X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 15 września 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana spoko Olenka nadrobi:)

    ja tez bylam pewna ze wazy juz ponad 6kg, w 6 tygodni przybrala 1kg.

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 15 września 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenak super waga!!!!
    Agabtm trzymaj sie;) bedzie lepiej!

    Moja vorcia dzis na rekord drzemki poszla i spala 2 godziny i 10 minut wiec ja obudzilam ;) a przed poludniem 40 minut. Jest postep. My bilans i szczepienie za tydzien. Ciekawe ile wazy...

    Poza tym budzi sie o 4:30 na.... Sama nie wiem co:/ przytulanie, picie, nic nie pasuje i godzine marudzi, rzuca sie i 'chodzi' po lozeczku. Zasnie o 5:30 a je o 6:00:/ oby minelo

    Agabtm lubi tę wiadomość

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 15 września 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda niech te nasze dzieciaki ida na rekord calej przespanej nocy:D to by bylo cos!

    mloda1995 lubi tę wiadomość

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 15 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmarzenak wrote:
    Agabtm trzymaj sie,ja tez mialam trudne poczatki,ale jak minal magiczny 3 miesiac jest o niebo lepiej;)

    mu juz po drugim szczepieniu,byl niesamowity krzyk,a teraz spi sobie slodko,oby tak dalej..

    poza tym wazy 5800g:) mozemy powoli odstawiac Nutramigen i bedziemy go poczatkowo mieszac z Bebiko,a potem rozszerzamy diete.

    O jak dobrze to słyszeć ze po 3 mscu jest lepiej. Moja to w nocy spi jak się budzi to zje i dalej spać i tak od 21 do 9 rano w tym 2-3 karmienia.
    Bardziej walczę z tym ze ona w dzien nam nie chce spać. Od popołudnia ok 16 to zazwyczaj nie spi już do 21 aż padnie a mega marudzi do tego czasu...i siebie umęczy i mnie ale lulam ja i nosze nawet i nie chce zasnąć mimo ze dziś ja o 17 dokarmiłam mm nawet aby tylko poszła spać i nic

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Iwa2016 Autorytet
    Postów: 552 243

    Wysłany: 15 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj i u nas był rekord chociaż nie wiem skąd i dziś juz niestety się nie powtorzylo: Olaf spał 43min w dzień na łóżku :)

    Mały waży 7300g wiec przez 3 tygodnie przybrał tylko 450g (nie wiem czy nie za malo) Myślałam, że więcej będzie ważył ;)
    Niestety kanalik łzowy będzie miał przetykany :( jutro idę po skierowanie i zobaczymy na kiedy termin dostaniemy do poradni w szpitalu. Na telefonach jesteśmy non stop i szukamy gdzie można zrobić ten zabieg prywatnie bo w sxpitalu pewnie długo czekać każą

    82do3e5eecjvddbc.png
    ex2bdf9hvxxmhn57.png
    iv09vcqgnaew80lf.png[/u
  • Iwa2016 Autorytet
    Postów: 552 243

    Wysłany: 15 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MÓJ CHŁOPCZYK

    38e281.jpg

    mmarzenak, Karola1988, munequita, Pazur_, kasju, Agabtm, JennyXS, Kaja lubią tę wiadomość

    82do3e5eecjvddbc.png
    ex2bdf9hvxxmhn57.png
    iv09vcqgnaew80lf.png[/u
  • Iwa2016 Autorytet
    Postów: 552 243

    Wysłany: 15 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAF
    673c07.jpg

    mmarzenak, Karola1988, munequita, Pazur_, kasju, Agabtm, Kaja lubią tę wiadomość

    82do3e5eecjvddbc.png
    ex2bdf9hvxxmhn57.png
    iv09vcqgnaew80lf.png[/u
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 15 września 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaf jaki slodziak:)

    Lilka spala od 15-20 po tej szczepionce,zjadla 150ml i pelna energii na zabawe,usmiechnieta od ucha do ucha..uffff oby nie goraczkowala w nocy

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 15 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny chłopczyk widać ze silny jak prawdziwy facet ;) Iwa a karmisz piersia? Bo twój sporo wazy nie wiem czy moja nie za chuda :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 15 września 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i Lilka znow zasnela..

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • Iwa2016 Autorytet
    Postów: 552 243

    Wysłany: 15 września 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Tak, tylko piersią karmie. Co do wagi to ja myślałam, ze więcej jednak będzie ważył juz wliczając w to te dwa dni jak mniej jadł. No ale zwolnił sporo. Za równy tydzień szczepienie mamy to zobaczę ile będzie ważył.
    Mierzy 69cm i to by się zgadzało, niektóre bodziaki juz 74 zakładam ;)

    82do3e5eecjvddbc.png
    ex2bdf9hvxxmhn57.png
    iv09vcqgnaew80lf.png[/u
  • ma_rka Autorytet
    Postów: 417 526

    Wysłany: 15 września 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kope lat! Wpadłam się przywitać, dawno nie czytałam Was.

    Nasz maluch zrobił się fajowski. Uśmiecha się cokolwiek się do niego powie, śmieje się w głos i robi się już taki dzieciowy, a nie niemowlęcy. Czytam u wadze Waszych dzieci i dziwię się sama sobie, bo Wiktor ważył jakieś 2 tyg temu 7590g. Jest ogólnie dużym chłopcem. Wygląda jak półroczne dziecko. W tamtym tyg. dopadl Nas katar, ale udało się go opanować bez antybiotyku. Cały dom chorował. Ja i mąż antybiotyk, starszak bez antybiotyku no i na koniec dopadło malucha. Okropny okres :/

    MMARZENAK my od 3 dni jesteśmy na zwykłym mm. Mały odrzucił zupełnie Bebilon Pepti. Każde karmienie to była masakra, pomijając całą buzię śliny i ewidentnie dokuczające ząbkowanie to po prostu przestał mu smakować ten Bebilon. Z desperacji podaliśmy mu zwykły Bebilon i wsuwa bardzo chętnie. Więc to też smak mleka. Baam się o rewolucje brzuszkowe, ale na razie bez efektów ubocznych, więc może dorosł już do zwykłego mm.

    Moni15382 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kjtw94wk5.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 16 września 2016, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dorodne te wasze chłopaki! A ja się cieszę że Olek tydzień temu powoli dobijal do 5 kg i że używamy pieluch 2 ;-) a ubranka 56 powoli stają się za małe :-P Ale to też od rozmiarówki zależy. Te najmniejsze z Lidla wydają się bardzo duże i myślę że jeszcze długo nam posłużą. Iwa tak patrzę na Twojego synka i zastanawiam się dlaczego niektóre dzieci na samej piersi tak ładnie przybierają, a inne dużo wolniej nabierają masy...czy ja coś robię nie tak czy to jakies predyspozycje genetyczne?
    My jesteśmy po drugim karmieniu tej nocy. Mały jest taki spokojny. Pojadł jak zwykle z dwóch cyców, trochę sobie pogadał po swojemu ale jak zawinęłam go w rożek to zaraz zasnął. To i ja idę się zdrzemnąć

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Pazur_ Przyjaciółka
    Postów: 111 92

    Wysłany: 16 września 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuski! Sliczne te Wasze pociechy. Moj maly jest bardzo marudny w dzien chce sie glownie nosic lub siedziec. Najlepiej jak ktos z nim jest i do niego mowi nic nie potrafie zrobic w domu bo kazda chwile poswiecam malemu. W ciagu dnia nardzo malo spi jak zasnie to tylko na 15 min zdarza siw ze zasnie na 3 godziny ale to rzadkosc. W nocy spi budzi sie tylko na mleko co dwie godziny, karmie tylko piersia i maly wazy 6100. Dzis sprobuje dac mu na noc mm moze dluzej bedzie spal.

    iv096iye6kaq8l5v.png
  • Iwa2016 Autorytet
    Postów: 552 243

    Wysłany: 16 września 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, całą trojke miałam dużą, waga urodzeniowa 3850g,3600g i teraz 4100 ;)
    OlAF sporo je to i rośnie.
    Nie ma co porównywać, każde dziecko rośnie i rozwija się w swoim tempie. Ważne czy przybiera prawidłowo.

    Pazur, no co Ty? Jak masz pokarm w piersiach to nie dawaj sztucznego. Ja mam to samo, w nocy karmie co dwie godziny, w dzień czasami częściej a nawet nie pomyślałam o sztucznym dla synka. Olaf w dzień śpi po 5 min i wcale nie uważam, że po mm spał by dłużej.
    Tylko się cieszyć ze cycki pełne.

    munequita lubi tę wiadomość

    82do3e5eecjvddbc.png
    ex2bdf9hvxxmhn57.png
    iv09vcqgnaew80lf.png[/u
  • mamawojtka Ekspertka
    Postów: 130 84

    Wysłany: 16 września 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche nas tu nie było ale doslownie braklo mi czasu wszystko na mojej glowie dom dziecko gotowanie i wgl i nie pamietam kiedy zagladslam do laptopa jeszcze jak moj jezdzi w delegacje to ja jestem u mamy a u niej nie mam hasla zeby wejsc na strone. Moj misio ma skonczone dwa miesiace - jak ten czas szybko leci to az sama nie moge uwierzyc...

    Moje szczęście od 10 lipca jest już z nami :-)

  • mamawojtka Ekspertka
    Postów: 130 84

    Wysłany: 16 września 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://static.pokazywarka.pl/i/6916741/410849/w1.jpg

    A to My wszyscy razem :-)

    Iwa2016, Karola1988, mmarzenak, mloda1995, Pazur_, Moni15382 lubią tę wiadomość

    Moje szczęście od 10 lipca jest już z nami :-)

  • Iwa2016 Autorytet
    Postów: 552 243

    Wysłany: 16 września 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelacyjnie wyglądacie :) zdjęcie z chrzcin? Super ubranko synka, ja tez coś takiego chce dla swojego, tylko niewiadomo kiedy będziemy chrzcili. Chrzestny teraz nie może przyjechać i się przeciąga.

    82do3e5eecjvddbc.png
    ex2bdf9hvxxmhn57.png
    iv09vcqgnaew80lf.png[/u
  • mamawojtka Ekspertka
    Postów: 130 84

    Wysłany: 16 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , chrzest dopiero w planach jak moj tata wroci z niemiec i to najszybciej bedzie na koniec pazdziernika. A ubranko kupilismy w smyku bo moj zauwazyl i mu sie spodobalo spodnie na szelkach i do tego body z krotkim rekawem pomaranczowe w biale paseczki przecenione na 32 zl a w dzien sesji mielismy slub mojego chlopaka a lada moment narzeczonego siostry a maly byl tylko w kosciele i go odstroiliśmy ;-)
    A na poprawinach wyglądał tak bo już był z nami całą impreze


    http://static.pokazywarka.pl/i/6916801/195412/imag0383.jpg

    mmarzenak, Iwa2016, kamenkaa, Kaja, Niuniusia lubią tę wiadomość

    Moje szczęście od 10 lipca jest już z nami :-)

  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 16 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazur ja tez jak karmilam piersia to pobudki mialam co dwie godziny a nieraz co poltorej w nocy dlatego podalam mm na noc ;) i mala od razu przespala mi 4 godzinki po pierwszym mleku z butli ;) jakaz bylam szczesliwa. Mleka mialam tyle, ze i trojka by sie najadla, ale mimo to zdecydowalam o mm. Najpierw na noc a w dzien byla piers, ale jakos tak wyszlo, ze mala juz jest tylko na mm :D

    dxomzbmhjk9kajsy.png
‹‹ 1280 1281 1282 1283 1284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ