marzę o drugim dziecku i o tym żeby Ola nie była jedynaczką🙈 że starym są lepsze i gorsze momenty, największy problem jest taki, że mój mąż nie pyta, on oznajmia czym doprowadza mnie do szału bo ja się zawsze muszę dostosować. Na pewno jest teraz łatwiej bo Ola to generalnie grzeczne dziecko, które potrafi zabawić się samo więc nie muszę domowych obowiązków wykonywać zawsze gdy ona idzie spać...

    l22ne6ydn4cyrozp.png
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3876 1185

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyprysek gratuluje decyzji :) Będzie dobrze! Trzymam kciuki za starania
    Syrenka kiedy mąż wyjeżdza? Będziemy przezywać razem te 3 tyg. Bedziesz musiała nam codziennie meldować że jeszcze żyjesz :D Serio podziwiam. No ale taki wyjazd to bajka..

    Zoe.. czytam i nie moge uwierzyć. Ale to nie mogły wczesniej powiedzieć ze kładą w pampersie bo nie ma piżamy? Jak mogą kłaść dziecko spać w ten sposób, zwłaszcza ze takie dzieci sie rozkopują, przeciez raz mogły połozyc w ciuchach w ktorych chodził albo miał na zmiane i dać ci znać o tej piżamie. Ludzie... I zdziwione że on tak krótko śpi na drzemkach i chory... rozniosłabym ich tam, serio.

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3876 1185

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech cyprysek współczuje przebojów w związku :( małżeństwo przy dziecku to ciężka sprawa. Ludzie sie zmieniają, życie sie zmienia, trzeba sie na nowo ułożyć ze sobą. Jakies 3 miesiace temu już byłam na etapie pakowania walizek, myślałam ze sie rozejdziemy.
    Dużo rozmów, mówienie o swoich uczuciach. Z czym ci zle i jak to mozna zmienić. Faceci potrzebują prostych wytycznych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2023, 22:05

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh te mężowe fochy 🙈😅

    Zoe co te panie 🙈🙈 jak można położyć dziecka w samym pampersie i później mówić ze mu zimno ??? 😳😳😳 oszalały, zrobiłabym tam awanturę a jestem raczej spokojnym człowiekiem 🫢

  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4237 1254

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałam już używać tutaj niecenzuralnych słów i mówić co o tych kobietach pomyślałam jak się o tym dowiedziałam. W głowie mi się to nie mieści. I ja byłam zdziwiona, że dziecko wróciło po 3 dniach z katarem. Jeszcze same sygnalizowały, że po drzemce mu zimno i nie może się nagrzać. W życiu bym nie wpadła na to, że kładą go spać w samej pieluszce. Serce boli.

‹‹ 2075 2076 2077 2078 2079 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ