X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czas współżycia a płeć dziecka
Odpowiedz

Czas współżycia a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie wiem czy dobre wybrałam miejsce, ale jeśli nie to przepraszam. Wydaje mi się że wy jako kobiety już w ciąży możecie mi odpowiedzieć jak to jest tym planowaniem płci dziecka, czytałam wiele teorii, że współżycie w dniu owulacji, dzień poprzedzający owulację prowadzi do urodzenia chłopczyka, a im wcześniej współżyjemy w dni płodne to że będzie dziewczynka. Czy zatem ta teoria jest prawdziwa czy też nie? Jestem zainteresowana ile tak naprawdę kobietom udało się faktycznie zaplanować płeć znając doskonale swój organizm. Moje doświadczenie jednak nie potwierdza tej teorii, ale być może źle zinterpretowałam swój cykl. Dlatego jak jest z tym czasem współżycia a planowanie płci dziecka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 21:22


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakima też jestem ciekawa bo u nas było tylko 1 i 3 dni przed ovu a potem juz nic i wychodzi na dziewczynke nie wierze w tą teorie do końca ale zobaczymy;)

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejsce bardzo dobre, wskazuje na to fakt, że taki temat na ogólnym już był :) :
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/czas-wspolzycia-a-plec,935.html

    Miriam lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nutka86 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę że raczej ciężko te metode wprowadzić wżycie ja będę mieć córcie z owulki ;-) (4razy potwierdzone ) współżycie bylo w ovu i dzień przed i byłam na 100% przekonana że będzie chłopczyk także ja bym się tym nie sugerowała

    an1cR150g410020MDAxOTA2MWJ8NjQ2NjA5NGJsYXxqZXN0ZW0gdyBjaSYjMjYxOyYjMzgwO3kgOi0p.gif

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ