X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Cyclogest
Odpowiedz

Cyclogest

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia_43 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, został mi po ciąży cyclogest-400 mg, całe opakowanie, nieotwarte. Może ktoś jest zainteresowany?

  • facebook Ekspertka
    Postów: 422 59

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_43 wrote:
    Witam, został mi po ciąży cyclogest-400 mg, całe opakowanie, nieotwarte. Może ktoś jest zainteresowany?

    proszę pw



    * 06-09/20 stymulacja clo+ duphaston
    * 10/20 poronienie w 6tc
    * V leiden, mthfr c677T,mthfr a1298C, pai-1
    * droznosc 12/20, 05/21
    *Kir bx (brak -2ds3,2ds4norm,3ds1)
    *01-04/21 - clo + duphaston
    * 07- ... - lametta

    -letrox-bicaps b complex--magnella magnez-polocard-dostinex-
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ