X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 4 października 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży to samo - szybko pognałam do ginekologa, oczywiście nic konkretnego nie było widać a na dodatek źle wyliczyłam tygodnie więc sama sobie stresu dołożyłam 🤦🏼‍♀️
    Ogólnie mam wrażenie, że z pierwszą ciążą jest inaczej - jakoś bardziej byłam przygotowana, śledziłam wszystkie informacje, a teraz już nie mam chyba takiej ekscytacji...albo czasu.

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2163 6040

    Wysłany: 4 października 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie ze jest nas więcej :)!!! Co do wizyty u lekarza, to ja poszłam szybko, bo w 5+0, ale chciałam być pewna ze jest pęcherzyk w macicy. I jest :) zarodka jeszcze nie było widać, ale Pani doktor mówiła ze to normalne na tym etapie :) przynajmniej jestem spokojniejsza. Kolejna wizyta 7+0 i myśle ze już będzie wszystko dobrze widać i serduszko tez będzie :)

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • kamkam Autorytet
    Postów: 656 577

    Wysłany: 5 października 2020, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie wrażenie, że przy pierwszej ciąży człowiek bardzo wszystko przeżywał, o wszystkim czytal a teraz? Chyba to brak czasu - u mnie praca, dom,dziecko, budowa domu. Od lipca mam taką gonitwę że nie wiem nawet kiedy minęło lato.
    Mam nadzieję że dzieciątko,.które jest w brzuszku, będzie uwielbiało spać jak ja... Bo syn dziś od 3 w nocy układa puzzle ... :/

    gg64j48a867cxnry.png
    1usasg18efbg4zod.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2163 6040

    Wysłany: 5 października 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie :) jak się czujecie? Któraś już cierpi na poranne mdłości? Ja póki co czuje się super, oprócz tego ze ciagle chce mi się spać nie odczuwam innych objawów. Właśnie zaczynam prace, miłego poniedziałku!

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • unify Autorytet
    Postów: 935 731

    Wysłany: 5 października 2020, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również nieśmiało do Was dołączam :) to moja pierwsza ciąża, 3 cykle starań. Jestem bardzo szczęśliwa ale i troszkę przerażona :) termin porodu wypada na 5-6 czerwiec.
    Wizytę mam na 15.10, serduszko już bedzie, nie mogę się doczekać :)
    Ladyo wrote:
    Cześć mamusie :) jak się czujecie? Któraś już cierpi na poranne mdłości? Ja póki co czuje się super, oprócz tego ze ciagle chce mi się spać nie odczuwam innych objawów. Właśnie zaczynam prace, miłego poniedziałku!

    Ja rowniez jestem bardzo senna i zmeczona. Nie wiem jak wytrzymam dzis w pracy, bo ledwo siedze przed komputerem.Do objawow dodalabym jeszcze czestte oddawanie moczu, w szczegolnosci nasila sie wieczorami :P I piersi troszke pobolewaja. Narazie tyle :)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2020, 08:28

    Ladyo lubi tę wiadomość

    atdc2n0a92hantdh.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 5 października 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamkam nie zazdroszczę! Moja jeszcze żadnej nocy całej nie przespała ale zazwyczaj wystarczy ją przytulić i zasypia. Puzzle o tej godzinie to jakiś koszmar 😄
    Co do objawów to u mnie jeszcze nic poza zmęczeniem...ale z tym i bez ciąży było słabo:) Dobrze, że córka jeszcze śpi w dzień bo mogę się położyć z nią.

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • darin Znajoma
    Postów: 23 58

    Wysłany: 5 października 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja 🙂 mam już 3 córeczki😁, mam 32lata 🙂 termin mam na 03.06 ale czekam jeszcze na usg bo miałam krótsze cykle 🙂
    Pozdrawiam was wszystkie i życzę samych nudnych ciąż 🙂

  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 5 października 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir, ja tez po naglym cc, ale dostalam zielone swiatlo od gina na starania. Wiec dzialalismy i zatrybilo :)

    Kamkam, Veruka - u nas tez jeszcze nigdy nie przespalismy calej nocy.. :p ale wlasnie udalo nam sie ustalic, ze to moze miec zwiazek z integracja sensoryczna, wiec zaczynamy dzialac :)

    Ladyo ja jeszcze bez mdlosci, sennosc jakos przeszla. A w pierwszej ciazy z jednym i drugim byla masakraaaa... Ja tez sie boje powtorki z rozrywki Mala Syrenko :D przytulac sie do toalety z roczniakiem przy nodze, mmmm 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2020, 12:29

    Mala_syrenka lubi tę wiadomość

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • siuger Ekspertka
    Postów: 215 185

    Wysłany: 5 października 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Nieśmiało też bym do Was dołączyła.
    Na razie tylko słaba kreska na teście ale mam nadzieję, że się w końcu udało.
    Jeśli zaskoczy to termin 17 czerwiec wg apki :)

    Ladyo, Mala_syrenka, Ekta lubią tę wiadomość

    relgdf9hux90d6ak.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4278 5393

    Wysłany: 5 października 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to już 5 lat prawie jak nie przespałam całej nocy :P idzie się przyzwyczaić :P

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4278 5393

    Wysłany: 5 października 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darin wrote:
    Witam się i ja 🙂 mam już 3 córeczki😁, mam 32lata 🙂 termin mam na 03.06 ale czekam jeszcze na usg bo miałam krótsze cykle 🙂
    Pozdrawiam was wszystkie i życzę samych nudnych ciąż 🙂
    oooo, w jakim wieku córeczki? :)

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • darin Znajoma
    Postów: 23 58

    Wysłany: 5 października 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    oooo, w jakim wieku córeczki? :)

    Najstarsza 12,środkowa 5 i najmłodsza w styczniu będzie miała 3latka 🙂

    espoir lubi tę wiadomość

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 5 października 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez brak mdłości- pamietam jednak ze w pierwszej ciąży zaczely sie dopiero po skonczonym 7 tygodniu wiec sie nie ciesze za szybko.

    Jedynym objawem jest wyostrzony węch. Wszystkie zapachy odbieram mocno i wyraźnie. Piersi teoche wieksze. Czasem jestem senna i zmeczona ale to chyba bardziej przez pogode- w sloneczne dni mam mnostwo energi jak zawsze.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2163 6040

    Wysłany: 5 października 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze jest nas coraz więcej :) myśle ze kolejne objawy będą się z czasem pojawiać, ale tez nie każda kobieta np w ciazy wymiotuje. Ja pierwsza ciąże przeszłam totalnie bez wymiotów. Ale przeszłam ja tez na luzie. A teraz od początku się stresuje czy coś się nie stanie, czy jak pójdę na wizytę to będzie serduszko, czy będzie zarodek itp! Tak bym chciała już wiedzieć ze wszystko jest dobrze!

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 5 października 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Chciałam dołączyć 🙂 Jestem 17 dni po transferze zarodka, na razie beta ładnie rośnie, w piątek usg. To moja piąta ciąża, dziecko mam jedno. Liczę, że jednak tym razem będzie ok🙂

    Ekta lubi tę wiadomość

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 5 października 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ja to już 5 lat prawie jak nie przespałam całej nocy :P idzie się przyzwyczaić :P
    😆😆😆

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • kamkam Autorytet
    Postów: 656 577

    Wysłany: 5 października 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszą ciążę przeszłam totalnie bez żadnych objawów. Gdyby nie to że nie miałam miesiączki to nie wiedziałabym że jestem w ciąży. Do pracy jeździłam do 8 miesiąca a dojeżdżam 40 km w jedną stronę. Mam nadzieję że teraz większość dolegliwości mnie ominie. Czy mówiliście już komuś o ciąży?

    Ekta lubi tę wiadomość

    gg64j48a867cxnry.png
    1usasg18efbg4zod.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 5 października 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzialam mamie bo nie moglam wytrzymac, wiedzialam ze bardzo sie ucieszy.

    Pewnie zaczniemy sie chwalić gdy juz bedzie serduszko.

    Rodzinie meza planujemy powiedzieć jak najpóźniej sie da.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 5 października 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nikomu jeszcze nie mówiłam, chciałam poczekać do 12 tygodnia ale nie wiem czy uda mi się ukryć brzuch tak długo - podobno w kolejnej ciąży rośnie szybciej.
    Co do objawów to w pierwszej ciąży wymiotowałam praktycznie codziennie do 17 tygodnia, później już sporadycznie. Mam nadzieje, że tym razem będzie lżej...

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2163 6040

    Wysłany: 5 października 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My powiedzieliśmy rodzicom jednym i drugim :) czyli najbliższej rodzinie! Przeszczesliwi :

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ