X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe dzieci 2019
Odpowiedz

Czerwcowe dzieci 2019

Oceń ten wątek:
  • Lena1984 Ekspertka
    Postów: 226 183

    Wysłany: 21 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaśkaKwa wrote:
    A te warsztaty to w różnych miastach ?


    Tak, są w różnych miastach , przesyłam link do strony: http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty

    KaśkaKwa lubi tę wiadomość

    oar8rjjgv1h3pwf7.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 21 października 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego meza tez rozlozylo :/ mam nadzieje ze sie nie zarażę...

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 21 października 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Na szczescie w piatek wracamy z powrotem do UK. Juz nie moge w tych Indiach. Ciagle jakies choroby :/
    Ja tez jestem za zalozeniem nowego watku albo ktos z nas kto udzielal sie na pierwszej stronie niech edytuje swoj post i wstawi nam nowa aktualna liste.

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Kirsten Przyjaciółka
    Postów: 90 54

    Wysłany: 21 października 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niedzielne :)

    U mnie od czwartku non stop mdłości, w zasadzie to już zapomniałam jak to jest ich nie mieć. Tak poza tym czuję się dobrze.

    Co do bóli krzyża to ja miałam mocne w okolicach okresu. Później minęły.

    Trzymam kciuki żeby wszystkie plamienia ustały. Ja osobiście nie miałam w żadnej ciąży, ale znam dużo osób które to przechodziły i zawsze kończyło się dobrze.

    Samsaramsa a na jakim tle te wymioty? Ciążowe czy jakieś zatrucie? :(

    uwo93e3kyyhwh4fb.png
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 21 października 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że można założyć nowy. Albo zgłosić do administratora o zmianę osoby. Pewnie mają taką możliwość. U mnie dzisiaj w miarę trochę jakby mnie mdlilo chwilami.
    Wczoraj bolaly mnie krzyże głównie wieczorem. Dzisiaj też czuję je ale delikatniej. W poniedziałek idę do rodzinnej niech zerknie w gardło oslucha może coś doradzi.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 21 października 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za nowym - lub Asylia możesz zapytać administratora o możliwość wstawienia nowego postu na pierwszej stronie - u mnie też miana TP na 2 czerwca :)
    Trzymam kciuki za wszystkie żeby nie było żadnych plamień, żadnych bóli i żeby było dobre samopoczucie na słoneczną niedzielę :)

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 21 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam: https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/mamusie-czerwcowe-2019,16895.html

    Wpisujcie tam proszę swoje dane: może wiek, dzieci, TP :)
    Będę uzupełniać w miare możliwości. :)

    jolciaa171, Mama Wojtka, Lilka26 lubią tę wiadomość

    7u22rjjg269yrzch.png
  • TheForfie Ekspertka
    Postów: 164 434

    Wysłany: 22 października 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej bie dodalo sie cale.. Wiec:
    Moge sie pochwalić byłam dzis u lekarza i jestem w ciazy bylo widac pecherzyk:) stwierdzil ze za wczesnie zeby udtalic termin porodu to nie dziwne? Sama obliczylam ze to 23 czerwiec :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2018, 22:09

    ug37e6ydmras9566.png
  • Aniulkab1986 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 listopada 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    jestem tutaj nowa. Po 7 latach zobaczyłam upragnione dwie kreski. Okazało się, że jestem w ciąży bliźniaczej. Jesteśmy mega szczęśliwi z mężem. Zaczynamy 9 tydzień.

  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulkab1986 wrote:
    Witam,
    jestem tutaj nowa. Po 7 latach zobaczyłam upragnione dwie kreski. Okazało się, że jestem w ciąży bliźniaczej. Jesteśmy mega szczęśliwi z mężem. Zaczynamy 9 tydzień.


    Cześć. Podwójne gratulacje. ten wątek jest zamknięty.
    Zapraszam do grupy 'Mamusie czerwcowe 2019' :)

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
‹‹ 54 55 56 57 58
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ