X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie czerwcowe ciężarówki. Możemy sobie pomóc rozwiązywaniu naszych dolegliwości udzielić porad.

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie już apetyty czy wasi mezowie tez was tak wprowadzają z równowagi?

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już wątek czerwcowych mam, po co dublujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2013, 19:40

    Martynika, Anielka27 lubią tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Jest już wątek czerwcowych mam, po co dublujesz?
    Nie zrobilam tego specjalnie po prostu nie mogłam znaleźć i tyle. Życzę spokoju i szybkiego rozwiązania. Pozdrawiam serdecznie :-)

    bontbhr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ